Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:20 28.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Мислянови [re: Kykepa]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано05.11.12 08:31



Ми Ледения мисля че го измислиха Пиарите на Макларън. Ми отива му си. Пък и е игра на думи с произхода му.



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Мислянови [re: Maldini]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.11.12 09:29



е, чак пък любов... просто мога да разбера какво ги привлича момчетата в погледа му



иначе, много ясно, че всичко под 1.90... добре, де, 1.85, не заслужава вниманието ни...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Мислянови [re: pollo]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано05.11.12 09:31



добре, де, 1.85, не заслужава вниманието ни...

ах, че сте ми толерантни!

Личи си, че имате минимум 6 месеца стаж в този клуб





Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Мислянови [re: Члeн 1]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.11.12 09:42



шефче, ти изглеждаш най-малко 2.30, кво се обаждаш



уф, поже, стегай се!

Тема Re: Мислянови [re: pollo]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано05.11.12 09:48




свали с 40 :)

правя се на скромен!



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Мислянови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано05.11.12 11:13



Пълни щуротии, т'ва интервю да го бешал дал ПР-а му. Стила: "Ние от магаре имаме слаб болид и се борим с чудовищната несправедливост на т'ва другите да са си направили по-бърза кола", сдържан поздрав към Фетел, за да не би някой да си спомни как той на същата писта с много по-бързия болид обиколи всички зони за сигурност зад Петров. Хитро, но прозрачно интервю. Просто няма избор от гледна точка на имидж, след като конкурента му за титлата завършва точно зад него стартирайки последен, а той не успява да спечели, след като основния конкурент за победата в т'ва състезание е отпаднал.



Тема Re: Мислянови [re: Kykepa]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано05.11.12 11:40



Има хиляди и хиляди доказателства, част от тях например и в ютуб-незабравимото изпълнение-Кими мъртвотрезвен пада от горната палуба на долната на една яхта...



Намери си и тоя епизод от Топ Гиър, в който си говореха с Джереми, ше припаднеш от кеф- Джереми: Кими, а сега като се върна във Ф 1 смяташ ли да спреш да пиеш? Кими (без замисляне): Не...

Някакъв авто мото журналист, голям фен на Кими, на един...оф кво беше, коктейл в Монако или просто в някакъв бар,забравих как беше вече, та първия му контакт с идола му бил-той си седял на бара, а отдолу изпод масите некой се опитвал да се изправи и когато най-накрая успял, кой мислиш-Кими, "трезвен" като талпа...

И друг един случай: как го измъкнали изпод не знам къде си, където спял, половин час преди състезанието...

Човека е ЛЕГЕНДА!!!



Тема Re: Мислянови [re: Члeн 1]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.11.12 16:13



Хахаха мен ме изкефи какво казаха наште коментатори - Кими предпочитал да не завършва 3-ти в крайното класиране 2012та, а 4ти или 5ти, щото така нямало да му се налага да ходи на официалната вечеря на ФИА :)



Тема Re: Мислянови [re: LordVader]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано05.11.12 16:45



^^
Да това го чух и аз.

Обаче видяхте ли как се изгаври и с Култард след подиума?
Култард го пита нещо, а Кими му отговаря сувсем друг.


Не разбрах точно какво го пита Култард, нещо от сорта как се чувства след победата, а Кими каза:
“Last time you gave me shit that I don't smile. So now I smile.” (или нещо подобно)
Аз го разбрах, ама да кажеш шит на официално интервю...?!? Има къде-къде други начини да кажеше каквото иска, ама нали си е цапнат в устата.
Отделно кими няма това лицемерие на англичаните и до някъде на германците да се превземат и да се правят на учтиви, когато нискат да са. Той не може да се прави на учтив, просто не е и не може.



Тема Re: Мислянови [re: Kykepa]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.11.12 17:10



ааа, е това с Култард го пропуснах аз :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.