Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:18 28.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема А помните ли Тони Шумахер?нови  
Автор Ivo ()
Публикувано04.05.00 14:51



Тука гледам че сте общо взето млади момчета (и момичета) та искам да ви питам, помните ли един друг велик Шумахер - вратар на националния отбор по футбол на Германия преди години. Той няма роднинска връзка с Орела, но явно, че който си е роден с тая фамилия, е обречен на успех и величие!

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: Ivo]  
Автор JOKO ()
Публикувано04.05.00 16:00



А ти помниш ли НАЙ ГОЛЕМИЯ РУМЕНИГЕ?

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: JOKO]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.05.00 16:16



Как няма да го помня, и него, и Брайтнер, и Хьонес. Винаги съм бил фен на немския национален отбор по футбол.

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: Ivo]  
Автор JOKO ()
Публикувано04.05.00 16:48



Aз също. Много ме беше яд когато загубиха от Аржентина 86г. От тогава винаги съм бил за немците.

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: JOKO]  
Автор Ivo ()
Публикувано04.05.00 17:16



И мен ме беше много яд за този мач, Румениге беше върхът, макар че вече беше на 100 години. А помниш ли как немците наебаха французите на полуфинала в Испания през 1982 г.?

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: Ivo]  
Автор JOKO ()
Публикувано04.05.00 17:43



Чак до там нямам спомени аз бях с на 11 г. когато загубиха финала от Аржентина.

Тема А помните ли Тони Шумахер?нови [re: Ivo]  
Автор Член1 ()
Публикувано04.05.00 21:46



аха беше велик вратар

Тема ъъъъъ:))нови [re: JOKO]  
Автор Aurora ()
Публикувано05.05.00 12:10



извинете ме, е се намесвам, но аз съм сразена:))) Жоко, братче, ти си само на 24 години, откъде-накъде помниш какво е станало 86 година... Ама, вие мъжете сте адски смахнати на тема футбол:)))

Тема отговор [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано05.05.00 12:42



Тогава бях на лагер на Равда на морето и си спимням,че го гледах мача в един стол там където обядвахме.Това е единствениа мач от който са ми останали някакви спомени за РУМЕНИГЕ нямам ,други такива ясни спомени,но това достатачно за да ми остане в паметта като най Великия.След време дават и много репортажи по евро спорт така,че всички спомени се избистарят.Стига да имаш врема да ги гледаш репортажите разбира се не спомените.

Тема А помните ли КАЛЕ, БРАЙТНЕР.......нови [re: Ivo]  
Автор ВЛАДО ()
Публикувано05.05.00 16:49



.......железния войн с №2 ХАНС-ПЕТЕР БРИГЕЛ, КАРЛ-ХАЙНЦ ФЬОРСТЕР, ПИЕР ЛИТБАРСКИ и др.. А бе въобще целия германски национален отбор тогава беше супер (за разлика от сегашните ревльовци, звезди и прочие...).


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.