Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:41 05.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Kobacrashiнови [re: Tony Stewart]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.12 10:09



Проблема не е в мястото, а в тези дето незнаят как да се разположат в него така, че да вземат позиция без да таранират околните. Гледам и по-кадърния му колега и той откак разбра, че ще кара в Макларън е станал "голямото доброутро".



Тема Re: Kobacrashiнови [re: Бr-2]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано16.10.12 10:14



да, съгласен съм, бътън и розберг не зная как да карат 4 в редичка без да изхвърлят околните от пистата и да ги оплюят задружно...



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Kobacrashiнови [re: Berkelium]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.12 10:15



Чак пък толкова! Едва ли има некадърни във формулата, а амбицинарани над възможностите си. Даже си мисля, че навремето са били къде, къде по зле.



Тема Re: Kobacrashiнови [re: Tony Stewart]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано16.10.12 10:18



Не само т'ва, ами се са трупнали на Kobacrashi и са го убедили да се извинява за т'ва, че знае къде, кога и как трябва да спре, че да вземе завой без да отнесе де що има препятствия по пътя.





Тема Re: Kobacrashiнови [re: Бr-2]  
Автор BerkeliumМодератор (Actinide №97)
Публикувано16.10.12 10:19



Може да си кадърен шофьор, но ако се надценяваш се стига до инциденти. Грожан е тотално неадекватен на стартовете си. Малдонадо също не е много в кириза и малко напомня за великите японски камикадзета от 90те години.



влизаш и казваш, че си за груповата дискусия на жените долу

Тема Re: Kobacrashiнови [re: Бr-2]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано16.10.12 10:28



той нали е японец, просто е учтив, за разлика от наглите немци и англичани, иначе си казва, че е нямало къде да ходи, наляво в бътън или надясно в розберг, да беше мръднал бътън... просто бътън си е некадърен и се оправдава с другите...



уф, тони, стегай се!

Редактирано от Tony Stewart на 16.10.12 10:46.



Тема Re: Kobacrashiнови [re: Tony Stewart]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.12 10:08



Да прав си, съвсем нормално е пилотите да се пазят от неадекватно движещи се с малоумна визия колеги зад тях. Питай Алонсо и Верн ако не ми вярваш.



Тема Re: Kobacrashiнови [re: Бr-2]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано17.10.12 15:03



бе да си мрънкат, кур за тех, да ходи у лево бътън, буквално...



уф, тони, стегай се!


Тема Re: Kobacrashiнови [re: Tony Stewart]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано17.10.12 16:46



Ми той си улете още на старта, темата е що Kobacrashi, който вече трета или четвърта година е във формулата се завръща към идиодщините. Аз вече го бях записал към приличните пилоти, които не се трескат на старта, демек благонадеждните.



Тема Re: Kobacrashiнови [re: Бr-2]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано17.10.12 16:50



епа кур за бътън, дреме ми ква е темата, важното е че английското леке си го издуха, като не знае кво е огледало и къде е у лево



уф, тони, стегай се!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.