Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:41 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано24.03.13 18:36



Някой запознат да преразкаже...



science is about doubt

Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.03.13 19:00



От сигурен източник знам, че всичко е описано във Фейсбук



A man only sees what he wants to see...

Тема multi 21нови [re: ya2011]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.13 22:20



Няма много за преразказване, сополнакото се изсра на метеното, пак......



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано24.03.13 22:33



По описание наподобява на Австрия 2002. Долноселски керпенски номерца



Тема Re: multi 21нови [re: Bg-2]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.03.13 23:02



Това е твоето мнение. Почти съм убеден, че Нера няма да е съгласна. Сефте, дето се вика :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
АвторБГ-2 (Нерегистриран)
Публикувано24.03.13 23:08



По-скоро няма да си призне, че т'ва е истината. Пък и пръстчо не подпомага заблудата на феновете си като гледа като препикано мушкато и се извинява на всички.



Тема Re: multi 21нови [re: БГ-2]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано24.03.13 23:16



Виж това е вярно, държанието на Фетел е като че ли се е напишкал в гащите, а и се оказало, че д-р Марко е забравил да му сложи памперса :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано24.03.13 23:55



хер Хелмут тази вечер ще му чете приказка и утре всички ще са едно щастливо семейство



Тема Re: multi 21нови [re: stack smashing detec]  
АвторБГ-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 00:32



Много ясно, ти какво очакваш?
Е някой ще ги понаболва дупето след приказката, но срма отминава, а победата остава!





Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано25.03.13 09:01



Да бе прочетох, много шум за нищо..... ама особено англичаните как го плюят не е истина... завиждат на новият Шуми...



Той (Фетел) ако не беше такъв нямаше да има толкова титли.... и Уебер какво толкова се пени, като сам си знае, че е по-слабият пилот. Ред Бул трябваше да ги остави да се състезават, а не да правят цигански номера..., и Уебър като е толкова добър вместо да се цупи да го беше изпреварил щом може.... За да станеш шампион трябва да имаш топки, а Уебър, който е вече в края на кариерата си определено няма и няма за кога да проима.

А Галфонсо, пак се е правил на много хитър.

science is about doubt

Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 09:25



Е глупости, постъпката на Фетел беше доста малоумна и няма как да му кажа евала за такова нещо. Разбирам го, че няма търпение да печели и да трупа точки, но все пак като има отборна стратегия, се спазва и не се правят свободни интерпретации. Явно се беше пренавило лапето, но е хубаво все пак, че поне се сети да се извини след това.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 09:57



Ха-ха-ха-ха! Бива ли рано сутрин да се започва деня с концентрирани напитки и то в количества, които да замъгляват разсъдака?

К'ви топки трябва да имаш, че да задминеш някого, който е в режим на по-слабо натоварване на двигателя и очаква ти да го следваш? Т'ва е все едно да спънеш предния и да го надбягаш. Да не говорим, че реално Фетел нямаше да го задмине просто Уебър не му затвори врата. Явно прецени, че тъпчо няма да отстъпи и вероятността не само Фетел да навлезе и заоре в тревата, а и двамата да го направят е твърде голяма. Както се казва по-умния отстъпва. Щеше да любопитно да видим в състезателно темпо може ли пръстчо да изпревари Уебър, аз лично се съмнявам, че в Малайзия т'ва беше възможно. Жалко, че имаше "multi 21", но щом в швепс са преценили, че фаворитиизарания им пилот трябва да е втори, то положението не им е било розово и да не се съобразиш с т'ва е пълна малоумщина.

Жалка постъпка, общо взето, ако нямаше три титли, щяха да кажа комплкексарска.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 09:59



Разбързал се е да бие съселянина си по Статистика



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано25.03.13 10:05



Искаш да ми кажеш, че Уебър не е разбрал какво става докато Фетел не го е задминал и не е гледал в огледалата си, как Фетел го настига и атакува така ли? Ами ако е така сам си е виновен.... Фетел няма за какво да се извинява, шефовете на отбора трябва да се извинят на спорта. Досега Ред Бул не бяха като мейнстриймът, за съжаление нещата се променят към по-зле.

science is about doubt


Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 10:10



Са то и аз съм за т'ва, ама къф е смисъла ако го постигне по същия начин.

Лошото е, че наш'те се превръщат пак в средняци и няма кой да се бори с шумахеризма при газираната напитка, швабите и магаре.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 10:16



Кое по точно не им е било като на меинстиима?!?



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 10:18



Разбра какво става на правата и парира Фетел съвсем прилично, ако беше довършил работа му затваряше последния завой и Фетел или трябваше да отстъпи или завършваше в тревата и т'ва щеше да е напълно в рамките на правилата. Уебър просто постъпи джентълменски и отборно.

За другото имаш право, аз съм против отборни заповеди, обаче от швепс твърдяха, че гумите им са били на границата и е трябвало да бъдат пазени, което са преценили, че не е било възможно в състезателно темпо. Т'ва е малко като във футбола, като останеш с човек по-малко си пазиш резултата. Пък и щом си оставят фаворита на второ място значи риска си е бил значителен иначе сме видели, че газираните си подкрепят пръстчо във всичките му простотии.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 10:20



Та тои Фетел е по швмахерист от Шумахер бе
гледаи какви заслони му правеха от Редовете за да бие Марк за първата си титла. Те такова нещо нямаше в бенетон.


Наи лошото за нашите е че нямат Шампионски дух. Това че не са в челото не ги дразни и изнервя а го приемат. А когато имаха реален шанс миналата година така се притесниха че знаем какво ставаше с всеки наш бокс. Нямаш ли го този манталитет ти е писано да ти вземат титлата в последната обиколка..



Тема ебати смешното мнение,нови [re: ya2011]  
Автор HA-KOЙ-MУ-ПУKA™ (Жега)
Публикувано25.03.13 10:21



ама много моля! Вие у ред ли сте? И кой има ТОПКИ, ако разбираш смисъла, значението и съдържанието на тая дума? За мен всеки друг, но не и Фетел. Уебър е мъж на място и няма да прави цигански номера, с които , ако не си забелязала, се рискува човешки живот, за да изпревари миндила Фетел.
Ай сиктир на фетелолюбци и Фетелци, Фетелови пелтеци





Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 10:31



Спор няма, за първата титла бая начална скорост му дадоха. Е не успяха да достигнат магарешките върхове от началото на века, пък и Фетел не избута никого от пистата (освен Уебър де) за да стане шампион. Общо взето се ядваше с 837646723 на ум.

Явно нямат пари и т'ва ги тормози и подхождат трезво.
Иначе има нещо вярно, имат си леко средняшки манталитет, жалко че изпуснаха чернокожата гад, той даваше т'ва напрежение все да побеждаваш.



Тема Re: ебати смешното мнение,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано25.03.13 10:31



Да много добре знам какво значи този израз. Така Фетел не е последвал заповедите от бокса, които определят победителя н обиколко преди края. За това не се ли изискват топки? Примерно Росберг явно няма, затова и никога няма да стане шампион. А иначе във всяко състезание се рискуват човешки животи.... дори и ти като отиваш на работа си рискуваш живота... Иначе не гледах състезанието просто четох разни коментари...

science is about doubt


Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
Автор ya2011 (умна)
Публикувано25.03.13 10:35



Ами доколкото знам в Ред Бул нямаше първи и втори пилоти, може и да греша.... така бях чела някъде, не следя чак толкова много Ф1.

science is about doubt


Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 10:38



те изпуснаха много от топ техническия си персонал и това се отраява повече от лиспата на ТЗ

но наи лошо е липсата на Водавоун и Мерцедес



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: ya2011]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 10:39



тук остяавам BGTufleka da ti otogori



Тема ya2011нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 10:43



Мерси, веднага отговарям:
В грешка си, на тоя отбор може да му викаш Фетел Бул!
Просто Уебър бая шум вдигна, като го преебаваха и спонсорите се усетиха, че аудиторията (феновете им) не приемат т'ва някой да е по-равен добре и сега се правят на чиста вода ненапита. То за т'ва е и цялата патардия, те хората се мъчат да градят имидж, пък тоя дето го подкрепят във всичко им се изходи върху труда.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано25.03.13 10:48



Са всички сме наясно, че в тоя спорт всичко става с много пари, то т'ва важи за почти всичко, но ако в другите спортове, освен кинти си трябва и още нещо за пример давам Челси, то във формулата или имаш пари и си купуваш Нюи да речем или чакаш по-добри времена.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 10:56



то и тука не става с много пари само , справка Хонда



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 13:57



но е хубаво все пак, че поне се сети да се извини след това

Извинявай и ти, ама от цялата случка това 'извинение' беше най-смешното/тъпото/малоумното, както искаш го наречи. Аз вика го направих без да искам - да се смееш ли, да плачеш ли?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Бr-2]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 13:58



Щеше да любопитно да видим в състезателно темпо може ли пръстчо да изпревари Уебър

Е то се видя, когато Уебъ излезе от бокса поледния път - и там караха гума до гума 1-2-3 завоя, ама Фетелчо остана отзад и взе да мрънка да 'разкарат Уебър', щото бил много бавен... Е разкараха го де :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 14:04



Лапето постъпи лапешко просто, вие пък тука какъв дружеский съд му организирахте, все едно е заклал Марк на пистата. Не одобрявам постъпката му, обяснението за извинението му е също доста смешно, обаче одобрявам това, че осъзнава, че не е било редно да го прави. И сто на сто следващият път ще се замисли дали да го повтаря.



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 14:22



Днес гаменче, а като порастне сериен убиец!



Тема Re: multi 21нови [re: stack smashing detec]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 14:49



днес гаменче, утре - четирикратен



И все пак не разбирам защо всички реват на умряло срещу отборните заповеди, а сега реват на умряло, че не ги е спазил. Ми защо Марк не вдигна оборотите и да го изпревари, защо го пусна, да му беше дал един хубав урок като го прати в тревата, да си знае другият път дали да изпреварва. Или предпочитаме поведение тип Нико - моля ви се да го задмина - не може, ама аз съм по-бъъъъъъърз - не може бе - уаааа И после тъмнозелено потупване по рамота - ти беше по-бърза, миличка, ама отборни заповеди, сори.
Честно, повече щях да се изкефя, ако Марк беше зарязал отборните заповеди, да се преследват там като кучета, да отпаднат и да си мислят следващият път как искат да процедират.



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 15:30



Никой нямаше да реве ако Уебър не беше спазил отборна заповед :-)



Тема Re: multi 21нови [re: stack smashing detec]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 15:34



Не, щяхте да му кажете евалата, пич, така се прави. Ама щото е Фетел, е гадно...щото ще вземе пак да стане шампион...интересно как симпатиите към него са обратнопропорционални на броя на титлите му





Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор Sacrament (black label)
Публикувано25.03.13 15:49



Мъжко щеше да е Фетел да заяви открито "Е нема па да спазвам заповедта", да си знае и Вебер да не си смъква режимите на колата, че поне като се гонят да е при равни условия....

Ако пък бях на мястото на Нико, щях да карам демонстративно на зиг-заг зад мурджо.

Ich Tu Dir Weh


Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 16:08



Тцъ
Сега не ми е толкови противен колкото преди три години. Имаме общ враг, та дори два



Тема Re: ебати смешното мнение,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:40



Може и да е мъж на място, обаче е посредствен пилот,факт...

И няма кво да мяка че Фетел го бил изпреварил,се едно има некъв шанс за титлата и се едно не сме го гледали предишни сезони ква е мишка и как малкия Шумахер го праи хахав,аре стига моля ви се....

Редактирано от El Capitan на 25.03.13 18:41.



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:42



Глупости!

Аз напълно одобрявам постъпката на Фетел, е така се става легенда-правилата за добри само когато работят за него,ако не-не са добри и следва да се нарушават.

С послушание се стига до Барикело и Маса, дотам се стига....



Тема Re: ya2011нови [re: Бr-2]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:44



Естествено че е ФетелБул..така както беше и в отбор Шумари или Ферахер, избери си едно от двете...така се става многократен мойто момче,останалото са бабини деветини...



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:45



Тойота баце,Тойота е много по-добър пример...



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:46



Осъзнава-топки!



Бас държа че следващия такъв път ше направи същото....което е и редно....



Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 19:58



Хахаха, е затова те обичам бее, требва да бъдем сурови и безмилостни


Все пак не е зле лапето да се перне през ръцете, че не се знае другият път дали Марки ще бъде толкова сговорчив



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано25.03.13 20:10



и аз исках тва да кажа...ма си замълчах, че нямам време да менажирам вълната от отговори, ако си изкажа всичко за коет не съм съгласен в тая тема :)




Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 20:57



Чак пък съд... дори напротив, мненията са доста.. меки, ще ме прощаваш за израза :) Като цяло на Мерцедес беше по-голяма простотия, ама явно ТЗ си е опекъл работата. 'Римембър дат' каза Рози като паркира - бая още ще има да помни горкият ми се чини.

А тия дето Фетел съжалявал и повече нямало да прави така ги разправяй на някой друг. Не разбрал какво е направил докато не слязъл от колата, хаха. Невинната детска душичка, не осъзнало детето. То това повече ме дразни от изпреварването - като ще играеш грубо и мъжки е редно и да се държиш така, а не да гледаш като че аха и ще ревнеш.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: multi 21нови [re: naja_haje]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 21:00



Всичко е част от играта: "Ооооо,аз без да искааам,той педала на газта ми потънаааа....съжалявааамм...."

Така се успокояват духовете и следващия път:ПРАААААААССС същото,БУАХАХАХАХА,ВЪРЗА ЛИ СЕ БЕ ПРОСТ АВСТРАЛИЙСКИ СЕЛЯК,ХАХАХАХАХАХ.....


Като Рубиня га рева у Австрия,хаха,ама ако се беше развил тогава по друг начин сезона и тея точки имах азначение,моеше жабите да реват.
По-добре да реве единия пилот че са го ебали през сезона,отколкото накрая на сезона да реве целия отбор че се е ебал сам,проста азбучна истина е тва,набийте си го в главите.....

Редактирано от El Capitan на 25.03.13 21:02.



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано25.03.13 21:01



Това е то - кога стана ТВ звезда, кога ти свърши времето да 'менажираш'.... Тая пуста слава, умрЕ форумО заради нея :(

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: ya2011нови [re: El Capitan]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:48



Много ясно, че така се става многократен, за т'ва и винаги съм се чудил на тия дето се прехласват по човека, а той обикновенно си е леко над средното ниво, е разбира се там с подходящия характер и ала-бала.



Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:54



Някой го беше написал и щеше да си напълно прав, ако Фетел беше казал:"Яжте ми .... с т'ва мулти 21", после да беше напънал Уебър и да го беше изпреварил. Даже щеше да е супер, направо герой. А сега взе едно е взел сладоледа на пет годишно дете, язял го е пък после разправя, че станало случайно. Пълен ташак!



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано26.03.13 09:59



Ок, идеята е, че без левчета няма как да стане, особенно в скъп спорт, като този. За т'ва гледам последните години Макларън правят всичко, че да си осигурят парите, а пък после ще правят планове за останалото.
Иначе е ясно, че и пари да имаш, като не знаеш к'во правиш шанса да го оплескаш си е сериозен.



Тема Re: multi 21нови [re: Бr-2]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано26.03.13 13:00



Па той на Уебър акъла му верно требва да е като на петгодишен ако си мисли че като има тийм ордърс Фетел нема да го ебе,хохо...





Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
АвторMaлguнu (Нерегистриран)
Публикувано31.03.13 07:33



Уебър явно чете само английска преса и си е повярвал, че с Фетел са равни като възможности и само щото малкият падауан го бутат астрийците, Марки няма титли и победи. Той явно нещо е пропуснал последните 5 години, в които дребният го биеше където го свари.

А това дето РБР даваха отборни заповеди, за да може ревльото да вземе една победа на високосна е и тъпо, и смешно. Явно Марк доста е стоя на колена пред Хорнер и Нюи зимата.

Единственото дето Уебър го може по-добре от Себ е да рони крокодилски сълзи пред английските медии. Няма нищо мъжко в поведението му. Като не му изнася нещо, да ходи да мрънка на Хорнер, а не да реве пред всички.

Това че Уебър видите ли сега нямало да помага, също не е голяма заплаха. Той замалко да завре Фетел в стената в Бразилия миналата година. Дето се вика, и Маса не помагаше толкова на Алонсо.



Тема Re: multi 21нови [re: Maлguнu]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано01.04.13 11:37



Аз не познавам лично или пък задочно двама човека с равни възможности, ако има такива някъде, моля посочи ги.

Иначе е ясно, че Уебър повече мрънка отколкото действа, но пък си е е реалист, по-добре втори в лимонада отколкото първи в Катерам или Маруся, пък даже и в Торо Росо.

Относно помагането е достатъчно само да се направи на Маса от миналия сезон, демек втория автомобил на отбора да подарява точки на всички конкуренти и т'ва води до кофти ситуация не толкова пряко за ревльото с пръстта, колкото за отбора, разбирай наливащия пари в него. Т'ва пак ни връща за ситуацията в която единия пилот с "големите възможности" се ебава с парите на хората, а т'ва не е хубаво даже и да се казваш Шумахер, пък ако си просто Фетел направо си плачеш за пердах.



Тема Re: multi 21нови [re: Бr-2]  
АвторMaldini (Нерегистриран)
Публикувано01.04.13 15:54



Ако го искат, ще го преживеят, защото нали се сещаш на колко пилота ще им истинат местата в момента, в които Фетел в без договор с РБР. В тоя отбор само Фетел и Нюи са незаменими, така че останалите да се съобразяват.

А за ебаването с парите на хората - нали се сещаш как щеше да реагира публиката в Малайзия, ако Фетел беше намалил в последната обиколка да пусне Уебър. Нямаше да се зарадват особено май?



Тема Re: multi 21нови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано05.04.13 10:06



Шофьорчето било незаменимо, аиде моля ти се. Шваби във формулата колкото искаш, пък и руси има, па и симпатични, пък може даже и чувствителни, като него да са. Пък и се сложи на негово място, дека ше иде палавника. Никъде няма да му е така уютно като при швепса.
Аз като гледах Нюи не изглаждаше очарован след състезанието, познай ако трябва да избират кой ще си стяга багажа.



Тема Re: multi 21нови [re: Maldini]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано07.04.13 23:32



Ето ви го същото дето ви го казах,само че казано от Бергер:




На него мислим мое да му се верва...



Тема Re: multi 21нови [re: El Capitan]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано08.04.13 11:55



Всички зяпачи на който и да е спорт по света сигурно са съгласни с т'ва, че отборните заповеди, следва да бъдат нарушавани, навсякъде по всяко време.
Обаче ще се повторя:...Фетел да беше казал:"Яжте ми .... с т'ва мулти 21", после да беше напънал Уебър и да го беше изпреварил. Даже щеше да е супер, направо герой. А сега все едно е взел сладоледа на пет годишно дете, язял го е, пък после разправя, че станало случайно. Пълен ташак!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.