Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:08 26.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 10:47



И тук ще го кажа - така и не видях от какъв контекст е изваден тоя цитат, а съм му гледала интервютата за ВВС и Скай, както и чела тези на сайта на Формулата. Единственото споменаване на Айртон беше, когато Фетел със сълзи на очи каза колко е специално, че това е неговият град. Единственото друго негово интервю, което циркулира от Бразилия е ето това на немски (моля някой да преведе):



Нещо ми се струва, че се е получило нещо като развален телефон и тоя "цитат" някой си го е измислил, а други преписали. Докато не ми покажат, в кое интервю точно го казва това Себ, за мен това е признак на злоба и безсилие от разни розови или тъмнозелени журналисти, които се пукат от яд, че колата на Нюи сама ги е била ПАК.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 10:51



Малко като испанските медии, които пускат клипчета как фетел задминал 8632482348 болида при жълти флагове и след всяко опровержения клипчетата, стават все по-къси и по-къси. Последно беше останал някакъв откъс от т'ва как задминал единия от пилотите на джуниор отбора....





Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 11:24



А сега го видях - беше към 1:50 на немското интервю и Фетел откровено се майтапеше. Вярно че е малко безвкусен майтап - тип на Хамилтън "Наказват ме, защото съм черен" (което беше в контекст, че това е нещо, което Али Джи би казал).
Вече почвам да разбирам защо си държат устите затворени и повтарят разни заучени фрази по пресконференциите - явно има хора дето само се чудят как да намерят по вола теле. Който не може да различава сериозни коментари и оплаквания, от майтапи - да ходи да си търси друга работа.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано28.11.12 11:45



Макларън са си знаели че Хамилтън отива в Мерцедес. Решили са оттам насетне да напасват нещата спрямо Бътън. не виждам нищо ненормално.

Известен гинеколог:Не на рутинността, всяко раждане влакче на ужасите!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 11:49



Ми ненормалното е, че преди Сингапур Хамилтън имаше някакви шансове за титлата. А ако Макларън карат в тоя дух - да се отказват от титли, само защото пилота си заминава - след някоя и друга година, ако Нюи си остане в Ред Бул, ще трябва да гонят Лимонадите по брой титли.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано28.11.12 12:03



Interviewer:
"..and then comes the nephew of Aryton Senna, and here in brazil crashes in the back of your car, what did you think at that moment?"

Vettel: (smiles) "Well let's see, the grave of Ayrton Senna is here in Sau Paulo, at the gaveyard in Murumbi.One has to go there and tell him what is nephew did today. which did not help us ..."

Доста нагло! Грозно нагло!



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Bg-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 12:19



Беше на майтап (ако му видиш лицето ще забележиш) и завърши с "това няма значение". И честно казано стига сте изпадали в истерия като се спомене името на Айртон Сена - нито е Господ, нито е бил безгрешен, както и МШ междувпрочем. Не мога да разбера защо няма проблем човек да се майтапи с Хънт примерно, ама само и да се спомене Айртон света свършва.

Да, бил е велик пилот, ама си мисля, че половината от това благоговейно почитание нямаше да го има, ако беше доживял да кара кола като тазгодишния Мерцедес. Махнете му ореола и го оценявайте като пилот, а не като човекът, който загина на Имола. Най-малкото е направил достатъчно през кариерата си, че катастрофата през 1994 да не е най-трайния спомен за него.



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 12:52



и аз така си помислих като го прочетох, ама го прочетох в КлубС1 сайта, а тях винаги съм ги уважавал и не вярвах да препечатат нещо такова



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.11.12 12:54



съгласен



Тема Re: Бруно Сена е по-розов и от Масанови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано28.11.12 13:05



Това е нормално да се случи като масово не се цитират източници на цитати.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.