Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:32 26.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Shumaher e koch  
Автор kosmo ()
Публикувано20.09.99 22:16



Shumaher e nai gadnoto laino koeto go poznavam

Тема Shumaher e kochнови [re: kosmo]  
Автор Шумахер ()
Публикувано20.09.99 22:47



Сладур, малко по-полека с изказванията за Шумахер, че да не те гази мечка!!!!!!!1

Тема Shumaher e kochнови [re: kosmo]  
Автор Master ()
Публикувано21.09.99 12:46



Takiwa otkroweno selski izkazwania na polugramotni hora opredeleno razwaliat clubowete.

Тема Shumaher e kochнови [re: Шумахер]  
Автор kosmo ()
Публикувано21.09.99 16:36



Kato te gledam shtom mi govirish na sladur znachi ti ima neshto

Тема Shumaher e kochнови [re: Master]  
Автор kosmo ()
Публикувано21.09.99 16:37



A ti ne gledai mnogo da ne vovorish che mechki te qli.

Тема Shumaher e kochнови [re: kosmo]  
Автор ARE ()
Публикувано21.09.99 18:31



SAMO TAKA,KOSMO! BRAWO!

Тема Shumaher e kochнови [re: ARE]  
Автор Maya ()
Публикувано25.09.99 01:47



Spored men Schumacher ne e losh pilot. NO, toi ne znae kakvo znachi da se borish za titlata(ili pone ne go pravi po pravilata). Mnogo me drazni tova, che pribiagva do kraini merki, kogato vijda, che ne moje da specheli("drapa sas zabi i nokti za titlata".)Mnogo se iadosah prez '95, kogato bytna Hill, a oshte poveche prez '97, kogato se opita da napravi sashtia nomer i na Villeneuve. Spored men edin takav chovek ne zashlujava da bade narichan "velik pilot", "№1", "nai dobria" i dr. Prosto sajaliavam che ima tolkova zabludeni fenove!

Тема Shumaher e kochнови [re: Шумахер]  
Автор учуден ()
Публикувано26.09.99 03:55



Шумахер(куцото пиле) наистина е най-гадното копеле във формула1

Тема Shumaher e kochнови [re: Maya]  
Автор Тодор ()
Публикувано26.09.99 12:01



Purvo Shumi udari Hill prez 94, i ako poglednes zapis na dwe sustezania ot 95, a imenno ot Silverstone i Monza ste razberes ce Hill e winowen za wsickite tri katastrofi. Molia te wiz zapisite i posle ste govorim. Todor

Тема Shumaher e kochнови [re: Тодор]  
Автор Kami ()
Публикувано28.09.99 14:25



zdravejte Pyrvo iskam da kaja che sam fenka na Schumi! Kosmo,pomisli malko/ako mojesh de/Zashto mrazish Schumaher?ta toj e naj-velikia pilot na Formula1.Bravo na Todor i na vsichki koita sa ot Schumi.A drugite mojete prosto da si gledate rabotata! KAMI


Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.