Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:14 01.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 22:01



Крушки с берилий?

Мисълта ми е - 2007 беше повече в час, после 2008-2009 взе да го избива леко на Бътъновски туризъм.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 22:38



Е то за какво ти е опит? Или ти харесва, или не. Нали за външност говорим все пак? Виждаш - харесва ти. Или не. Щото за душевна красота и т.н. екстри аз не мога да коментирам :)

Иначе за англичанките какво да кажа... това е мястото, където жените полагат ужасно много усилия, за да се появят на улицата така, все едно току-що са станали от леглото :) Ужасна им е и модата, и грима. Ама това е наше мнение, те си ги харесват, може пък и на Фетел да му допадат. А и той едва ли ходи много по улиците из Ингилизко, кой знае какви 'англичанки' от незнаен произход се разхождат из щаба на Редбул ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 23:39



Това ми напомня, че по мои наблюдения от телевизията във Ферари май има повече жени отколкото в Ред Бул. Направо да не повярва човек как ги избива на мъжка любов толкова.

То при англичанките не е проблема само липсата на вкус - просто въпросните саксонски черти са леко безлични.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 00:12



просто въпросните саксонски черти са леко безлични.

Ъ? Англичанките точно пък няма нищо общо като визия с останалата европа. Там на Острова са били сравнително изолирани и разликата е очевадна. Сега дали е по твой вкус вече е друга дълга тема.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 00:32



Не мисля, че под килото грим, има кой знае каква разлика с останалите северно-европейки. Просто на континента не обичат да се правят на чучела толкова.

Ще ми е много интересно, обаче, да ми обясниш с какво това:



е по-хубаво от Хайди (демек някогашната съперница на Фернандо за сърцето на дон Флавио)



Редактирано от Maldini на 02.12.12 00:39.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 00:39



Еми... всеки с мнението си.

Така или иначе аз мома-англичанка няма да си взимам, за теб не знам ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 00:41



Ако някога ми омръзнат мъжете, определено англичанките/германките/нидерландките/французойките няма да са ми първи в списъка.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано02.12.12 03:02



ма защо си мислите, че целта е била вас да ви забавлявам? :) Като е толкова голяма ебавка, сложете си я и вие, не протестирам :)




Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 03:10



Оооо, далече сме от мисълта, че ще направиш нещо, че баш нас да забавляваш. Ама сме и малко притеснени, щото има-няма 20на дена остават, а ти се занимаваш с обграждането със сърчица на съмнителни персони от колумбийски произход...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано02.12.12 10:53



e може жените във Ферари доскоро да са били мъже, иначе и аз не мога да си го обясня ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.