Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:07 22.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови  
Автор M.MANSON ()
Публикувано18.10.99 17:35



Както знаете добре това са последните шампиони във Ф1.Явно за всеки влак си има пътници и явно,че не можеш да наложиш на хората да преценяват реално нещата!!!!Лично аз, не мога да повярвам, че има толкова много хора ,които не гледат истината в очите и не осъзнават че Пилота/а не човека/Шумахер е явление ,което се появява на период от много десетилетия!!!Спомням си преди 4 години колко много фенове имаше Хил!!!!Всички които не харесваха Шумахер бяха фенове на Хил!!!!Кой от вас привърженици /заблудени лаици/на Хакинен ще се удари по гърдите и ще каже, че тогава е открил неговият талант и сега заслужено той/левака/заслужено си бере плодовете от дървото на успеха!!!Никой!!!!Феновете сега на Хакинен са същите ,които бяха фенове на Хил/начело с гъзолизеца Ричи Груев, които срещу няколко сака с дрънкулки на Ротманс щеше да направи свирка на гореспоменатия/после се трансформираха във фенове на НЕДОРАЗУМЕНИЕТО Вилньов за да се стигне до смешната комбинация със титлата на Макларън-Хакинен.Скоро да сте чували някой да казва колко велик пилот е Хил????а Вилньов????Предполагам че не!!!!Сега вие сте фенове на Хакинен????Ай сиктир бе!!Не аз не искам да Ви няма!!!Напротив Искам да Ви има за да мога след Всяка победа на Шумахер да ви размахвам средният си пръст преизпълнен от гордост че любимият ми пилот е един и същ от 6/шест/години!!!!

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: M.MANSON]  
Автор Porcheto ()
Публикувано18.10.99 20:26



Slushai kakvo ako obichash ne govori v mnojestveno chislo za tezi prodajnici, koito sa bili ot Hill, posle ot Villeneuve, a sega ot Mika Hakkinen, zashtoto az ne sam ot tqh! Vqrno e che predi bqh ot Hill, no tova beshe predi 96! Ot togava sam si ot Villeneuve, ta do den dneshen!Ne me interesuva dali pecheli ili ne finishira! Tazi godina vikah za nego! No spored men nai-dostoen za shampion beshe H.H. Frentzen! Kolkoto do Schumacher-ostavam bez komentar(shtom kato sam ot Villeneuve shte se setish kakvo mislq za nego!)

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: M.MANSON]  
Автор megawriter ()
Публикувано18.10.99 23:41



Не можем да разделяме пилота от човека... Шумахер :- пилот = 5 човек = -1 ------------------------------- краен резултат = 2-ка!! по шестобалната... видя се какав пилот е на последното съзтезание.. голяма победа, голяма работа - и на края какво .. пак номера. Всичките им/му успехи са осеяни от такива номера. То блъсканици, бутания, .. че и веднъж пресече и една мислена линия.. Ми че тази линия пресича цялата земя бе.. пфу... няма какво повече да кажа..

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: M.MANSON]  
Автор tomi ()
Публикувано19.10.99 13:03



Не си струва да ти отговарям ебалник Но не е лесно да си фен на Шуми Разбирам те ,защото минаха доста години от последната му титла А за мен лично тя е само една,но вие казвате че са две. Така че не се сърди на ФИА за това решение Мика ще бъде шампион 2 пъти толкова колкото и и твоя идол И запомни,че в този спорт няма нищо случайно И нито ХИЛ е смешник<справка джордан-муген през тази година> нито Жак е недуразумение<справка херес 97,както и тази година в едно прекрасно състезание,когато двете кончета<скопени> се т ътриха след много по слабия БАР чак до смяната в бокса Явно ще почакаш догодина за титлата,а кой знае може и повече вие все казвате ДОГОДИНА хайде чао сега

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: tomi]  
Автор Член1 ()
Публикувано19.10.99 14:44



Да го духаш Менсон , Макларън е най - великия отбор и за него карат най-великите пилоти

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: Член1]  
Автор Kami ()
Публикувано20.10.99 22:24



maklaran i velik otbor? magare i kosmos v petyk shte vidish koj e velik i koj ne

Тема За ревльото Хакинен,смешника Хил и въздуха Вилньовнови [re: Член1]  
Автор B2 ()
Публикувано20.10.99 23:45



Според мен точно Ферари са въздух под налягане! Когато фактите говорят и боговете мълчат. Нито една титла за 20 !?! години, механиците им не могат да броят до четири, а за пилотите - без коментар. Привържениците им са абсолютни задници, това най-добре пролича на Монца. Ако някой не може да преглътне поредната !!! титла на Хакинен, проблема си е негов. Да си купи лекарства против болки в корема. Не! По-добре да не го прави, че току виж прекъснал родилните мъки по следващата "титла" на червените Скопени и затлъстели кончета.

Тема CAMATA uCTuHAнови [re: M.MANSON]  
Автор Svilen Michailov ()
Публикувано21.10.99 20:39



Bravo. Ze mi dumite ot ustata :)

Тема ДЕЙМЪН #1нови [re: Svilen Michailov]  
Автор MARTI ()
Публикувано21.10.99 22:38



Не мога да се стърпя и да не отговоря.Деймън Хил е истинското явление на 90те години.Всеки,който знае неговата история ще ме разбере.Можете ли да си представите сега някой да влезе на 32 в Ф1 и да постигне огромните успехи на Деймън.За всеки,който му е бил истински фен,ДЕЙМЪН ще остане завинаги #1 p.s. Що се касае до Шуми,не знам дали ще остане в историята като голям пилот,но като най-големия мръсник със сигурност.

Тема ДЕЙМЪН #1нови [re: MARTI]  
Автор megawriter ()
Публикувано22.10.99 22:09



Zastavam tvyrdo za dumite ti...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.