Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 28.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема ЗДРАВЕЙТЕнови  
Автор Юлий Москов ()
Публикувано16.08.00 12:20



Ние от 7дни Спорт и Ринг+ ще направим всичко , за да получавате най-изчерпателната информация за Формула1 !!! ОБИЧАМЕ ВИ !!! Поздрави от най-добрият екип : Юлий Ф1 Професионалиста Ричи Ф1 Великий Методи Манченко- Коментираща Ф1 Фурия Георги Ф1 Феномена Сашо Ф1 Специалиста ( може и Техниката )

Тема ЗДРАВЕЙТЕнови [re: Юлий Москов]  
Автор Ratel ()
Публикувано16.08.00 12:21



Мерси много Аз исках това да чуя!

Тема ЗДРАВЕЙТЕнови [re: Юлий Москов]  
Автор Георги Иванов ()
Публикувано16.08.00 12:24



Нали ние това правим непрекъснато за вас. Четете 7 Дни Спорт, гледайте Ринг+ и ше бъдете най-добре информирани за Формула 1. Поздрави: Георги Иванов

Тема ЗДРАВЕЙнови [re: Юлий Москов]  
Автор Р Груев ()
Публикувано16.08.00 12:32



Шефе извинявай,че ти поставям тук въпроса във клуба,но не мислиш ли,че е време аз да замина да коментирам следващото състезание на СПА. Не е колегиално,да не говорим че не е и коректно,но прдлагам като се видим следобяд в офиса да го обсъдим на 4 очи.Непрекъснато ме питат тук в клуба кога пак отново ще пътувам,просто зрителите се интересуват.

Тема ЗДРАВЕЙнови [re: Р Груев]  
Автор Ratel ()
Публикувано16.08.00 12:44



Явно искате зрителите да се посмеят от сърце. Виждам, че не Ви липсва чувство за хумор!

Тема ЗДРАВЕЙнови [re: Ratel]  
Автор Р Груев ()
Публикувано16.08.00 12:58



Вижте сега г-н Рател аз когато съм ходил по пистите да коментирам Ф1,нито Москов нито който и да е било друг е ходил просто сега нещата са малко по различни,аз когато коментирах по първа програма Ф1 ти най вероятно се си играл с количките на Мачбокс по килима така ,че не се обиждай.

Тема ЗДРАВЕЙнови [re: Р Груев]  
Автор Ratel ()
Публикувано16.08.00 13:10



За количките съм съгласен, но подбре да се отеглиш като Император отколкото да те свалят и да станеш за смях! Понеже засегнахме ЕГН нека да не бъдем толкова чувствителни, все пак повечето сме смъртни...или нещо бъркам?

Тема ЗДРАВЕЙТЕнови [re: Юлий Москов]  
Автор Методи Манченко ()
Публикувано16.08.00 13:13



Шефе взех си интернет в къщи абе какво е това ISP и PPP , трябва да викна на Снежана момчето да ми нагласи работата , че това тука много сложно

Тема ЗДРАВЕЙнови [re: Ratel]  
Автор Р Груев ()
Публикувано16.08.00 13:20



Ама ти сега да не се възгордееш много,че ти орбъщам такова внимание .Ние тук рядко събеседваме със феновете ,защото повечето от тях са провокатори и не се интересуват от Ф1 само гледат да се майтапят,но ти явно найстина си фен на Ф1. Относно оттеглянето почакай да видиш какво ще стане до година с правата на Ф1 за България .

Тема ЗДРАВЕЙ [re: Р Груев]  
Автор Ratel ()
Публикувано16.08.00 13:25



Аз засега неизпитвам чувството познато на някои хора името им да се споменава на глас, но не съм и от най скромните повечето ми забележки са към Вашия коментар. ако имате желание и време да прочетете какво не ми харесва ми кажете дали мога да го направя (дали ще ми отделите още малко време?). Освен това Аз се опитвам в по голямата част от диалога ми с Вас да говоря на Ви, понеже съм малад както споменахте немога да си позволя лукса да ми липсват първите седем години! (това в гръга на шегата!)


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.