Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:43 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Щрауси такива,нови  
Автор nerra (creepy)
Публикувано27.10.12 21:06



извадете ги тия глави от пясъка и не се правете, че нямаше квалификация днес

Утре и състезание ще има, и то се очертава да е чудесно



Тема Re: Щрауси такива,нови [re: nerra]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.10.12 21:50



Такова спокойствие ме е налегнало. Формулата най-после се развива така както очаквах преди Австралия. Толкова добре вървят нещата за наследникът Му, че малко се сещам какво беше казал Сан Паоло за финала в Истанбул "На почивката водим с 3:0 и аз съм вкарал гол в първата минута на финала. Трябваше да се досетя, че нещо лошо ще се случи след това за баланс" (цитирам приблизително по памет). Надявам се повече да не чуваме думата алтернатор тоя сезон.
Интересно ми е дали е имало пилот, който е направил Голям Шлем + P1 и в трите свободни тренировки. Не че имам някакви тъмни планове за утре, така просто от любопитство.

ПС: Класацията за брой Големи Шлемове е една от малкото, която Той не води (Джим Кларк е номер 1 с осем пред Него и Аскари с по пет). По странното е, че една от другите такива е последователни обиколки начело на колоната. Тук водач е Аскари с 305 през 1952. Шуми дори не е в топ 8 тука, въпреки че всички помним едни с умиление, а други с ужас, 2002 и 2004. Може би още по-странно е, че Уебър е седми тук (Фетел в момента е осми) с 159 поредни от 2010. Да, изисква се особена доза идиотизъм, за да завършиш накрая трети в класирането.



Тема Re: Щрауси такива,нови [re: nerra]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано27.10.12 22:00



след финала Фетел да скочи от подиума с ластик, за да подкрепи другарите-лимонададжии :)



Тема Re: Щрауси такива,нови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.10.12 22:08



Майтап, майтап, обаче онзи скок беше брутално добра ПР акция. Стените ми във Фейсбук, Г+ и Туитър бяза заринати с коментари за скока, а беше и най-популярното събитие на живо излъчвано някога в Туитър.



Тема Re: Щрауси такива,нови [re: Maldini]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.10.12 22:10



Поправка: Гледам колко ни е дантелена защитата тая вечер и се сещам какво не е наред. Чудя се дали веднъж ще повторим едни и същи 4 в два поредни мача. Може ли да пуснем Еднорога при Алегри, за да му вземе страха и да го изгони от Италия?



Тема Re: Щрауси такива,нови [re: Maldini]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано27.10.12 22:15



това нещо общо има с Милан ли ?
много барзо сменяте темата, не мога да вляза в час



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Щрауси такива,нови [re: nerra]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано27.10.12 22:16



мисля че отборите наи накрая почнаха да разбират гумите!



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Щрауси такива,нови [re: Члeн 1]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.10.12 22:21



Бих ти предложила да си пуснеш Милан-Дженоа, за да влезеш в час, ама резултатът най-вероятно ще е бърза дрямка. В момента сме на нивото на Уилямс, само че нямаме венецуелски терорист в редиците си (но пък не ни липсват бразилски олигофрени!).



Тема Re: Щрауси такива, [re: Maldini]  
Автор Члeн 1Модератор (Ник №1)
Публикувано27.10.12 22:27



президента ви го разколачват в момента
нормално е да сте зле



Napoleon Bonaparte: Religion is what keeps the poor from murdering the rich.

Тема Re: Щрауси такива,нови [re: Члeн 1]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано27.10.12 22:35



Не е баш така. Вярно че нямаме играчи да се борим за челото, ама и Алегри си реди състава потресаващо зле и с футболистите, които има. Финансовите проблеми на Берлускони не са му виновни, когато е решил да пусне Бонера като бек!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.