Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:05 25.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 14:22



Днес гаменче, а като порастне сериен убиец!



Тема Re: multi 21нови [re: stack smashing detec]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 14:49



днес гаменче, утре - четирикратен



И все пак не разбирам защо всички реват на умряло срещу отборните заповеди, а сега реват на умряло, че не ги е спазил. Ми защо Марк не вдигна оборотите и да го изпревари, защо го пусна, да му беше дал един хубав урок като го прати в тревата, да си знае другият път дали да изпреварва. Или предпочитаме поведение тип Нико - моля ви се да го задмина - не може, ама аз съм по-бъъъъъъърз - не може бе - уаааа И после тъмнозелено потупване по рамота - ти беше по-бърза, миличка, ама отборни заповеди, сори.
Честно, повече щях да се изкефя, ако Марк беше зарязал отборните заповеди, да се преследват там като кучета, да отпаднат и да си мислят следващият път как искат да процедират.



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 15:30



Никой нямаше да реве ако Уебър не беше спазил отборна заповед :-)



Тема Re: multi 21нови [re: stack smashing detec]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.03.13 15:34



Не, щяхте да му кажете евалата, пич, така се прави. Ама щото е Фетел, е гадно...щото ще вземе пак да стане шампион...интересно как симпатиите към него са обратнопропорционални на броя на титлите му





Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор Sacrament (black label)
Публикувано25.03.13 15:49



Мъжко щеше да е Фетел да заяви открито "Е нема па да спазвам заповедта", да си знае и Вебер да не си смъква режимите на колата, че поне като се гонят да е при равни условия....

Ако пък бях на мястото на Нико, щях да карам демонстративно на зиг-заг зад мурджо.

Ich Tu Dir Weh


Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор stack smashing detectedМодератор (SSD №1)
Публикувано25.03.13 16:08



Тцъ
Сега не ми е толкови противен колкото преди три години. Имаме общ враг, та дори два



Тема Re: ебати смешното мнение,нови [re: HA-KOЙ-MУ-ПУKA™]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:40



Може и да е мъж на място, обаче е посредствен пилот,факт...

И няма кво да мяка че Фетел го бил изпреварил,се едно има некъв шанс за титлата и се едно не сме го гледали предишни сезони ква е мишка и как малкия Шумахер го праи хахав,аре стига моля ви се....

Редактирано от El Capitan на 25.03.13 18:41.



Тема Re: multi 21нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:42



Глупости!

Аз напълно одобрявам постъпката на Фетел, е така се става легенда-правилата за добри само когато работят за него,ако не-не са добри и следва да се нарушават.

С послушание се стига до Барикело и Маса, дотам се стига....



Тема Re: ya2011нови [re: Бr-2]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:44



Естествено че е ФетелБул..така както беше и в отбор Шумари или Ферахер, избери си едно от двете...така се става многократен мойто момче,останалото са бабини деветини...



Тема Re: Какво е ставало днес между Фетел и Уебер?нови [re: stack smashing detec]  
Автор El Capitan (тамада)
Публикувано25.03.13 18:45



Тойота баце,Тойота е много по-добър пример...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.