Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:54 28.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема едно цитатченови  
Автор Член1 ()
Публикувано02.08.00 10:39



- На Шумахер не му прави чест, че се опитва да прехвърли вината върху конкурентите си. Той сам си е виновен за инцидента - заяви Ди Монтедземоло пред в. “Гадзета дело Спорт”. - Заслужи го с всичките си гадни номера, които е вършил във Формула 1 и с които стана известен. Запитвал ли се е някога Шумахер защо Лауда или Прост никога не са били атакувани по този начин от колегите си? Шуми настрои половината пилоти срещу себе си. Да бъдеш сам срещу всички, никога не е било печеливша тактика.

Тема едно цитатченови [re: Член1]  
Автор Juli Moskow ()
Публикувано02.08.00 10:56



Това го писах аз !!! Най- добрият по Ф1 въпроси Юлий Ф1 Професионалиста

Тема едно цитатченови [re: Член1]  
Автор ВЛАДО ()
Публикувано02.08.00 10:57



Дрън-дрън................и къде го прочете??????

Тема едно цитатченови [re: ВЛАДО]  
Автор Член1 ()
Публикувано02.08.00 10:59



че къде може - питай Москов

Тема едно цитатченови [re: ВЛАДО]  
Автор Anfield ()
Публикувано02.08.00 11:19



За съжаление е така и това говори за доста по-голямо напрежение имайки впредвид законите на дипломацията.. Дори и преводът да не е много точен все има нещо което е смущаващо, не мислиш ли...

Тема едно цитатченови [re: Член1]  
Автор ВЛАДО ()
Публикувано02.08.00 11:45



В 7 дни спорт - ама много се съмнявам, че това е точния цитат от Газета дела спорт........

Тема едно цитатченови [re: Anfield]  
Автор ВЛАДО ()
Публикувано02.08.00 12:18



Така е - дори жабарина да е казал точно това аз не се изненадвам. Само, че нека тоя охлюв да си припомни как миналата година лично той молеше Шумахер да се върне по-бързо на пистата, та да помогне на Еди Ървайн........

Тема едно цитатченови [re: Член1]  
Автор Vladi ()
Публикувано02.08.00 12:37



Далеч съм от мисълта, че Михал не е правил гадни номера, но цялата история с него според мен се дължи на това, че формулата стана....как да кажа... нежна :-))). Имам в предвид, че дори и при най-малката агресивна изява всички скачат и викат "анатема", просто вече се изгуби битката. А и в момента има едва няколко наистина агресивни пилоти като от едно време (погледнете например как Жил Вилньов печели второто място във Франция'79). Освен това Прост също е правил гадни номера (ще ме извинявате че се повтарям поне за стотен път), но всичко тогава се е приемало просто като мъжка битка между истински бойци, а сега когато стане нещо такова се казва "ауууу, колко опасно!!", а едно време да не би да е било по-безопасно? Вижте и в CART какво става - никой (или изключително рядко) не казва "ама тоя ме прееба" (справка - катастрофата на Кени Брек в Мичиган преди 2 седмици - той буквално беше затиснат от Фитипалди при скорост от над 360 км/ч, но после Кени не ревеше "той щеше да ме убие", а дори каза "може би вината беше и моя"). Така че време е всички за се сетят какво е битка и как се печели състезание и да престанат да реват като балерини...

Тема едно цитатченови [re: ВЛАДО]  
Автор Anfield ()
Публикувано02.08.00 13:43



Парички, братле, парички... Ако нещо разваля спорта в глобален аспект, то това е превръщането му в бизнес.. Видя се какво е отборът бе Михаел в края на миналия сезон и трябва да е благодарен, че макар и да е завършил 1 от посл 5 състезания все още е водач в класирането...

Тема така е, обаче...нови [re: Vladi]  
Автор SE7EN ()
Публикувано02.08.00 18:00



Има разлика от катастрофа до катастрофа. Не може да станеш шампион като удариш прекия си конкурент нарочно в последното състезание. Това е гадното. Иначе номерата са нещо нормално за тоя спорт. Помниш ли Менсъл как се катереше върху Сена в Монако, но не можа да го изпревари ? Но никой тогава не мина границата. Колкото до ревльовците - Шумахер що "рива" когато се нацепи в Култард в големия дъжд / май беше на Спа преди две години / ? :)))


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.