Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:21 02.07.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема до всички от клуба:)нови  
Автор Aurora ()
Публикувано28.04.00 17:16



На всички ви пожелавам утре вечер, след църквата да се скъсате от купонясване, а също и тази вечер...и въобще всички вечери, които ви предстоят! С всички, с които няма да се видиме през уикенда тук, поздравявам ви сега и помнете, че всички болести са от нерви, само полово-венерическите са от удоволствие, затова ви желая да си пазите нервиците и да наблегнете на удоволствията:)) Аврора

Тема до всички от клуба:)нови [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано28.04.00 17:20



Мерси подобно,да ти се връща.А ти къде копунясваш попринцип?

Тема ми навсякъде:))нови [re: JOKO]  
Автор Aurora ()
Публикувано28.04.00 17:25



няма точно определени места...Грамофон, мистър Пънч, Суинга...ама, не мога така да определям, където се разберем с компанията... а ти?

Тема ми навсякъде:))нови [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано28.04.00 17:31



Преди ходих в Пънча и Суинг сега предимно в Дали предпочитам на едно място ,където си го знам и става купон.Била ли си в кафето Ф1 около дундуков да кажеш как е.

Тема не съм:(нови [re: JOKO]  
Автор Aurora ()
Публикувано28.04.00 17:36



обачи, за да се гледа там състезание трябвало да се резервира седмица по рано или нештакоа...а и било много шумно:)

Тема не съм:(нови [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано28.04.00 17:41



Значи не си заслужава да не е некаква снобия там от псевдо фенове алкохолици,които да викат за ХИЛ и Прост ХА ХА ХЕ

Тема да, май е снобария неква...нови [re: JOKO]  
Автор Aurora ()
Публикувано28.04.00 17:42



така поне казват, де...

Тема да, май е снобария неква...нови [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано28.04.00 17:49



Мика Хакинен еееееееееееееее ХАКИНЕН МИКА ХАКИНЕН МИКА ХАКИНЕН МИКА ХАКИНЕН МИКА ХАКИНЕН Аз мисля да го посетя някой ден да го видя това заведение,а това горе беше изблик на радостта,защото ми свършва работния ден след 5 мин. и отивам да почивам.

Тема супер, весел уикенд тогава:) [re: JOKO]  
Автор Aurora ()
Публикувано28.04.00 17:56



и шумахер оле все пак!

Тема супер, весел уикенд тогава:)нови [re: Aurora]  
Автор JOKO ()
Публикувано28.04.00 18:00



и ХАКИНЕН ОТНОВО ОЛЕЕЕЕЕЕЕЕЕ.... ЧАО и весело изкарване ,аз давам любимата команда на компю.шът даун.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.