Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови  
Автор M.MANSON ()
Публикувано08.05.00 17:03



Първо!!!Честито на феновете на Макларън!!Победата им беше напълно заслужена.Останалото са обичайните глупости на група пуберчета и изказвания на фенове на Ферари ,чиито цвят на очите им е предимно бял!!! Второ!!!Аз и преди началото на шампионата ви казах!!Не ми дреме за Ферари!Важното е Михаел Шумахер да е шампион.Не, че Ървайн ми е след любимците но още ме боли как механиците го оставиха с 3 гуми в бокса!!Сега пак се Осраха Добре че оня пич е жив и здрав!! Трето!!Коментара на живо по Ринг+ беше върха на непрофесионализма.Още не мога да повярвам как 3-ма/трима/"компетентни" специалисти не видяха това,което всички останали видяха.Моите уважения към сашо Миланов ,но ти Саше не можеш да замениш Иван Тенчев.Аз може и да не съм някякъв капацитет ,но добре, че вярвам на очите си а не на ушите си!!!Начина по който коментирате ни кара вече да се съмняваме във всичко което казвате!!А Ричард Груев е абсолютен ама абсолютен левак!!Всички видяха как изключваше безкомпромисно хората,които се опитаха до внесат малко яснота по въпроса!!!А после нямаше смелостта да си признае грешката!!!Представяте ли си к'ъв дебил трябва да си,да знаеш че всички те псуват заради простотиите,които ръсиш и да си се вкопчил в микрофона сякаш това е най-важното нещо на този свят!Сашо!!!Ти каза нещо много важно!!!Ние всички обичаме този спорт.Точно заради това ще помоля от името на всички тук!!!НЕКА РИЧАРД ГРУЕВ ДА СИ ОБИКАЛЯ ПЛАНИНСКИТЕ РАЛИТА И ДА НИ ОСВОБОДИ ОТ ПРИСЪСТВИЕТО СИ.НЕКА ШЕФА НА 7 ДНИ СПОРТ-МОСКОВ ОБИКАЛЯ ЕВРОПА ,НО ДА НИ ОСВОБОДИ ОТ КОМЕНТАРИТЕ СИ.ТЕ СА НЕВЕРОЯТНО ТЪПИ!! НЕКА ШЕФОВЕТЕ НА РИНГ ПЛЮС РАЗМЪРДАТ ТЛЪСТИТЕ СИ ЗАДНИЦИ И В ИМЕТО НА ШИБАНАТА СИ ПЕЧАЛБА ДА НИ НАМЕРЯТ ЕДИН НОВ ИВАН!!!!А ако Иван Тенчев понякога си губи времето влизайки в този клуб нека да знае-НИЕ ВСИЧКИ ТЕ ОБИЧАМЕ ИВАНЕ!!!И НИ ЛИПСВАШ!!!СТРАХОТНО!!!! пи.ес.към водещите!!!!! А налягането при което се впръсква горивото е 8 атмосфери-пише го във вестника!!!!!!!

Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови [re: M.MANSON]  
Автор Иван Тенчев ()
Публикувано08.05.00 21:25



о и аз ви обичам

Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови [re: Иван Тенчев]  
Автор Ivo ()
Публикувано09.05.00 11:00



Абе да ви кажа право, Иван казва по нещо интересно, верно е, ама досега не съм го усетил да си пада много по Шуми, а със сигруност много си падаше едно време по Хил, а за какво ни е такъв коментатор?:)))

Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови [re: Ivo]  
Автор JOKO ()
Публикувано09.05.00 11:10



А ти какво искаш коментатор,който да си пада по Шумахер.Не,че аз предпочитам ,някой ,който да си пада по МИКА ,НО аз така те разбрах. А и Ричи каза,че е ,,бизпристрастен'' вече бил е само фен на СЕНА.

Тема Жоко, мани го Ричонови [re: JOKO]  
Автор Аurora ()
Публикувано09.05.00 14:44



ти да не вземеш па сега да ми го защитаваш?:)) имате си коментатори-фенове на сребърните ви стрели - москов - тъпото дърво, ричо и той (сам го каза, после се отмята, ма нейсе), тоя александър миланов, дето беше в студиото на последното състезание и куп смотльовци още...аз затова вече не си купувам `7дни спорт` - всички са фенове на ваште и вестника им е супер пристрастен...предпочитам `планета спорт`, където има по-малко цици и повече реален коментар... ама се отплеснах, де... мисълта ми беше за друго...

Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови [re: M.MANSON]  
Автор Аurora-пуберчето ()
Публикувано09.05.00 14:52



пък и бели очи имам хахаха:))) брей, фен на Шумахер пЦува отбора на любимия си пилот. Впрочем ясно ми е това, позната ситуация...и гаджето ми така - години наред вика за личността Шумахер, а към тимовете абсолютна безпристрастност... ами, добре, Менсъне...свалям ти шапка за повечето думи:)

Тема Иване, липсваш на мен и още на много други....нови [re: Иван Тенчев]  
Автор ВЛАДО ()
Публикувано09.05.00 15:29



Вярно ли е, че заради онзи "майстор на свободния преразказ по картинка (Москов)", те няма в Ринг+? Боже, колко мъка има по този свят!!!!!!!!!!!!! Не искам да обиждам никого, но на миналото състезание щях да получа инфаркт от некомпетентните коментари на присъстващите в студиото "капацитети" и ако ги оправдавам за тяхното незнание по отношение на Ф1, то НЕ МОГА ДА ГИ ОПРАВДАЯ ПО НИКАКЪВ НАЧИН ЗА ТОВА, ЧЕ НЕ СЛЕДЯТ КАКВО СТАВА НА ПИСТАТА И В БОКСА . Изпитвах огромно удоволствие от твоите безпристрастни и компетентни коментари и въпреки по-лошото качество на картина и звук, с което излъчваше Канал1, ти беше единствената причина, поради която гледах Ф1 там, а не по RTL. Как можеме да комуникираме с теб? Поздрави: Владо

Тема Иване, липсваш на мен и още на много други....нови [re: ВЛАДО]  
Автор Иван Тенчев ()
Публикувано09.05.00 21:44



Не ми се говори защо не коментирам по Ринг+ , причината е много комплексна - но Москов е главно действащо лице. Ами засега няма начин да подържаш връзка с мен

Тема пояснение!нови [re: Иван Тенчев]  
Автор club f1 magazine ()
Публикувано10.05.00 12:59



Искам от името на Иван Тенчев да благодаря за добрите думи. Иван в момента е в Германия и не е в течение на дискусията провеждана тук. По време на излъчването на Гран при на Испания в "Клуб ф1" екип на телевизия "Ринг плюс" взе интервю от Иван Тенчев. Очакваме да се излъчи в петъка преди Гран При на Европа. Очаквайте в понеделник новия брой на списание Club f1. Основни теми: Пълен анализ на Гран при на Великобритания и Испания. Жак Вилньов - Не завиждам на Шумахер и Хакинен ( в интервю специално за Clubf1). История - автомобилите 4 х 4 във Формула 1. Тестдрайв на Опел Астра купе и Хамър. Портрет на Педро Диниз. Специално безплатно приложение Рали Албена 2000. и др. новини и коментари.

Тема РИНГ ПЛЮС-ВЪРХА НА НЕКОПЕТЕНТНОСТТАнови [re: Аurora-пуберчето]  
Автор . ()
Публикувано10.05.00 17:25



.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.