Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 15.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови  
Автор Враг на Шумахер ()
Публикувано11.04.00 09:00



В шампионата през 1994 г. Шумахер печели 4-те първи състезания, води на Хил с 30 и повече точки, за да се стигне до онова състезание в Австралия, в което той след като се блъска в мантинелата и вижда, че губи състезанието, удря и Хил. Двамата отпадат и Шумахер печели с 1-точка. /справка: http://www.forix.com/asp/cp.asp?z=0&k=0&l=17&r=1994&c=7 / Същия случай се повтаря през 1997 година на Херес с Вилньов, но за щастие той успява да продължи. Може ли вие да ми кажете, какво харесвате в този неспортмен Шумахер? P.S. Дори и да стане случайно шампион, това ще бъде заради парите и властта на Ферари.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Враг на Шумахер]  
Автор SmileM ()
Публикувано11.04.00 10:09



Абсолютно правилно, освен добър пилот, големият състезател трябва да бъде и джентълмен. Което въобще не може да се каже за Шумахер.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Враг на Шумахер]  
Автор SmileS ()
Публикувано11.04.00 10:23



Абсолютно правилно! Големият пилот трябва да е джентълмен, което въобще не може да се каже за Пилето. Враг на Шумахер написа: ------------------------------- В шампионата през 1994 г. Шумахер печели 4-те първи състезания, води на Хил с 30 и повече точки, за да се стигне до онова състезание в Австралия, в което той след като се блъска в мантинелата и вижда, че губи състезанието, удря и Хил. Двамата отпадат и Шумахер печели с 1-точка. /справка: http://www.forix.com/asp/cp.asp?z=0&k=0&l=17&r=1994&c=7 / Същия случай се повтаря през 1997 година на Херес с Вилньов, но за щастие той успява да продължи. Може ли вие да ми кажете, какво харесвате в този неспортмен Шумахер? P.S. Дори и да стане случайно шампион, това ще бъде заради парите и властта на Ферари.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Враг на Шумахер]  
Автор SmileS ()
Публикувано11.04.00 10:28



Абсолютно правилно! Големият пилот трябва да е джентълмен, което въобще не може да се каже за Пилето.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Враг на Шумахер]  
Автор Red_fan ()
Публикувано11.04.00 11:08



Аз съм голям фен на Хил, не само защото бе добър пилот но и защото е с много ведър, прям и симпатичен характер... Но в екипите съм за Ферари... Прави сте за неспортменските прояви на Шумахер и това действително не му прави чест, но ако погледнем качествата му на пилот, той просто в момента е един от най-добрите... И ако стане шампион едва ли ще е с парите на Ферари... По-скоро Ферари ще станат с него шампиони защото дълги години те имаха нужда точно от такъв пилот не само в кокпита но и около машината за съвети тестове и т.н.

Тема да, и аз харесвах Хил, НОнови [re: Red_fan]  
Автор Aurora ()
Публикувано11.04.00 12:32



има пилоти, които имат една граница, която не могат да надминат, някак си не могат да прескочат летвата и това си личи, не знам дали това е границата на риска или някаква друга, страх може би...такъв беше Хил, такъв струва ми се е и Мика... А Шумахер е великолепен, не само заради качествата си на пилот, за настройките, които прави на колата и всичкия труд, който хвърля...той просто има тези качества, които са страшно необходими за един лидер - агресивност, непримиримост, безумие, ако щеш граничещо с огромен риск, борбеност...което наричате неспортменство. На кой му пука...това да не ти е шах, че да си почтен? Това е спорт, в който се влагат адски много пари и нещо повече - залага се човешки живот. Така че в голяма степен поемането на риск е определящ, а Шумахер прави това най-добре.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Враг на Шумахер]  
Автор Stancho_d ()
Публикувано11.04.00 13:30



Добре блъсна ги Но Шумахер май си и попромени и стила на каране, няма ги нервните завивания от 95-97г.Доста по-плавен и по-бърз пилот е станал. Доста по-спокоен е от предишни години, така че шампионската му титла ще бъде съвсем резонна тази година. При това и колата на FERRARI се държи отлично. И още McLaren e по-богат отбор, с по-голям бюджет от FERRARI . Само Mercedes колко изсипват вътре....... но въпреки това нищо не правят за да оправдаят вложенията - толкова изгърмели мотори са голяма излагация ... съперничат на Ford в това отношение.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: Stancho_d]  
Автор LevskiMan ()
Публикувано11.04.00 14:38



Аз на твое място не бих бил толкова сигурен, че Ферари дават по-малко пари от Макларън. Даже определено мисля, че е точно обратното. Виж само как действаха, когато взема Шумахер. Сигурно са изсипали два пъти повече пари, отколкото са им поискали.

Тема да, и аз харесвах Хил, НОнови [re: Aurora]  
Автор LevskiMan ()
Публикувано11.04.00 14:52



Не съм съгласен, че Хил и Хакинен са се страхували да рискуват, защото и двамата бяха по-бързи от Шумахер и редовно го побеждаваха на тренировки. Между другото, ако погледнеш най-бързата обиколка на Хакинен на тренировката в събота, ще видиш, че на няколко пъти той мина почти отвъд границата. А на съзтезанието пак трябваше да кара с почти повредена кола и въпреки всичко почти успя да догони Шумахер. А колкото до почтеността - досега явно на Шумахер му липсваше, когато беше в губеща позиция. Жалко е, че пилот с такива качества може да прави толкова големи простотии. Той наистина можеше да бъде велик, ако не бяха тия катастрофи с Хил и Вилньов, и някои други случки. Между другото такива работи той е правил и като доста по-млад във F3000.

Тема Фераристи, не бързайте да се радвате !нови [re: LevskiMan]  
Автор Stancho_d ()
Публикувано11.04.00 14:58



Marlboro и Shell решиха да му ги дадат за заплата. Помисли си за Мercedes и West с идеята за сребърни стрели - за какви грандиозни проекти говореха, пък и поддържат смело разходите. Само за мотора за началото на тази година, който пуши като военна димка са метнали 100 000 DM - ти реши кой дава повече. В McLaren хвърлят повече пари по колата а по малко за заплати. Големите пари на Шумахер са главно от рекламни договории лични спонсори - всики знае каква сума коства и най-малкото място за реклама по екипа му.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.