Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:15 26.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za BAR,frenzen i f1  
Автор niki ()
Публикувано21.09.99 20:02



koito iska da si prikazvame po temata da si ostavq saobstenieto i ako ima e mail

Тема za BAR,frenzen i f1нови [re: niki]  
Автор Svilen Michailov ()
Публикувано21.09.99 21:32



Dobre, are da si prikazwame:)

Тема za BAR,frenzen i f1нови [re: niki]  
Автор Maya ()
Публикувано22.09.99 02:29



Ot BAR sam malko razocharovana. Ne za drugo, a zashtoto predi novia sezon se izpisaha kakvi li ne hvalbi po povod tima, no oshte v parvite niakolko sastezania se vidia che tima, kato vseki nov tim vav F1, niama dostatachno opit pri konstruiraneto na kolata. Tezi otpadania ot sastezaniata(poniakoga oshte na starta) i katastrofite sami govoriat za tova. V poslednoto sastezanie Jacques Villeneuve(pilot koito mi e lubim) uspia da finishira 8-mi i tova me kara da hrania nadejdi che sledvashtiat sezon otborat shte stapi na kraka osobeno s noviat dvigatel na Honda. Kolkoto do Frentzen mislia che toi ima shansove da stane svetoven shampion vapreki silnata konkurenzia. Toi e pilot s goliam opit i ako Hakkinen otpadne oshte niakolko pati, a Schumacher ne se vastanovi skoro za da nastroi kolite na Ferrari sas sigurnost tazi godina shte ima nov shampion.

Тема za BAR,frenzen i f1нови [re: Maya]  
Автор Golden Ice Lady ()
Публикувано23.09.99 15:57



Според мен световният шампион тази година ще бъде Френцен (Ха - Ха). По принцип любимият ми пилот е Шуми, но за съжаление няма никакъв шанс. Ха - Ха ме очарова с това, че във Франция кара със счупени колена и пак успя да завърши пръв. Той също като Шумахер притежава силна воля.

Тема Frenzen ? Edva li :-)нови [re: Maya]  
Автор Pero ()
Публикувано27.09.99 22:47



Нееее, за съжаление шампиона тая година, ще е като миналата. Да не се заблуждаваме, тоя нещастник Хакинен пак ще грабне титлата. От другия сезон обаче е свършено с него. Помнете ми думата!

Тема za BAR,frenzen i f1нови [re: niki]  
Автор gkb ()
Публикувано05.10.99 12:45



Dogodina BAR shte e mnogo po dobar tim ot sega. Za towa mnogo shte doprinese HONDA. mislia che grek polak mnogo specheli s podpiswaneto na dogowora s HONDA! wivte s dashternata si firma kakwo prawiat w Jordan a sega ne znam kakwo shte stane predpolagam che wednaga shte izkarat dwigatel s 50-60 konia poweche ot maklarena i taka samo deto shte im se chupiat mnogo kolite :-) w nachaloto de!

Тема za BAR,frenzen i f1нови [re: gkb]  
Автор Porcheto ()
Публикувано11.10.99 14:57



Osven tova i Jacques Villeneuve e mnogo dobar pilot, a?


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.