Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 28.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Старта в Бразилия?нови  
Автор Иво ()
Публикувано18.03.00 11:06



Знае ли някой от колко часа точно българско време ще започне състезанието в Бразилия, защото за този в Австралия се изприказваха много неща и в крайна сметка изпуснах старта, защото започна в 5:00, а не в 6:00? Как ще се представи според вас Баричело пред собствена публика? Аз мисля, че ще се опита да спечели и тежко му на Шумахер, ако се опита да му пречи!

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Иво]  
Автор wal ()
Публикувано18.03.00 15:06



Нашите коментатори казаха -от 19:00 часа.

Тема нашите коментатори...нови [re: Иво]  
Автор Иво ()
Публикувано18.03.00 19:02



Нашите коментатори казаха и за този в Австралия, че ще е от 6:00, а тя каква стана... Да се надяваме, че този път информацията е точна. Благодаря ти, Вал.

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Иво]  
Автор Anfield ()
Публикувано19.03.00 14:28



Защо да не спечели първа победа пред собствена публика? Има сили за това, определено А и все пак Пилето му дължи един жест ако изобщо имало уговорка както им се иска на повечето фенове на МакЛарън...

Тема Старта в Бразилия?нови [re: wal]  
Автор Boyan ()
Публикувано19.03.00 21:12



Няма начин да е толкова рано..според мен най-рано в 20.00-имаме поне 6 часа разлика с Бразилиа, а старта, както всички знаем е от 15.00

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Anfield]  
Автор Boyan ()
Публикувано19.03.00 21:18



Според мен имаше малък скандал на Алберт парк...поне така се твърди в Нerald Tribune, а те за разлика от нашата преса си проверяват информацията. А въпреки че не обичам Ферари, ще стискам палци за Рубиньо-дано Тод го пусне да спечели този път-заслужил си го е, според мен, де....

Тема Старта в Бразилия? [re: Boyan]  
Автор Anfield ()
Публикувано20.03.00 08:01



Абсолютно... мен ми харесва като пилот и сега след като вече е в добър тим просто трябва да развие потенциала си...

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Anfield]  
Автор IronmanBG ()
Публикувано20.03.00 10:01



Хехех неме разсмивай бе Шуми да върне жест ти луд ли си?!!!

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Иво]  
Автор Иво ()
Публикувано20.03.00 21:15



Прав си че Шуми е гадно копеле, нищо че е перфектен пилот, но не ми се вярва да направи катастрофа (каквито е правил, както знаем всички) само и само за да спре ТОЧНО другия пилот на Ферари

Тема Старта в Бразилия?нови [re: Иво]  
Автор Batkata ()
Публикувано22.03.00 10:05



Za nai-tochna informacia otnosno nachalnite chasove na startovete na trenirovki, kvalifikacii i sustezanieto: www.formula1.com i tam ima 'schedule', nastorivash vremeto na GMT +02:00 i vinagi znaesh tochno koga zapochva.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.