Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:18 01.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема И Фетел ли?нови  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.10.12 00:35



По време на форума имах чувството, че Фетел още малко и ще посегне я на колата си, я на Нюи, толкова се радваше лапето (и аз покрай него). Обаче в крайна сметка беше посегнато на Джейк Хъмфри. Култард и Хъмфри хванаха Фетел докато даваше автографи и той се вдъхнови от бялата риза на Джейк. Обаче не мога да разбера защо от всички неща, които можеше да нарисува е избрал това.



Тая рисунка е по-брутална и от интервюто му на Силвърстоун, в което обясняваше на Лии Макензи от ББС мисля, че трябвало да дойде на купона на Ред Бул с червената си рокля с дълбокото деколте (момичето се изчерви).



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Maldini]  
Автор ДиидлипилтнцтилзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано08.10.12 08:50



Нещо пропускам тук.
Какъв форум ? Ти не беше ли от Ферари, какво се радваш на колата, на Фетел?

Pit to Lewis: “For your info, WEB and ALO are out of the race.”



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Диидлипилтнцтилз]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.10.12 09:44



Казах, че Фетел се радваше, а аз се радвам на Фетел. Уважавам доста Фернандо като се има предвид къде беше 2005-2007, ама единствения пилот, който може някога да ми хареса колкото Него е Себастиян. Ще ми се да дойде във Ферари (по възможност с Нюи), защото просто в Ред Бул никога няма да може да изпита чувството, което Фернандо изпита на подиума на Монца.
Ред Бул имат много добър екип, обаче Ферари е институция и Италия ги обожава. Англичаните никога няма да заобичат Ред Бул така както Макларън и Уилямс дори и Лимонадите да спечелят 9 поредни титли и да изравнят Уилямс. Може да имат бъдеще, ама нямат традиции.
А и в Англия на Себ никога няма да му простят, че е немец.



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Maldini]  
Автор ДиидлипилтнцтилзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано08.10.12 09:50



Хъх? Че то Ред Бул е австрийски отбор. Защо да му се радват англичаните ? Това, че се намират на английска територия е згодно за двете страни - Англия е меката на Ф1 като техническии обслужващ персонал, а пък Ред бул създават работни места и плащат данъци. Но толкоз. На награждаването на Фетел звучат немския и австрийския химн.
Инак съм съглсен за Ферари- те са си институция и в Италия Фетел ще бъде обичан като никъде другаде. Но според мен това няма да стане докато Алонсо е във Ферари. А за НЮИ- откакто го следя този човек обича поне единия пилот с който работи да е британец или поне от бивша колония( менсъл, хил, култард, култард отново, за трети път култард, уебър). Английски пилот във ферари, не знам дали ще стане :)

Pit to Lewis: “For your info, WEB and ALO are out of the race.”



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Диидлипилтнцтилз]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.10.12 13:19



Аха, австрийският химн и Хелмут Марко са единствените австрийски неща в тоя отбор. Ред Бул са австрийски, колкото Мерцедес са немски - само по име, ама не и по същност. Не мога да повярвам, че един отбор, на който всичките инженери са му британци, а единият пилот австралиец, може да се нарече австрийски. А и вече състезания в Австрия няма, така че кой го е грижа за австрийския химн.Този отбор няма идентичност като Ферари и феновете, които има са фенове или на марката Ред Бул, на Фетел или на Уебър, ама не и на Ред Бул Ресинг.
Да Фетел малко трудно ще отиде във Ферари докато Алонсо е там, особено с тия заяждания тип "Хамилтън е по-добър пилот от Фетел според мен, защото може да печели със слаба кола" (Алонсо миналата година; явно не помни Монца 2008). А и ако Фетел дойде във Ферари с една или две титли повече от Алонсо, баланса на силите ще е различен. Обаче изгледите са, че Маса ще остана и догодина, което показва, че в момента не им се взимат генерални решения за бъдещето на тима или пилотите, които искат не са свободни за догодина.



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Maldini]  
Автор ДиидлипилтнцтилзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано08.10.12 16:42



Напълно съм съгласен за измисления австрийски отбор. същото мисля и за практиката на разни държави да си купуват завършени олимпийци за да им стават (предимно рязаните) пишки. Затова евалата на ФИФА - играл ли си и един мач за Тора Бора, не можеш да играеш после за Южна Патагония.
Но това е съвсем друга тема.
Ред Бул може да е базиран в англия, почти всички в него да са англичани, но това няма да го направи любим англисйкти отбор на английските фенове. Той просто не е английски отбор. Нещо като АРсенал - може 10 титуляра да са французи с треньор французин, но това продължава да е лондонски отбор с лондонска публика.

Какви са тези планове дето фераристите си градите за двама силни и конкурентни пилоти ? Последния ви опит беше с Алези и Бергер преди около 15 години. Няма скоро да го повторите, не и докато Монти е начало. Ще си карате с един световен шампион и една курва, и курвата е курва не защото е слаб пилот или нещо друго, а просто защото е с пречупена психика, че ще е дожиот втори пилот и от него нищо независи. И съответно мотивацията да се бори и да завършва в тройката никога няма да е налице.

Pit to Lewis: “For your info, WEB and ALO are out of the race.”



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Диидлипилтнцтилз]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано08.10.12 16:57



Е те Алези и Бергер си бяха равнопоставено некадърни :) Т.е. може да се каже, че са били с макларенистка политика тогава да :)



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано08.10.12 18:06



Много точно казано.
А иначе 2007, 2008 не мисля че имаше първи пилот и курва в отбора.
Но дори и тази политика с курвата и пилота пак е по-добра от двамата равнопоставени пилоти, които толкова не могат да се дишат, че я ще се блъснат един в друг, я ще си прецакат квалификацията. Новото 20 е, че Бътън не се е сетил да следва Хамилтън в Туитър. Това отнема около 20 секунди, ако имаше желание, а Бътън се е сетил да следва Розберг, Ди Реста, Де ла Роса и т.н., ама не и Люис.
Не знам в Макларън как успяват редовно да докарат пилотите си до хващане за гушите. В последните години Култард и Хакинен мисля, че много добре се разбираха и ги нямаше постоянните опити да се надцакат в отбора и тогава и за последно Макларън спечели при конструкторите. А и да не забравяме, че Хамилтън можа да вземе титла само с курвата Хейки през 2008.



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано08.10.12 18:25



Тайната на разбирателството между Култи и Хакинен беше, че злият Рон беше тествал програма за майнд контрол върху Дейвид, успешно внушавайки му, че и той има шансове за успех, и че "догодина е неговата година" :))) За съжаление впоследствие се оказва, че програмата не може да бъде приложена върху средностатистическия пилот, поради твърде сложната специфика на умовете им, изискваща изчислителна мощност, по-голяма от всичко, с което разполагат в Парагона. С Култи е било лесно - опростената ръбесто-полигонална повърхнина е била изключително податлива на моделиране - успехът е бил достигнат с използване на стара машина, базирана на 486 DX2 :)))

Редактирано от LordVader на 08.10.12 18:26.



Тема Re: И Фетел ли?нови [re: LordVader]  
Автор Jair ()
Публикувано08.10.12 18:32



то на Култи тая програма му държа влага и няколко години в Ред Бул...милия си тръгна точно в сезона, когато станаха водещ отбор.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.