Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:52 09.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Вилньов,Ървайн,Култард-психиката на Помияритенови  
Автор M.MANSON ()
Публикувано30.07.00 18:37



Много съм доволен от развитието на състезанието на Хокенхайм.То показа няколко очевадни неща.Естествено ,че на старта тактиката беше да се преебе Шумахер.До тук нищо лошо.Щом се спазва правилника-няма проблем.Спорен е въпроса дали Фисикела има някаква вина.Лично според мен-няма такава.Перфектно измислен старт в бокса на Макларън.Хубавото на това състезание беше ,че след това перфектно се преебаха.Това и заслужават лайнари като Култард и сие.Естествено ,че думите ми не са породени от факта, че прецакаха Шумахер.Както споменах-маневрата си беше перфектна.Тук иде реч за нещо съвсем друго.През изминалата седмица въпросният ЛАЙНАР Култард,заедно със недорзумението Вилньов и лицето Ървайн ми се правят на отворени и обсъждат и критикуват Михаел Шумахер за поведението му на предишни стартове.МНОГО ШУМ ЗА НИЩО.Сега обаче всички видяха че това е било абсолютно прилягащата им курвенска позиция.Говнари като въпросните лица са ми неприятни както като спортисти така и като хора.На всичкото отгоре оня капут ми обяснява че му превъртели гумине на старта и за това се озовал пред Шумахер.Още веднъж да повторя-нямам нищо против самата маневра.Това кето ме вбесява са изявленията на ония тримата,които разбирате ли, за "загрижени" за сигурността на останалите пилоти,оплюват Шумахер а после се опитват да го шибат на пистата.Чудя се как може поведение като тяхнато да радва и прави щастливи толкова много хора.Всъщност нищо ново под слънцето.Винаги съм твърдял ,че по голамата част от хората са абсолютни лайна.Така ,че ако ти ,които четеш това нещо си фен на Макрарън с Култард и Хакинен то тогава определено ми смърдиш неприятно. Р.S. За коментарите по ринг плюс ,не мога да проумея все още дали Сашо Миланов е наистина добър коментатор или просто изпъква повече сред лекето Манченко и дебила Груев Едно обаче знам със сигурност.Иван Тенчев е ненадминат в тази област.Въпросните коментатори си го знаят ,но аз ще им го повтарям защото на дебили и лекета трябва много пъти да им се повтаря докато проумеят ,че не стават.

Тема Вилньов,Ървайн,Култард-психиката на Помияритенови [re: M.MANSON]  
Автор MP4-15 ()
Публикувано30.07.00 18:52



а за Москов какво ще кажеш????????

Тема Вилньов,Ървайн,Култард-психиката на Помияритенови [re: M.MANSON]  
Автор Anfield ()
Публикувано30.07.00 18:54



Най-после трябва да се затворят устите на всички които реват за шмекериите и гадориите на Шуми.. Видя се тези които най-много реват на практика признават че си е част от играта... Както казваш нищо лошо, нищо нередно.. Остава си моралния аспект, но явно той за всички си е еднакъв. Поздрави!

Тема ти к'во?нови [re: MP4-15]  
Автор M.MANSON ()
Публикувано30.07.00 18:57



Искаш да начиш всичко в един ден ли?Не става.Когато порастнеш ,сам ще си направиш верните изводи.Бъди щастлив в заблуждението си.

Тема виж пич.....нови [re: Anfield]  
Автор M.MANSON ()
Публикувано30.07.00 19:01



ТЕ винаги реват.ТЕ винаги се съюзяват когато някой е по-добър и качествен от тях.ТЕ винаги се правят на морално извисени и хуманни хора.Но точно ТЕ са истинските боклци.Точно ТЕ са непредвидими във желанието да ти забият ножа в гърба.Не мога да ГИ дишам.

Тема ти к'во?нови [re: M.MANSON]  
Автор MP4-15 ()
Публикувано30.07.00 19:04



хе хе хе .....аз те питам нещо ти ми говориш глупости май не аз съм заблуден

Тема виж пич.....нови [re: M.MANSON]  
Автор MP4-15 ()
Публикувано30.07.00 19:05



идва време за КАКВОТИ СИ ДРОБИЛ ТОВА ЩЕ СЪРБАШ

Тема щом това те успокоява.....нови [re: MP4-15]  
Автор M.MANSON ()
Публикувано30.07.00 19:10



Аз съм заблденият ОК.Ще се радвам да си комуникирам с повече "заблудени" като мен, вместо да водя лишени от смисъл спорове с неустановени субекти.

Тема щом това те успокоява.....нови [re: M.MANSON]  
Автор MP4-15 ()
Публикувано30.07.00 19:13



ти нормално май не може да пишеш...

Тема ей лайно смотано сплесканонови [re: M.MANSON]  
Автор Член1 ()
Публикувано30.07.00 19:32



яж лайна и лай по луната щото хакинен ще е шампион а за Михаел кур от слон аре духай го педер с педерите


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.