Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:34 01.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема FAIL НА 2012нови  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано04.10.12 14:55



Ето моите предложения

Прометей:
Първоначално създаден като предистория на Пришълец, Ридли Скот е уплашен не на шега от импотентното си отроче и променя името, за да не бъде публично линчуван. Не че това променя факта, колко слабо нещо е изсрал. Кратка извадка от една критика по темата:
"So they bring along a biologist, and the second that they find a dead alien body, instead of being curious about it scientifically, he just wants to run away. It has been dead for 10'000 years. But then later, when that same scientist is confronted with that sketchy looking grey alien penis, he wants to stick his face in it. Seems kinda stupid to me."

Пирели: Производителите на гуми винаги са се оплаквали от твърде малкото внимание което им се отделя. Е, Пирели решиха че много лоша реклама е по-добре от нищо. Тотал фейл но на кой му пука след като поредното латино недоразумение ще се докопа до победа просто защото е нацелило ъгъла на атака на предния спойлер при 28.4556 градуса по целзии. ако беше 28.2312 гградуса, най-вероятно нямаше да влезе в десетката.

Офиса: Поредната интерпретация на английски сериал, която в продължение на много сезони беше влачена от "Майкъл Скот". След напускане на Стийв Керъл ни остава един много изчерпан Дуайт Шрууд!


Батак2012. NO COMMENT!



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.10.12 15:03



Шефче, не ми е приятно да го кажа, но Пирели са направо номер едно по отношение на антифейла





Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: nerra]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано04.10.12 15:12



На мен лично ми е трудно да стигна до крайно решение.

Ридли СКот бил казал, че искал с Прометей да съживи Пришълец поредицата. УАУ

А пък Пирели, интересно как пилот на отбор с много слаба кола,но кола от същата държава от която са и гумите, води в класирането. Просто интересно съвпадение!



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.10.12 15:15



във всеки случай, ако желанието на Пирели е било да се говори за тях, изпълнили са си целта, че са я и преизпълнили.

Така че те са отличници

Ридли СКот бил казал, че искал с Прометей да съживи Пришълец поредицата
Какво ти съживяване, Пришълеца се е преродил...в тиква примерно ;)



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: nerra]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано04.10.12 15:18



Но дали това им е вдигнало печалбите извън Италия и Испания(две кризи които не познават думата КРИЗА!) ? Защо да си взимаш гуми които пред очите на цял свят ФЕЙЛ-ват като за световно!
Караш си по Хемус, температурата пада с три гадуса заради бело облаче и в следващия момент си в мантинелата. Не, мерси. Предпочитам Корморан, ебати!



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.10.12 15:29



Ми щото, шефче, аз имам зимни гуми Пирели от 5 години и всеки път като ги сменям с летните, сменявачите ме питат нови ли са. Та явно за обикновения потребител ги правят здравички





Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано04.10.12 15:32



Да не забравя ми и алтернаторите на Рено. Те са по-зле и от гумите тая година. Добре че Алонсо е пробил механиците на Хамилтън, че да има интрига.



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: nerra]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано04.10.12 15:33



Е да де. На теб реклама ти не требе. Рекламате за другите дето не карат с Пирели. И извода е един - Пирели-> фейл!



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Maldini]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано04.10.12 15:34



Към алтернаторите на Рено бих добавил и скоростната кутия на Макларън :)



Тема Re: FAIL НА 2012нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.10.12 20:45



Абе ти нали не си го гледал офиса без Керъл. Може и да ти хареса. Не го слушай Жаира.:) А това е едно от малкото случаи, в които US варианта е по- силен от UK варианта.

The cake is a lie!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.