Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:55 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Във Формула 1всичко е логика  
Автор Шумахер ()
Публикувано20.09.99 22:25



Сладури,много сте наивни.Особено от последните 2 години във Формулата всичко е желязна логика.Няма случайни работи.Само се сетете за онова дребно човече Б.Е.-баш шефа и гениалния финансист.Не стига, че направи от Ф 1 акционерно дружество, но и заедно със "Соломон брадърс" пусна акции на световната фондова борса.Вижте какво прави само с държавите, които забраняват рекламата на цигари.Просто им отнема лиценза за състезания и така ги поставя на колене.Бюджетът на Ф 1 надхвърля този на НАСА и след като толкова много пари се разиграват на всеки кръг, няма място за случайности.Не ми се изпада в подробности, но тази година състезанията (особено след катастрофата на Шуми) са просто смешни, та ги гледам само, за да оправдая очакванията си за сценария.Дори и за най-големия лаик няма за съмнение, че всичко е инсценирано!Иначе парите просто си отиват. Който може да усети в себе си духа на пилоти като Шумахер или Сена, само той може да говори за Ф 1!Останалота просто са локуми.

Тема Във Формула 1всичко е логиканови [re: Шумахер]  
Автор Golden Ice Lady ()
Публикувано23.09.99 16:00



А ако приятелят ми притежава този дух ще мога ли да говоря?

Тема Във Формула 1всичко е логиканови [re: Шумахер]  
Автор kosta ()
Публикувано28.09.99 10:39



Ще си позволя да Ви попитам, ако желаете да сведете до простосмъртното ми знание, разбира се, какво ще стане на следващото състезание в Малайзия. Останах с впечетлението, че Вие отлично се ориентирате в информационната среда на Ф1 и не се храните с простовати сензации и напразни емоции. Моля Ви, накарайте ме поне за малко да се почувствам като човек, който знае толкова много за бъдещето, че може да се почувства всесилен Оракул като Вас. Ако нищо не ми отговорите или отговорът е грешен ще си помисля, че Вие сте поредния резоньор сврял се в тясната си ЖК-дупка и изкуствено поддържаш съзнанието, че гледайки всяко състезание по Канал 1 и прочел по нещичко в седем дни спорт, той знае толкова много, че даже има право да заеме позата на отегчен от априорни новини Господ. Много бих искал да се окажете един невероятно осведомен човек. Но май няма да е. . .

Тема за Костанови [re: kosta]  
Автор Шумахер ()
Публикувано29.09.99 14:17



Скъпи Коста, много се радвам, че написаното от мен е раздвижило духа ти. Това значи, че си пристра'стен, а това само по себе си говори, че имаш сърце за Формулата. Дано да си и сядал и зад волана на спортен автомобил, поне карт.Всичко друго ще го изясним. Какво толкова много се тревожиш за Малайзия. Нали няма да караш ти там?! Пък ако си по-умен, питай какво ще стане в Япония. Там ще е най-големият карнавал! Явно си слепец щом не те е озарило досега какво е измислил оня ДРЕБНИЯ. Но понеже по професия съм оракул ще те светна безплатно.Или да те оставя да те тресе още смешното любопитство. Пък може и да си платиш - де да знам я ? Недей да го взимаш толкова навътре. Трябва и да има хора, които да взимат всичко за чиста монета. Иначе кой ще гледа и ще пъшка вкъщи пред телевизора.И откъде ще дойдат толкова пари?!

Тема за Костанови [re: Шумахер]  
Автор LV ()
Публикувано02.10.99 01:35



Някои хора са гледали прекалено много българското първенство по футбол и това им е повредило мозъците.

Тема ЗА оракуланови [re: kosta]  
Автор kosta ()
Публикувано10.10.99 11:46



Даа, знаех си. . .въздух под налягане. Зад волана на Ф1 не сън сядал. Ходя по състезания. Един път през 93та като гост на Футуърк Харт дори и в бокса. Вярно е - бяха пълни чикии, но пък имах възможността да дишам истински безоловен въздух на Ф1, да почувствам духа. Сбогом


Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.