Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:25 02.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема eeeee, pichove i pichkiнови  
Автор Aurora ()
Публикувано09.08.00 12:18



chestita pobeda na Ferrari tuka sum v edin inet klub v Kiten i mnogo vi celuvam vsichki ot moreto niama icq, zatova ste jitkam tuk:) p.s. ne mojah da gledam Formulata, v koiato za poreden put preebaha Mihael:( zastoto niamashe kabelna tam kudet biah i se naloji da govoria sus sestra mi po gsm, koiato da me uvedomiava za subitiata...abe moje i za dobro da e bilo, inache stiah da si navleka niakoi shokov udar:)

Тема Рорииииииииииинови [re: Aurora]  
Автор Vladi ()
Публикувано09.08.00 12:20



айде идвай си!!! в събота в Клуб Ф1 за квалификацията....

Тема Vladiiiiiiiiiiiiiiiii,нови [re: Vladi]  
Автор Aurora ()
Публикувано09.08.00 12:24



idvam si na 12-ti, mislia che tova e tochno v subota, no ne znam dali ste moga da doida za kvalifikaciata, stoto togava ste putuvam tovhno molia te kaji mi ti kak smiatash za otpadaneto na Mihael, zastoto nisto ne sum gledala, a chetoh samo presata tuk...no mi se iska da chuia edno kompetentno mnenie!

Тема eeeee, pichove i pichkiнови [re: Aurora]  
Автор Рос Браун ()
Публикувано09.08.00 12:26



где ти е мъжлето да му отпраскам една ?

Тема ФИСИКЕЛА и КУЛТАРД ОЛЕнови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано09.08.00 12:29



ГЕНИАЛНИ СТЕ:)))

Тема ФИСИКЕЛА и КУЛТАРД ОЛЕнови [re: Член1]  
Автор Aurora ()
Публикувано09.08.00 12:32



ti samo tova li ste mi kajesh, bre...sled kato tolkova vreme me niamashe...edna sulza ne prolia li za mama, a?:))

Тема ФИСИКЕЛА и КУЛТАРД ОЛЕнови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано09.08.00 12:33



просълзих и намокрих цялата клавиатура тук целия килим е прогизнал от плач по теб иначе за състезанието е така - па да знаеш мръстно БТК пет дена ме държа без АЛО-то

Тема ФИСИКЕЛА и КУЛТАРД ОЛЕнови [re: Член1]  
Автор Aurora ()
Публикувано09.08.00 12:40



hehe az puk se izrinah tuka ot nervi, zastoto taka se nadiavah tvoia sms da e po-podroben otnosno sustezanieto:( ama ti ne:)) btk-sucks, o se nadiavam che pone godina i polovina oste ste si brumchime na analogovi telefoni, zastoto pone tva pisheshe v presata tuk:) eiii, ne e istina kolko vestnici prochetoh na tva more, za da subera info za F1...basi ada beshe otidohme da gledame F1 v edna pizaria i az taka se biah zaredila sus solidno kolichestvo alkohol i dr. ekstri:)...obache tam imashe nekva zabutana satelitna chinia i toia vika - sega se opitvame da nastroime Ring+ i az - hahaha, kak be, tia glupaci ot ring ste sa si kavhili tupoto predavane na satelitka, q nameri Rtl ili Rtr...ama ne stana lele...mani, taka se biahme iznervili tuka s frendovete...

Тема ФИСИКЕЛА и КУЛТАРД ОЛЕнови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано09.08.00 12:43



ами то ми позволява да пускам по 60 символа на СМС и не поповече от 3 неведнъж - иначе щеше да получиш цял разказ за състезанието:))))))) ами и аз се надявам да си карам с аналоговите макар че ако стане далаверата с кабелите ще е супер е аз пък седнах и прочетох книжка , за първи път от година насам:))))

Тема eeeee, pichove i pichkiнови [re: Рос Браун]  
Автор Aurora ()
Публикувано09.08.00 12:44



do mene:) samo se probvai hehe


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.