Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:16 10.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Ред Бул са абсолютни англичани  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.11.12 21:26



Как знам ли? Не е заради Нюи, Хорнер и т.н, а защото само англичани могат

.

Направо не мога да се фокусирам върху това, което казват, от тия кренвирши дето се мотаят около шампанското. Сега поне знаем, че по отношение на храната Ферари са много по-напред с материала.

А като гледам каква е тая страст към кремвиршите в Ред Бул почвам да се чудя дали не сме сбъркали кои са любителите на мъжката любов във Формулата.

ПС: Днес четох, че Фетел е празнувал със 700 бразилки ТРЕТАТА, и не знам защо в съзнанието ми изплуваха лицата на Рубенс, Фелипе и Бруно.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 21:50



вурстовете не бяха ли приоритет на немци, полунемци от австрия и като цяло на швабите ?!

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.11.12 21:59



Кофти храната е приоритет на англичаните, а това не са вурстове, а чисти кренвирши. Ако искаха да го правят немско-австрийско да бяха им сипали бира, а не шампанско. Само в тая държава могат да измислят нещо толкова безвкусно.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 22:34



Интегрират се хората, но си остават австрийски отбор.

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.11.12 22:36



Е то освен Марко кой друг има да се интегрира? Фетел, лятото,каза в едно интервю, че му харесвали времето, храната и жените в Англия и май говореше сериозно. Горкото дете, май свястна храна не е пробвал.





Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 22:38



Както и свестни жени :)))

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 22:39



флага швабски ли е, химна швабски ли е ? значи не са английски отбор.

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.11.12 22:42



Нито са едното, нито са другото. Затова и на Фетел ще му омръзне 2014 и ще почне да опипва почвата със Ферари.
Това че подписаха краткотраен договор с Маса, само показва, че чакат някого. Иначе можеха да вземат Хълк за по-дълго и да го развиват.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано30.11.12 22:44



Доколкото знам лапето е още с гаджето си от гимназията. Евала, въпреки че друго си е нещо като Никол или Джесика да те чака вкъщи.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 23:30



Добре де, наистина ли си вярвате фераристите. Фетел ще пристане на Алонсита ?
или смяташ, че Ферари ще се откажат от многомного мултимилони на сантандер ? и фетел ще напусне един много печеливш отбор, за да отиде един отбор който не е това което беше ?

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано30.11.12 23:30



Ако си я обича и за него това си е Жената(към момента) то мисля че Никол му не трябва.

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 00:23



Нали се сещаш, че Алонсита няма да е вечно във Ферари, а и такива мрънкания с "Колата е същата като преди 5 месеца" няма да минават постоянно. Трябва да се научи да уважа малко труда и на механиците. (през втората половина от сезона Ферари имат 223 точки, а Ред Бул 230 - все нещо трябва да му е наред на това Ферари, че да не отстъпват на "всемогъщия Ред Бул" дето реално не е доминирал повече от 7 състезания тоя сезон)
А и защо си мислите, че Фетел ще "присяда" на Алонсо, ако отиде във Ферари с да кажем 4-5 титли (демек поне една от следващите два сезона с Нюи и Хорнер). Според мен ще е обратното, а и Нандо по-млад няма да стане.
А Фетел ме съмнява да остане вечно в Ред Бул, най-малкото защото в един момент на Нюи ще му омръзне и ще отиде някъде другаде или ще се пенсионира. Някак си ако напусне Ред Бул, не го виждам Фетел да отиде в Макларън, а съм сигурна, че иска да покара и за отбор с традиции.
Колкото за милионите от Сантандер - не бих залагала много на бъдещето на ИСПАНСКА банка като гледам какъв разграден двор им е икономиката, особено ако Каталуния наистина се отцепи.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 01:13



Това за храната в Англия е мит от преди години. Откакто индийската кухня им стана национална храната съвсем не е зле :) Виж, жените...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 01:14



можеха да вземат Хълк за по-дълго и да го развиват.

Я ми напомни кога последно Ферари са 'развивали' пилот, че не си спомням? Ааа, май се сетих - на времето Великия обясняваше, че се оттеглял, че да се развива Маса. Епа добре го 'развиха'...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 01:16



Е тук ми скри шапката:

Евала, въпреки че друго си е нещо като Никол или Джесика да те чака вкъщи.

Хем, 'евала', ама всъщност не 'евала'... Или може би 'евала за глупостта, ама си е глупост' :)

А иначе не знам, може Никол и Джесика да имат по две, ъъъ, нали, такова.... лампички, да, лампички. Ама нещо ме съмнява.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 01:18



Нали се сещаш, че Алонсита няма да е вечно във Ферари, а и такива мрънкания с "Колата е същата като преди 5 месеца" няма да минават постоянно. Трябва да се научи да уважа малко труда и на механиците.

Не, че преди ми отговори, ама пак да попитам - и като не 'уважи труда на механиците' прът в колелото ли ще му сложат? В тоя ред на мисли, Кими 'уважава' ли труда на механиците? Или си ближе сладоледа



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 06:57



Индийската кухня е добре, ама аз бях в Ливърпул за една седмица - тия хора подправки въобще не се сещат да слагат. Нидерландската кухня също е пословично зле, ама бледнее пред типичната английска (затова и тук индонезийската вече им е кажи речи национална).



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 06:59



Е какво им е лошото на госпожиците? Никол вярно леко разсейва Хамилтън, ама с Джесика не виждам какъв е проблема.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 07:01



1. Кими не съм го чула да реве толкова от колата, въпреки че имаха един период от 4-5 състезания, в които бяха дупка, заради Коандата.
2. И понеже Кими толкова добре работеше с механиците на Ферари, още е там нали?



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 07:05



Нали се сещаш, че преди инцидента 2009та година Маса беше коренно различен пилот. И си вървеше доста добре. Няма как да знаем къде щеше да е сега и дали изобщо щяха да вземат испанската принцеса в отбора, ако не беше хвръкнала оная пружина. 11 победи за 3 сезона във Ферари преди 2009 хич не е лошо, дори и Алонсита няма толкова засега.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано01.12.12 09:57



Чакай, чакай. ти досега не намеквае за смяна на Алонсо с Фетел, а изтъкваш че мястото на втория пилот ще е вакантно от 2013 за да дойде Фетел. Смяната на Алонсо с Фетел, ок! това може и евентуално ще стане. Но на Маса с Фетел, ми не го виждам. Договора на Алонсо със сигурност му гарантира номер едно, както на Маса му гарантира, че ще му прецакат скоростната кутия за да го изтеглят назад на старта. А относно Алонсо и Фетел ведин отбор като равнопоставени.. алонсо обича да си пази разни есемеси и после да изнудва с тях. А ако мислиш, че Ферари нямат погребани трупове в задния двор на Маркиза... май няма какво повече да кажа по темата :)

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 10:32



Какви СМС-и?
Ми да, и мен ме съмнява да са заедно с Алонсита във Ферари, ама там търпението не е вечно.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано01.12.12 11:10



Като тези от Педро Дела Роса - Имаме настройките на ферари са дистрибуция на тежестта, ще ги тестваме утре в симулатора

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 11:30



Това от периода им в Макларън ли е?



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано01.12.12 13:30



да

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.12.12 13:44



две лампички?! за чий му трябват на човек, тия макларънски пилоти да не са с двуцевки, бе, наже?

give chikin a chance!

Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: pollo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 14:25



Не ми се вярва. Иначе на Нандо щеше много да му липсва периодът в Макларън.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 16:41



Е типичната англисйка кухня, която се състои от зеленчуци, които се варят докато забравят, че са зеленчуци и с епревърнат в нещо, което прилича на нищо :) е такава. Но мисълта ми беше, че тия 'гостби' вече не са много популярни дори сред англичаните. Пофранцузват се ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 16:43



Че какво да им има, нищо им няма. Ама не знам защо според теб са за предпочитане пред това дете:



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 16:43



Той може да не е там, ама световен шампион стана ли?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 16:45



Ми то и аз това се питам, чакам Малдини да разясни ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 17:16



Ми за мен поне са екзотични. Не че му има нещо на момичето на Фетел, ама тука при мен такива с лопата да ги ринеш. Просто някак си саксонския тип не го оценявам - скандинавките в лице като че ли по стават.

Иначе евала му на Фетел - неговата дама явно си има работа, която не включва перманентна самореклама по време на състезанията.

Само че защо се заринахме в тая тема (в която не съм експерт)? Преди известно време гледах на запис Италия 2008 (хубаво е човек да слуша правилната комбинация от химни от време на време) и установих, че на Себ тогавашният му съотборник Борде хич не бил лош в лице (понеже не се е качвал на подиума, толкова са и го показвали по БТВ 2008). Лошото е, че колкото по-симпатични са пилотите, май толкова повече никакви ги няма на пистата (Сена тоя сезон доказа теорията многократно).



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано01.12.12 17:16



ооо, мъничка корина



give chikin a chance!

Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 17:22



Тогава доколкото помня в Макларън се чудиха как да му помагат. То не бяха шпионски скандали, кавги между пилоти, и т.н. . Аз си мисля, че колегите на Кими от Макларън му помогнаха повече да стане СШ като напусна, отколкото като беше още там. (Малко както Леонардо като треньор на Интер).

А и Кими беше една идея по-мотивиран 2007. След като стана шампион нещо му прищрака сякаш.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: pollo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 17:25



Ох, с тая сигнатура не мога да те взема несериозно, въпреки че тя е по-обидна за колумбийския терорист, отколкото за Знаеш Кой.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано01.12.12 20:16



и аз така си мисля за сигнатурата ... сякаш я е творил антимонтоист, а не монтоист ... ти да видиш моите профилни във фейсбук, които ми наложи Знаеш Кой :(



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 21:15



Ааа, то било ти коя харесваш повече... Е то, ако така ще сравняваме, аз директно взимам Пожето и всички там Джесики-месики, Николи и саксонски и не знам си какъв тип ДГД :)

Ама това е друга тема нали, моят въпрос беше защо се приема за едва ли не задължително, че всички пилоти трябва да се мъкнат с задължително с разн модели или други 'селебритис'? Предишното ти мнение звучеше все едно подкрепяш такава гледна точка.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 21:19



Да, голяма излагация на видния блогър с тая каринка - аз в началото си помислих, че Пожето превантивно се майтапи, ама то се оказа, че майтапът бил на гол гъз, ака живо.... нали :)

В крайна сметка няма голямо значение де - лонг лив адблок и така :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 21:21



Мотивиран, мотивиран... нямало е случай в на Кими гаража да светят лампички*



*да се чете буквално, като лампички с фасонки и крушки нали... щото от другите лампички може и гирлянди да е имало, знам ли :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 21:59



Всъщност там от където тръгнах е, че Фетел май е бил само с Хана от малък и няма опит с жените, та от там не може да прецени, че англичанките не са първи красавици (а направо не ми се говори как се гримират - от 200 метра можеш да ги разпознаеш).
Иначе респект за Фетел и Надал, че са си хванали скромни момичета със собствена кариера. Лично на мен ми е трудно да уважавам жени, чиято амбиция в живота е да се оженят и да си седят вкъщи.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 22:01



Крушки с берилий?

Мисълта ми е - 2007 беше повече в час, после 2008-2009 взе да го избива леко на Бътъновски туризъм.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано01.12.12 22:38



Е то за какво ти е опит? Или ти харесва, или не. Нали за външност говорим все пак? Виждаш - харесва ти. Или не. Щото за душевна красота и т.н. екстри аз не мога да коментирам :)

Иначе за англичанките какво да кажа... това е мястото, където жените полагат ужасно много усилия, за да се появят на улицата така, все едно току-що са станали от леглото :) Ужасна им е и модата, и грима. Ама това е наше мнение, те си ги харесват, може пък и на Фетел да му допадат. А и той едва ли ходи много по улиците из Ингилизко, кой знае какви 'англичанки' от незнаен произход се разхождат из щаба на Редбул ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано01.12.12 23:39



Това ми напомня, че по мои наблюдения от телевизията във Ферари май има повече жени отколкото в Ред Бул. Направо да не повярва човек как ги избива на мъжка любов толкова.

То при англичанките не е проблема само липсата на вкус - просто въпросните саксонски черти са леко безлични.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 00:12



просто въпросните саксонски черти са леко безлични.

Ъ? Англичанките точно пък няма нищо общо като визия с останалата европа. Там на Острова са били сравнително изолирани и разликата е очевадна. Сега дали е по твой вкус вече е друга дълга тема.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 00:32



Не мисля, че под килото грим, има кой знае каква разлика с останалите северно-европейки. Просто на континента не обичат да се правят на чучела толкова.

Ще ми е много интересно, обаче, да ми обясниш с какво това:



е по-хубаво от Хайди (демек някогашната съперница на Фернандо за сърцето на дон Флавио)



Редактирано от Maldini на 02.12.12 00:39.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 00:39



Еми... всеки с мнението си.

Така или иначе аз мома-англичанка няма да си взимам, за теб не знам ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 00:41



Ако някога ми омръзнат мъжете, определено англичанките/германките/нидерландките/французойките няма да са ми първи в списъка.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано02.12.12 03:02



ма защо си мислите, че целта е била вас да ви забавлявам? :) Като е толкова голяма ебавка, сложете си я и вие, не протестирам :)




Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано02.12.12 03:10



Оооо, далече сме от мисълта, че ще направиш нещо, че баш нас да забавляваш. Ама сме и малко притеснени, щото има-няма 20на дена остават, а ти се занимаваш с обграждането със сърчица на съмнителни персони от колумбийски произход...

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано02.12.12 10:53



e може жените във Ферари доскоро да са били мъже, иначе и аз не мога да си го обясня ...



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано02.12.12 19:03



ОТ избора ти на снимки
предпочитам горното заради усещането за истинско, второто ми е твърде изкуствено, плейбоствано и фотошопирано. нещо изкуствено има

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 19:36



И какво му е истинското - това, че изглежда надрусана ли? Хич не разбирам какво и харесват на Кейт. Нищо женствено няма в нея.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано02.12.12 20:14



Надрусана, не надрусана. Мен повече ми харесва от фотошопа на долната снимка.

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 20:56



Между другото разбрах от къде идва на Фетел любовта към англичанките. Майката на гаджето му била от Албиона. Само за храната и времето нямам обяснение.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано02.12.12 20:58



Може би харесва храната на "мама" ? :)

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 21:01



Явно. А и както видяхме в Италия 2008 и Бразилия 2012, не е като дъждът да не му понася.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано02.12.12 21:17



хахаххаа. ааа, бързаш, бързаш. едно е да те лисне за час два. друго е през половината време да ти барабани по костите !

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 21:41



А бе е баш така. Тук нали имат същия климат. Не вали кой знае колко повече отколкото в София например през пролетта и есента. Кофти е само, че вали и през лятото много.
Ама то тая година във Формулата, където и да отидеха лятото, все ги валеше (основно в тренировките) между Монако и Спа, така че английския дъжд е просто капка във вира.
А и в Северна Италия не е много по-различно - в Милано например времето си е бая кофти. На Фетел нали първият отбор му е бил Торо Россо - едва ли му прави впечатление.



Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано02.12.12 21:53



То почти няма мач от ВЛ в който не вали :)

анонимен коментиращ: Големия зрив е най-новата измама да се отрече Бога и дарвинизма


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Maldini]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано02.12.12 22:35



бмв му беше...



Идеята ми е , как го правят те ?


Тема Re: Ред Бул са абсолютни англичанинови [re: Tony Stewart]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано02.12.12 23:00



Да, някак си това едно състезание в САЩ съм го проспала - сигурно защото То го е спечелило.

Като цяло не мога да разбера защо имам по-ясни спомени от 2002-2003, отколкото от 2007-2009. Тия години, в които разни туристи са печелили титлата, явно не са ми са се запечатали в съзнанието много-много.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.