Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:53 23.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Кой за кого е?нови  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.11.12 16:06



Понеже взех да се оплитам кой за кого е, защото едни мразят принцеса повече от малкия падаун, а други обратното.

Айде всеки от вас (особено тия с пристратия към разни английски отбори дето не са Ред Бул) да си кажат кой от останалите двама им е по-малко неприятен за в неделя?

ПС: Ако досега имах съмнения, че Маса е курва, тия напълно се изпариха в неделя. Обаче, ако не друго, Доменикали е прав, че доста отбори като нямат шанс за точки си прибират колите в боксовете преди края на състезанието, за да могат да си сменят скоростните кутии, без да имат повреди, а после се правят на ударени.



Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Maldini]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано19.11.12 16:33



аз съм за шумахер, ще вземе да спечели състезанието, останалите ще направят такива дивотии на пистата, че ще им отнемат всички точки през сезона, така ще стане осемкратен и светът ще може да свърши спокойно... :Р



Идеята ми е , как го правят те ?


Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Maldini]  
Автор Jair ()
Публикувано19.11.12 16:40



не знам що за дилема е, не мисля че има някой който е за алонсо, колкото и да ги дразни пръстчо :)


Редактирано от Jair на 19.11.12 16:40.



Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.11.12 16:43



ха-ха, тони :P

give chikin a chance!

Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Maldini]  
Автор Number 96Модератор (Сериал №1)
Публикувано19.11.12 20:01



Ред Бул не е английски отбор като за начало. Това е като да кажеш, че Ибрахимович е босненец, а не швед.


Инак много ясно. Алонсо не трябва да печели!
Фетел, признавам си почвам да се пречупвам и да го харесвам. Особено от несъществуващата догодина. От саждичката, розовия и пръста. Предпочитам пръста.

Известен Блогър:Има неща, които се купуват с пари. За всичко останало има фотосинтеза



Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Number 96]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано19.11.12 20:19



Ха-хааа

Знаех си аз, че не можеш дълго да се съпротивляваш, шефче Но в крайна сметка на Фетел единият пръст му е кусура, а пък Алонсо има цяла розова вселена от недостатъци



Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Number 96]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.11.12 20:29



Наличието на пари от Австрия и Хелмут Марко, не прави Ред Бул австриици. Докато не си преместят централата в Австрия, за мен не са австрийци. Има само четири отбота във формулата, на които централата не им е в Англия - Ферари, Заубер, ХРТ и Торо Росо, на всички останали инжинерите са им >90% от блатен произход. Ред Бул са толкова австрийци, колко Форс Индия (с централа до Силвърстоун и ди Реста и Хюлкенберг) са индийци.

То и Тото Волф налива пари в Уилямс (а им е и шеф в момента), това правили ги австрийци тях? Това, че Матещиц си е платил малко повече за да му свирят химна след немския (между другото мелодията на Хайдн, на коята е базиран немския химн, е била химн на Австро-Унгария до 1918), не променя кой знае колко облика на отбора.

Ех, докъде ви докара извратената връзка между Уити, Рон Денис и туриста - да трябва да избирате между по-малката от две злини (като изборите в щатите...). Аз поне нямам такъв проблем.



Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Maldini]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.11.12 21:31



ти малкото керпенче ли подкрепяш сега като няма да го има Великия? или алонсо? или кими? то на него всички му се кефят :)

give chikin a chance!

Тема Re: Кой за кого е?нови [re: Number 96]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано19.11.12 21:32



добре, защо намрази толкова тз, защото отива в мерцедес ли? то трябва да го съжаляваш...

give chikin a chance!

Тема Re: Кой за кого е?нови [re: pollo]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано19.11.12 21:58



Фетел естествено. На победите на Алонсо се радвам само като го е сложил на Макларън или Уилямс и то основно заради колата (италианския хим още ми навява добри спомени).

А не знам да има фен на формулата дето да не се кефи на Кими - няма такъв образ.

Но все пак ако трябва да избирам между Кимчо, Алонсиня и Фетел, няма съмнения за кой съм. Никога няма да спра да обичам Великия, ама Фетел беше единствената причина да не спра да гледам формулата 2009 (когато туристът и първата бразилска курва се "борят" за титлата, определно нещо не е наред в спорта).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.