Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:43 28.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови  
Автор Aurora ()
Публикувано24.06.00 17:27



във вестниците пише, че Баричело правел страшни скандали на Ферари. е, много отворен стана тоя Румен, еййй!!! големи изисквания, голяма работа...даже пишеше, че Ферари искали да го разкарат от другия сезон и предлагали на Дейвид да бъде втори пилот... вие как мислите?

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Aurora]  
Автор Anfield ()
Публикувано24.06.00 17:32



Лично аз да ти кажа не мисля че е така... Вярно е че след победата в Канада не се държаха като първи дружки, но мисля че при подписване на договора си е бил много наясно къде и как отива... Все пак, макар да е за съжаление, в големите тимове си има по един първи пилот към който са повечето надежди на тима и повече инвестиции съответно... Не би следвало от първия си сезон да започнеш да хленчиш и да искаш нещо което още не си показал дали заслужаваш напълно... Иначе Дейвид едва ли ще отиде във Ферари... аз лично не мисля че е лош пилот, но стои винаги в сянката на някого...

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Aurora]  
Автор Уаптоп® ()
Публикувано24.06.00 17:34



трудна работа ми се вижда тая с Култард. толкова години в Макларън и сега изведнъж хоп - ферарист. ако въобще се маха от Макларън, той ще си търси отбор, в който да е първи пилот, което във Ферари е абсурд докато Шуми е там.

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Aurora]  
Автор Член1 ()
Публикувано24.06.00 17:38



ами как няма да се скара с тях все пак му отнеха победата в Канада а е очевидно че не е равнопоставен на Шумахер , каквато ми е била първоначалната уговорка- Дейвид във ферари ?- ами да , като няма друг начин да докарате номер едно на свойте болиди

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Член1]  
Автор Anfield ()
Публикувано24.06.00 17:39



;-))) Начинът е ясен и номер 1 няма да е на болида на DC дори и да дойде във Ферари, което е мнооого малко вероятно...

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Anfield]  
Автор Член1 ()
Публикувано24.06.00 17:40



е ще доживеем , някой от нас , и ще видим

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Член1]  
Автор Уаптоп® ()
Публикувано24.06.00 17:47



абе нещата са ясни: един за всички (Шумахер за Ферари) и всички за един(те + Барикело за него).

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Уаптоп®]  
Автор Член1 ()
Публикувано24.06.00 17:53



ами да - само че нещо Баричело май някой е пропуснал ду му ги разясни и момчето се нерви -:))))))

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:)нови [re: Член1]  
Автор Ivo ()
Публикувано24.06.00 18:26



Това не знам чел ли си го некъде за равнопоставеност, но не ми се вярва некой на Барикело да му е обещавал, че ще се намира при равни условия с Шуми, просто не го вярвам.

Тема Здравейте! Аре малко за Ф1, а?:) [re: Ivo]  
Автор Член1 ()
Публикувано24.06.00 18:45



чел съм го ферари така трабяха в началото на сезона


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.