Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:55 15.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Бруно Сена е по-розов и от Маса  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.11.12 20:08



Не знам като сме обсъждали бразилските курви как сме пропуснали олигофрена Бруно. Сега се сетих, че той отнесе предното крило на Фетел в Абу Даби. За Бразилия и Испания няма да коментирам. С такива гаври с многократни шампиони дори Фелипе и Рубиньо не могат да се похвалят.
Честно, какво им правят в Брализия на пилотите? Освен тия трите и Нелсиньо Пикет беше курва на Еднорога. От там читаво не е излязло последните десетина година!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано27.11.12 20:26



Имат си български социалист за президент. Защо се учудваш ?!

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.11.12 20:42



Не знам, като се има предвид как се плаща във Формулата, щеше да в хубаво поне една от тях да не си падаше по мъжката любов.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано27.11.12 21:39



Не знам. Може да е съвпадение, може да е част от манталитета на новото им поколение.
Може би просто нямат кадърни пилоти. Те и футболистите им не са стока много като характер. Повечето поне.

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 00:37



Е защо няма, коментирай Бразилия, моля те. Жаира се отказа бързичко, интересно е да видим ти какво точно ще изкоментираш.

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 00:38



Не ми е ясна логиката - какво общо има плащането с лИбоФФта, особено пък мъжката?

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: naja_haje]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 01:35



Мисълта ми беше, че им плащат достатъчно, че да могат да си позволят да има чест и да не се хвърлят да правят простотии, за да измъкнат 2-3 точки повече за Алонсо.

Не знам Доменикали как се понася след като докара един добър пилот до фазата "курва на Алонсо". Мисля, че през втората половина от сезона, Фелипе по нищо не отстъпваше на принцесата.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: naja_haje]  
Автор Jair ()
Публикувано28.11.12 02:07



ааа, сакън, къде съм се отказал?




Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 02:29



Е то тоя спор е стар колкото Шумахер, така да се каже - нарочно ли им дават по-бавна кола в началото на т.нар. втори пилоти, та после да си знаят мястото или просто ВЕЛИКИЯ, респективно сега Алонсо, са си по-добри и заслужено дърпат напред, след което вече има нали, ъъъ, как да го кажа... да де, тийм спирит,това-онова ;)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Jair]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 02:32





A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: naja_haje]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано28.11.12 05:38



Истината е, че Ферари са жабарски отбор и може би, казвам може би, но може и със сигурност нямат потенциала, а и най-важното желанието да подгатвят конкуретни съотборници. При тях от времето на Шумахр, явно той така си ги е дресирал, защото преди това те бяха едни тотални лузъри, та той ги е дресирал, че единия пилот винаги трябва да е водещ, а другия да е путка и гъзоблизач.
Въпреки, че и Уебър пусна Фетел в няколко състезания, не може да се каже, че е подлизурко, а Хамилтън и Бътън са били винаги равно, с малко повече равенство към Бътън, но не пък толкова путкинско като на Маса.

Путкинската стратегия на Ферари ги докара до 3-то място в шампионата.
Какво да кажа повече освен жабари.
Интересно е като са толкова големи тфози защо нямат добър пилот (Фисикела беше добър, горе-долу и това им е за последните 20 години, ако не и повече).



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Kykepa]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 08:11



Жан Тод/Шумахер им създадоха тази практика и те твърдо се придържат към нея. Просто ги бива хората да копират, ама то само с копиране не става(питайте Денис!)

за пилотите, Енцо Ферари едно време бил казал, че за Ферари никога няма да кара итаилански пилот, за да не му се налага някога да гледа в очите италианска майка чийто си не умрял в негова кола. Разбира се, тази мантра надали е на почит все още, но просто нямат добри пилоти. Макар, че един Валентино Роси е егати таланта. Просто не го взеха във Ферари от страх какво ще бъде Шумахер/Роси комбото..

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 09:03



какво му е талантливото на това гнусно къдраво мангалче, каращо Дукати на всичкото отгоре



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 09:04



Абе четох после коментари с какъв хейт го заляли в нета горкия Бруно. Фетел даже бил казал, че щял да иде на гроба на Аертон да каже какви ги вършел племенника му. Което ми се стори доста грозно ...

Макар, че ... тези явно не са свикнали на истински хейт, да дойдат в нашия форум за един два месеца да ги видим дали ще издържат :)



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: LordVader]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 09:10



късно, късно.. най-много за седмица две могат да дойдат :)

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 09:38



ако го хостнем на Кораба, просто ще имат мааалко забавяне .. поне в началото де



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: LordVader]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 10:09



ще трябва да хостваме
това със сигурност

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 10:27



Мисля, че бях чела, че и Шуми, Тод и Браун като се събрали във Ферари пак били взели такова решение. Просто за италиански пилот психическото напрежение и това по медиите ще е много по-голямо.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: LordVader]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 10:31



"Фетел даже бил казал, че щял да иде на гроба на Аертон да каже какви ги вършел племенника му." - Т'ва ако го е казал май не само пръста вече е проблем.



Вместо да иде с цял камион водка да благодари на Кими, че го запази в състезанието, па и парти да организира за всики който го пропуснаха след като тръгна срещу тях, той глупости говори.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 10:37



Ферари свършиха втори. На Макларън педалската стратегия - оправяйте се както можете дори и ако Бътън е на 100 точки зад Хамилтън и няма шансове за титлата ги докара до третото място.

Мисля, че някъде към средата на септември, ако единият пилот ти е с 50 точки зад другия, е хубаво да си фокусираш развитието на колата така че да е по вкуса на първия. А не да оставяш интриганта Бътън три състезания да мрънка как още бил в борбата за титлата и нямало за какво да подкрепя Хамилтън. Толкова добре се получи, че от цялото неподкрепяне Ферари им разказаха играта при конструкторите.

Тоя спорт е отборен - като си спал първите 10 състезания, не се чуди после защо всички са те отписали за титлата. Аз всъщност се дразня повече на изцепките на Пикет младши (Крашгейт 2008) и Бруно Сена (безумните маневри цял сезон).



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 10:47



И тук ще го кажа - така и не видях от какъв контекст е изваден тоя цитат, а съм му гледала интервютата за ВВС и Скай, както и чела тези на сайта на Формулата. Единственото споменаване на Айртон беше, когато Фетел със сълзи на очи каза колко е специално, че това е неговият град. Единственото друго негово интервю, което циркулира от Бразилия е ето това на немски (моля някой да преведе):



Нещо ми се струва, че се е получило нещо като развален телефон и тоя "цитат" някой си го е измислил, а други преписали. Докато не ми покажат, в кое интервю точно го казва това Себ, за мен това е признак на злоба и безсилие от разни розови или тъмнозелени журналисти, които се пукат от яд, че колата на Нюи сама ги е била ПАК.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 10:51



Малко като испанските медии, които пускат клипчета как фетел задминал 8632482348 болида при жълти флагове и след всяко опровержения клипчетата, стават все по-къси и по-къси. Последно беше останал някакъв откъс от т'ва как задминал единия от пилотите на джуниор отбора....





Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 11:24



А сега го видях - беше към 1:50 на немското интервю и Фетел откровено се майтапеше. Вярно че е малко безвкусен майтап - тип на Хамилтън "Наказват ме, защото съм черен" (което беше в контекст, че това е нещо, което Али Джи би казал).
Вече почвам да разбирам защо си държат устите затворени и повтарят разни заучени фрази по пресконференциите - явно има хора дето само се чудят как да намерят по вола теле. Който не може да различава сериозни коментари и оплаквания, от майтапи - да ходи да си търси друга работа.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 11:45



Макларън са си знаели че Хамилтън отива в Мерцедес. Решили са оттам насетне да напасват нещата спрямо Бътън. не виждам нищо ненормално.

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 11:49



Ми ненормалното е, че преди Сингапур Хамилтън имаше някакви шансове за титлата. А ако Макларън карат в тоя дух - да се отказват от титли, само защото пилота си заминава - след някоя и друга година, ако Нюи си остане в Ред Бул, ще трябва да гонят Лимонадите по брой титли.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 12:03



Interviewer:
"..and then comes the nephew of Aryton Senna, and here in brazil crashes in the back of your car, what did you think at that moment?"

Vettel: (smiles) "Well let's see, the grave of Ayrton Senna is here in Sau Paulo, at the gaveyard in Murumbi.One has to go there and tell him what is nephew did today. which did not help us ..."

Доста нагло! Грозно нагло!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Bg-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 12:19



Беше на майтап (ако му видиш лицето ще забележиш) и завърши с "това няма значение". И честно казано стига сте изпадали в истерия като се спомене името на Айртон Сена - нито е Господ, нито е бил безгрешен, както и МШ междувпрочем. Не мога да разбера защо няма проблем човек да се майтапи с Хънт примерно, ама само и да се спомене Айртон света свършва.

Да, бил е велик пилот, ама си мисля, че половината от това благоговейно почитание нямаше да го има, ако беше доживял да кара кола като тазгодишния Мерцедес. Махнете му ореола и го оценявайте като пилот, а не като човекът, който загина на Имола. Най-малкото е направил достатъчно през кариерата си, че катастрофата през 1994 да не е най-трайния спомен за него.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 12:52



и аз така си помислих като го прочетох, ама го прочетох в КлубС1 сайта, а тях винаги съм ги уважавал и не вярвах да препечатат нещо такова



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 12:54



съгласен



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 13:05



Това е нормално да се случи като масово не се цитират източници на цитати.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 13:56



Не съм съгласен, не става въпрос за Сена или кумири, а за т'ва как Фетел се държи с колегите си.

Доста дебелашка шега, винаги да намесваш починали в шегите си е проява на лош вкус. Пък да говориш, че твои роднини те укоряват от горба е проява на доста лошо възпитание. Да не говорим, че и навява на мисли, че Бруно Сена има някаква вина за неадекватносите на Фетел и едва ли не всички като Кими Райконен трябва да изхвърчат от пистата, само и само той да мине.

Доста неудачно и грозно изказване, незвисимо дали е шега или не. Ще мине метър понеже все още е млад и зелен и излъчва един вид добронамереност, но си е грозна работа.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.11.12 14:47



хубаво, де, безвкусна шега, айде да го разпнем сега... неловко е момчето понякога, изказва се неадекватно, знам как стават тия работи, и моя език е по-бърз от мисълта... мисълта ми е, прекалено сериозно го приемаш, той едва ли е вложил и частица от това, което ти изсмука от изказването му

give chikin a chance!

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 14:53



Че е дебилно и проява на лош вкус няма две мнения по въпроса. Определено може да се добави към дългия списък с детинщини на Фетел тая година.

По въпроса защо обвинява Сена - от това което се вижда от камерата на борда на "Абби" не мисля, че Себ дори е и разбрал какво е станало точно е четвъртия завой преди да се завърти. Тия интервюта са били веднага след края на състезанието, едва ли е имал време да гледа повторения на кашата в първата обиколка, че да коментира.

Лично за мен Фетел беше една идея по-виновен - не може като си толкова назад след първите три завоя да караш все едно няма коли около тебе. Обаче аз съм гледала около 10 повторения на въпросното меле. Ако бях само усетила как някой ме удря, не мисля че щях да съм толкова обективна.

А по въпроса защо не го наказаха. Досега за инциденти в първата обиколка стюардите са по-ларж, освен ако не включват непосредствена опасност за живота на други пилоти.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 16:04



Шансовете му бяха доста ниски. Пък и не можем да сме сигурни точно кога са сменили фокуса. Макларън бяха много непостоянни - началото много силни, после изумително слаби, после пак поредни победи, след това отново много слаби и съвсем накрая пак много напред. Хамилтън беше по-напред от Бътън в Бразилия. Така, че може въобще да не са сменяли фокуса на настоящата кола или да са се отказвали от нея. та в последното състезание бяха номер едно и в квалификация и в състезание.

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 16:59



Айде, айде не е толкова невинно момчето. Точно щото устата му е по-бърза от акъла е изръсил простотията, та видяхме, че мисли останалите за краставици.





Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 17:09



и моя език е по-бърз ...

Ах, Поже... стягай се



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: naja_haje]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.11.12 17:12



сори, наже, сега видях, че съм изпуснала пълния член, покайвам се...

give chikin a chance!

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 17:21



Т'ва не е детинщина, детинщина е да рисуваш глупости по коментаторски фланелки. Както и да е минало, заминало, едва ли някой след година, две ще го помни. Въпреки че, Бруно Сена може да му тегли една в ефир, пък и лично.

Е, като не е разбрал, какво се случило може да говори простотии ли?!

Според мен е изцяло по негова вина, една идея по-виновен щеше да е при евентуален инцидент с ледения.

За какво да го наказват, то по-голяма наказание от т'ва да останеш последен не се сещам. Пък и на всички е ясно, че не го направил умишлено. Твърде много коли, даже някои косящи тревата, ок, недогледал.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 17:21



Хаха, сега знам, че споменаваш пълния член с умисъл... но няма да го коментирам пък. Ама все пак се стягай



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Bg-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 21:22



Айде сега, и Бътън в Бразилия леко сваляше Джейк Хъмфри - това с ризата беше майтап. Култи, Хъмфри и Еди до един са били и хвърляни в басейн в Монако, така че онова с ризата едва ли на някой му е направило сериозно впечатление. Ако толкова се притесняваха за дрехите си, нямаше да ходят да си просят интервюта от Ред Бул.

Не -това че не разбрал значи, че е нормално първата му реакция да е гняв - той само е усетил, че няколко коли го халосаха в завой номер 4. Едва ли на момента е можел да прецени, че сам си е виновен за това.

И за мен вината е изцяло негова, ама от това, което се вижда от камерата на колата му трудно му е било да го прецени сам веднага след състезанието. А и нормално след Испания да има леки съмнения в карането на Сена.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано29.11.12 11:30



Аз не споря, щом някой го влече да се държи инфантилно, ок, стига да не е обидно, дава повод за шеги и закачки и т.н. В крайна сметка гледането на спорт е развлечение за зрителите и малко подправки към шоуто никому не вредят.

Ъ-ъ-ъ-ъ, според мен е бил наясно чия е вината, липсата на мрънкане по радиото в стил "Накажете тия краставици" е достатъчно доказателство.

Дори вината да беше на Сена, пак си е грозно, но поне имаше за какво да се хванеш, за да го оправдаеш, като чисто човешка слабост. Обаче така, без Бруно Сена да има грам вина, без инцидента да е попречил на Фетел да стане шампион е гаменщина, която мен лично ме дразни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.