Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 28.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема BBC: Фетел във Ферари през 2014нови  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано15.10.12 10:12





Склонна съм да им вярвам донякъде, защото Еди Джордан беше първият, който разкри преговорите между Мерцедес и Хамилтън на Спа.

"Vettel's arrival at Ferrari has been sanctioned by Alonso, who has a say in the identity of his team-mate. The Spaniard vetoed the idea of Lewis Hamilton joining the team earlier this year."

Редактирано от Maldini на 15.10.12 10:47.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Maldini]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.12 10:29



"....has been sanctioned by Alonso...." - Трагедия! К'во да пра'иш, чичко паричко поръчва музиката?!

Иначе т'ва и Хамилтън в Мерцедес, някакаси показва, че Ред Бул и Макларън няма да са готови с приличен болид за следващите два, три сезона.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Maldini]  
Автор Jair ()
Публикувано15.10.12 10:33



глупости...




Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: BG-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано15.10.12 10:46



Мисля, че цялата история се върти около новите двигатели от 2014. Макларън май даже не е сигурно, че ще бъдат с двигатели Мерцедес тогава, а пък Рено не знам колко са напред в развитието. За това Ферари и Мерцедес са примамливи - защото сами си правят двигателите и от по-рано ще е ясно какво да се очаква. А и Рено още от сега са като че ли малко по-зле от към двигатели - особено на Монца бяха трагедия.

А Макларън дори и да имат приличен болид, докато Мартин Уитмарш е начело, не чакай чудеса - човекът не става за мениджър.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014 [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано15.10.12 11:06



Възможно е, но все пак аз си мисля, че преди Нюи да си иде Фетел няма никакъв интерес да ходи при магаре.

Т'ва за Уитмарш пък от къде го измисли?! Човека си има легендарен статут, на мен страшно ми допадат хора, който работят на едно място 10-15-20г., а не хвърчат по паричките, като пеперудки. Съвсем естествено е такива хора да са най-високо в йерархията.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано15.10.12 11:31



Да, само че едно нещо е да си лоялен към даден отбор, а съвсем друго е да ставаш за СЕО. За това ти трябват лидерски качества - не ти ли е странно как с най-добрата кола в първите 13-14 състезания, Макларън в момента е дори зад Ферари при конструкторите, а Бътън и Хамилтън са с по-малко точки от Райконен, въпреки че Кими няма нито една победа тая година.
Просто точно в моментите, в които беше най-важно Уитмарш да се намеси, той се скатаваше (Муджело, Спа, Япония). Уитмарш е късоглед - на него само победи в състезанияta са му в главата, нищо че за феновете и за пилотите титлите са една идея по-важни. Как всяка от последните 4 години, когато дойде време да се печелят титли през есента, Макларън вече само се борят за някоя и друга победа до края на сезона. Не ми казвай, че ти е много приятно да гледаш как Фетел и Алонсо се борят за титлата, докато Хамилтън прави чудеса от храброст, за да завърши в точките. Уитмарш е много виновен за това, че Бътън и Хамилтън се изпокараха.
А ако лоялността беше достатъчна, за да си заслужи позицията Уитмарш - то и Хамилтън е с отбора от има няма 13 години - и той ли става за шеф по тоя принцип?

Редактирано от Maldini на 15.10.12 11:46.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Maldini]  
Автор BerkeliumМодератор (Actinide №97)
Публикувано15.10.12 11:36



С оглед на развитието на поредния ни сезон с Уити начало, все повече се съгласявам с теб.
Този сезон е твърде непридвидим като развитие благодарение на Пирели
но проблемите с бокса са изцяло по негова вина.



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Berkelium]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.12 10:00



Носи отговорност като началник, да, но чак по негова вина. Пък и проблемите са разрешени, като Макларън са с най-бързите питстопове в момента. Проблема е разрива между Макларън и Хамилтън и събирането на левчета вместо тестовете. Докато второто е явно необходимо, то първото беше почти неизбежно. Очевдидно е, че Макларън не желаят да плащат високи заплати, особенно на такива постващия телеметрията в интернет. Твърде много започна да клони към Алонсизъм/Шумахеризъм и проявява пълна липса на лоялност. Неизбежно беше, като че ли. Та ако не беше тая случка, Макларън си оставаше в борбата за титлата, която вероятно нямаше да спечели, но очевидно сега са оставили Хамилтън сам да се оправя и естетсвено нещата нестават.
Приличен сезон за Макларън, особенно с оглед на тоталната доминация миналата година на Ред Бул. Та отстрани по-скоро изглежда, че в Макларън имат проблем с кинтите отколкото с началника.



Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Бr-2]  
Автор BerkeliumМодератор (Actinide №97)
Публикувано17.10.12 10:08



До преди старта на кампанията в Азия ми се струва че ние бяхме отбора с най-много победи и все пак изоставахме и за двете титли. Причината, че иили печелим или отпадаме, а представянето между малайзия и унгария беше смехотворно, колата не вървеше заради непознаване на Пирели, но и нашите се дънеха в боксовети и малко точки които можехме да вземем, не взехме и така почнахме да изоставаме.

Шумахер баце не знам в какво го обвиняваш, но не виждам някога да му е липсвала лоялност към Бенетон или Ферари - едните ги направи двукратни, другите петкратни последователни шампиони. В Мерецедес като цяло си налагаше парцала и не им разсаняше телеметрията насам натам.
Дали са оставили хамилтън да се оправя не знам, според мен са взели стратегичсекото решение да пренасочат всичко за догодина. Ферари и Редбул ще се борят до последно този сезон, обичайната логика в такива случаи е че те ще имат евентуални проблеми с колите си догодина. Лотус и Мерцедес също вече се пренасочихак ъм догодина.



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: BBC: Фетел във Ферари през 2014нови [re: Berkelium]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.12 16:42



Незнам к'во да кажа, просто се усра работата и за мен вина има спестовната политика, дано като дойде мексиканеца, дойдат и паричките.

Твърде много започна да клони към Алонсизъм/Шумахеризъм И проявява пълна липса на лоялност. - Имам предвид, че има комплекса "нумеро уно", както и незвасисимо от това, пълна липса на лоялност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.