Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:39 24.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: Бr-2]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано15.10.13 15:47



Успокоявай се с тая мисъл, мда, пък нека завършените и мегаталантливи пилоти да кретат на опашката





Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.10.13 16:46



Ах, тъкмо щях да отбележа, че неблагоразумният БГ-2 скоро ще изпита гневът Нерин в пълната му сила... Ама явно държането на екзорсисти из късо по кръчмите виртуални изисква много енергия, щото едва-едва си го шляпнала през пръстите Бг-то гледам



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: naja_haje]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано15.10.13 17:04



Както вероятно си забелязал, винаги започвам първо со кротце и со благо, ако не се разберат от дума, тогава включвам кютека



Освен това как може да ме разгневи безсилното хейтърство, Фетел да си печели титлите, пък нека е подсредствен



Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.10.13 17:06



Вярно е, трябва да се проявява разбиране. Сакралното число СЕДЕМ явно още го мори Бг-то



A man only sees what he wants to see...

Тема Re:Re: Другари шумахеристи!нови [re: LordVader]  
Автор Death ReceptorМодератор (Receptor №1)
Публикувано15.10.13 17:11



Другарю, на зле вървят нещата в Империята :(
Кой сега е начело на Разузнаването, нещо някакъв Пеевски май беше? Може би е време да се погрижите за него. А аз утре на живо ще стягам редиците !

LordVader: догодина най-вероятно ще се наложи да викам за Макларън ...


Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: Бr-2]  
Автор Death ReceptorМодератор (Receptor №1)
Публикувано15.10.13 17:13



Докато собственика си повярва твърде много и реши да прави отбор с технически кадри от Австрия само.

LordVader: догодина най-вероятно ще се наложи да викам за Макларън ...


Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: naja_haje]  
Автор Death ReceptorМодератор (Receptor №1)
Публикувано15.10.13 17:15



Ние седем сме го преживяли малко или много. Ама вие как ще преживеете ОСЕМ, ей батко е знам. Ще сте като фенове на Лузърпул чули сакралното ДВАДЕСЕТ



LordVader: догодина най-вероятно ще се наложи да викам за Макларън ...

Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: Death Receptor]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано15.10.13 17:27



Почва да заприличва на един друг форум, хехе. Ще го преживеем някак си това осем.... ама то тоя посредствен пилот я го докара до там, я не

и осемнадесет ще преживея, ако се наложи.

A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: Death Receptor]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.13 10:24



А дано, ама надали!:)



Тема Re: Другари шумахеристи!нови [re: nerra]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.13 10:43



К'во да се успокоявам, аз съм си ок. Мен не ми пречи някой да надскача възможностите си, дразни ме начина по който т'ва може да се случи и методите на някой бивши величия. Иначе к'вото и да си говорим има поне двама пилоти във формулата в момента на който Фетел в един идеален свят можеше да се надява само да им лъска обувките и да им носи саковете. Не че имам нещо против момчето, труди се, върши си рабоата добре, видно че има напредък, всеки сезон става все по-добър, някой ден евентулано може да казваме дори че еди кой си не може да му стъпи на малкия пръст....
Иначе и аз съм твърдо за т'ва единия завършен пилот да си крета на опашката, даже с ехидна усмивка наблюдавам, как се мъчи с наложницата си когато тя не изпълнява инструкцията "мултистратегия А" или там, както им е позивната.....
Даже въпреки че смятам, че Шумахер е на светлинни години пред Фетел се надявам, сополкото да стане поне осемкратен. Въпреки че гаврата, която му спретнаха мледежите при завършването си беше напълно удовлетворителна, все пак друго е като някой каже "великия" и ти да отвърнеш: "оня ли бе, дето има по-малко титли от сополанкто рисуващ пишки по хорските блузи ли?"






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.