Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:36 26.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 13:56



Не съм съгласен, не става въпрос за Сена или кумири, а за т'ва как Фетел се държи с колегите си.

Доста дебелашка шега, винаги да намесваш починали в шегите си е проява на лош вкус. Пък да говориш, че твои роднини те укоряват от горба е проява на доста лошо възпитание. Да не говорим, че и навява на мисли, че Бруно Сена има някаква вина за неадекватносите на Фетел и едва ли не всички като Кими Райконен трябва да изхвърчат от пистата, само и само той да мине.

Доста неудачно и грозно изказване, незвисимо дали е шега или не. Ще мине метър понеже все още е млад и зелен и излъчва един вид добронамереност, но си е грозна работа.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.11.12 14:47



хубаво, де, безвкусна шега, айде да го разпнем сега... неловко е момчето понякога, изказва се неадекватно, знам как стават тия работи, и моя език е по-бърз от мисълта... мисълта ми е, прекалено сериозно го приемаш, той едва ли е вложил и частица от това, което ти изсмука от изказването му

give chikin a chance!

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 14:53



Че е дебилно и проява на лош вкус няма две мнения по въпроса. Определено може да се добави към дългия списък с детинщини на Фетел тая година.

По въпроса защо обвинява Сена - от това което се вижда от камерата на борда на "Абби" не мисля, че Себ дори е и разбрал какво е станало точно е четвъртия завой преди да се завърти. Тия интервюта са били веднага след края на състезанието, едва ли е имал време да гледа повторения на кашата в първата обиколка, че да коментира.

Лично за мен Фетел беше една идея по-виновен - не може като си толкова назад след първите три завоя да караш все едно няма коли около тебе. Обаче аз съм гледала около 10 повторения на въпросното меле. Ако бях само усетила как някой ме удря, не мисля че щях да съм толкова обективна.

А по въпроса защо не го наказаха. Досега за инциденти в първата обиколка стюардите са по-ларж, освен ако не включват непосредствена опасност за живота на други пилоти.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 16:04



Шансовете му бяха доста ниски. Пък и не можем да сме сигурни точно кога са сменили фокуса. Макларън бяха много непостоянни - началото много силни, после изумително слаби, после пак поредни победи, след това отново много слаби и съвсем накрая пак много напред. Хамилтън беше по-напред от Бътън в Бразилия. Така, че може въобще да не са сменяли фокуса на настоящата кола или да са се отказвали от нея. та в последното състезание бяха номер едно и в квалификация и в състезание.

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 16:59



Айде, айде не е толкова невинно момчето. Точно щото устата му е по-бърза от акъла е изръсил простотията, та видяхме, че мисли останалите за краставици.





Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 17:09



и моя език е по-бърз ...

Ах, Поже... стягай се



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: naja_haje]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.11.12 17:12



сори, наже, сега видях, че съм изпуснала пълния член, покайвам се...

give chikin a chance!

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 17:21



Т'ва не е детинщина, детинщина е да рисуваш глупости по коментаторски фланелки. Както и да е минало, заминало, едва ли някой след година, две ще го помни. Въпреки че, Бруно Сена може да му тегли една в ефир, пък и лично.

Е, като не е разбрал, какво се случило може да говори простотии ли?!

Според мен е изцяло по негова вина, една идея по-виновен щеше да е при евентуален инцидент с ледения.

За какво да го наказват, то по-голяма наказание от т'ва да останеш последен не се сещам. Пък и на всички е ясно, че не го направил умишлено. Твърде много коли, даже някои косящи тревата, ок, недогледал.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: pollo]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано28.11.12 17:21



Хаха, сега знам, че споменаваш пълния член с умисъл... но няма да го коментирам пък. Ама все пак се стягай



A man only sees what he wants to see...

Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Bg-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 21:22



Айде сега, и Бътън в Бразилия леко сваляше Джейк Хъмфри - това с ризата беше майтап. Култи, Хъмфри и Еди до един са били и хвърляни в басейн в Монако, така че онова с ризата едва ли на някой му е направило сериозно впечатление. Ако толкова се притесняваха за дрехите си, нямаше да ходят да си просят интервюта от Ред Бул.

Не -това че не разбрал значи, че е нормално първата му реакция да е гняв - той само е усетил, че няколко коли го халосаха в завой номер 4. Едва ли на момента е можел да прецени, че сам си е виновен за това.

И за мен вината е изцяло негова, ама от това, което се вижда от камерата на колата му трудно му е било да го прецени сам веднага след състезанието. А и нормално след Испания да има леки съмнения в карането на Сена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.