Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 22.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Я да изясниме нещонови  
Автор Ivo ()
Публикувано04.07.00 09:56



На едно място обясних, че на последното състезание проблемите на Шуми са започнали много преди да му изпуши колата, обаче тука некой хора не вярват, защото много им се иска Култард да е минал Шуми при равни условия, ама то просто не е така. Значи дайте да се разбереме, нещата които пускам като инфо тука никога не си ги измислям, или съм ги прочел някъде, или съм ги чул в интервю, като често посочвам и точно откъде съм го прочел или чул. За състезанието в неделя: след състезанието един от първите коментари на Ники Лауда беше, че ферарито според него по принцип е било нещо скапано от самото начало, в резултат на което е износвало гумите много по-бързо от макларъна, и това е единственото обяснение, защо фераритата отначало тръгнаха добре, Шумахер правеше най-бързи обиколки, после от един път започнаха да губят скорост. Удивителното е, че Лауда това нещо го е усетил от студиото, явно човека си е гений, защото той каза това преди традиционното интервю със Шумахер, където Шуми потвърди, че е имало необичайно бързо изтриване (Verschleiss) на гумите, и че това е била причината Култард да го настигне и задмине. Предложение към "обективните" фенове на МаКларън: ако сте честни поне пред себе си, помислете си хипотетично ако в неделя Шуми седеше в същия болид, като Култард, щеше ли изобщо Култард да има някакви шансове.

Тема Я да изясниме нещо [re: Ivo]  
Автор Член1 ()
Публикувано04.07.00 10:02



този въпрос го задай на феновете на Култард конкертно , а не на феновете на макларън като цяло , моля:))))

Тема Я да изясниме нещонови [re: Член1]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.07.00 10:07



ОК, приема се, макар че аз бях останал с впечатлението че феновете на МаКларън в момента са фенове и на Култард.

Тема Я да изясниме нещонови [re: Ivo]  
Автор Член1 ()
Публикувано04.07.00 10:51



аз съм си фен на макларън!!!!! никога не съм казвал че Култи е велик!!!

Тема Я да изясниме нещонови [re: Ivo]  
Автор CASPER ()
Публикувано04.07.00 11:03



Sly6ai pi4, edinstveniq problem za ferrarito na Pyikata v nedelq be6e v zadkormilnoto ystroistvo. A tova 4e my sa se iztarkali gymite se dalgi na kasnite my spiraniq za da ne moze Kylti da go izprevari.No kato e tolkova tap 4e ne moze da si go obqsni

Тема Я да изясниме нещонови [re: CASPER]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.07.00 11:22



Аха, значи и Ники Лауда е тъп, добре. За твое сведение бързината на изтриване на гумите страшно много зависи от окачването, от насочването на въздушните потоци в задната част на болида (точно за това са и въпросните "комини", които вече ги обсъждахме) и въобще от цялостната конструкция и настройка на колата.

Тема Я да изясниме нещонови [re: Член1]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.07.00 11:24



Хич и не смятам да те убеждавам, че Давидко е велик, един добър пилот с най-добрата кола в момента, какво повече?

Тема Я да изясниме нещонови [re: Ivo]  
Автор Se7en ()
Публикувано04.07.00 11:41



Ами да си настрои колата тогава. Нали е най-великият. Що на Баричело му вървеше добре колата и беше на прилична разлика от Макларъните без да се напъва много. На Шумахер за 5год. не можаха да му направят кола и да му я настроят. Ферари по-добре да си вземат пак Сало да им спечели някое и друго състезание. Ще им излезе и по-евтино :)))

Тема Я да изясниме нещонови [re: Ivo]  
Автор Acid Burn ()
Публикувано04.07.00 13:13



Ей, много мнения, много нещо. Ама дотука само Иво показва че разбира нещо... За всички е ясно че Пилето имаше проблем, който първоначално бе технически, а после го изнерви и премина и в психологически (колкото и абсурдно да звучи това за Шуми). Но и това е част от играта :-))) Един печели, друг губи, на трети му забравят гумите вкъщи... Но на финала не дават бонуси за компенсиране на техническите неизправности. Гледа се кой как ще завърши. Ако си спомняте, преди години Прост савърши 5-ти с бутане на колата си...

Тема Браво Члене !!!нови [re: Член1]  
Автор Stancho_d ()
Публикувано04.07.00 16:29



Поздравления от мен за тези думи !!!


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.