Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:26 02.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема VALKIRY - ESKLARMONDA,нови  
Автор Aurora ()
Публикувано14.08.00 19:19



понеже не те виждам на кю-то, а вчера нещо не можахме много да си початиме, много ми се иска отдавна да те питам какво толкова му харесваш на Вилньов? качествата, които има той според теб, за да бъде (трикратен) световен шампион, както ти казваш в една тема по-долу са...? не ти задавам въпроса с ирония, а съвсем сериозно:)

Тема VALKIRY - ESKLARMONDA,нови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано14.08.00 19:55



ЙЕЕЕЕЕЕЕЕЕ отново имам достъп до тук!!! е верно шибан ама достъп

Тема VALKIRY - ESKLARMONDA,нови [re: Aurora]  
Автор Дия ()
Публикувано14.08.00 22:19



Може ли аз да отговоря - Вал допълвай Ми според мене за де си пилот в Ф1 трябва да си малко луд, така де ненормален - а Вилньов това го е доказал много пъти Трябва, но не е задължително да имаш хубав, бърз старт - а той изпреварва по няколко коли настарт - доказа го в миналите стартове от тази година Доказал е вече, че може да печели световни титли. Пък и ми писна от грозни световни шампиони ....... хихихихи Валкири ти си наред...........

Тема шъ допълна азнови [re: Дия]  
Автор Член1 ()
Публикувано14.08.00 22:47



ама да сетя първо с какво

Тема Дия, Вилньов е грозен и кривокракнови [re: Дия]  
Автор Aurora ()
Публикувано14.08.00 23:18



нисък и смачкан... кво му харесваш?:) по-ненормален и див от Шумахер няма:))

Тема Дия, Вилньов е грозен и кривокракнови [re: Aurora]  
Автор Дия ()
Публикувано14.08.00 23:22



За кривокрак - да обаще за грозен - неееееееееееее много си е сладък даже - ако искаш ще ти пратя няколко снимки - и да ми кажеш на тях кво не му харесваш а за грозен ми да не искаш да ми кажеш ча Шуми е красив???? е както и да е по-важното е как карат

Тема VALKIRY - ESKLARMONDA,нови [re: Aurora]  
Автор VALKIRY - ESKLARMONDA ()
Публикувано14.08.00 23:26



Такааааааааа от къде да започна че няма да ми стигне времето да обяснявам кякво му харесвам а без това съм го писала вече.............а сега нещо ново :)))))))))))))))))) 1 Още на първото си състезание в Ф1 /без да съм го виждала как изглежда/ като го видях как кара си казах е това е този на който ще бъда фенка до гроб........... хи хи хи.......... и хич не сбърках 2 Готин тип непрекъснато се усмихва /каквото и да става - дори и след като Михи го отнесе на Сузука/ 3 Няма спортна кола 4 Кара ролкови кънки 5 Кара ски 6 Боядисва си косата синя 7 Той си е пълна ОТКАЧАЛКА а аз по такива си падам /и не ми пука дали е красавец или не/ КЕФИ МЕ АБСОЛЮТНО

Тема мдааа,нови [re: Дия]  
Автор Aurora ()
Публикувано14.08.00 23:26



определено е по-важно как карат:) там пък няма и да ги сравнявам:)) да, дай снимки да видя пак и ако нещо съм сгрешила публично ще се порицая:)

Тема VALKIRY - ESKLARMONDA,нови [re: Aurora]  
Автор Gala ()
Публикувано14.08.00 23:32



Има негови готини снимки на адрес: www.Girls F1. Пък и не само негови...

Тема мдааа,нови [re: Aurora]  
Автор Ходещ Труп ()
Публикувано14.08.00 23:35



че то по-тъпи и смотани и грозни от вилньов и шумахер няма във формулата


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.