Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:20 06.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано29.09.12 18:00



не, не са никак лошо, само дето накрая неминуемо се появяват гаджета, проблеми, пари и... уфф... де да можеше всичко да си остава простичко и чисто...
много яко ги разказваш, бе, баче... цял ден получавам някакви flashbacks от моите времена, дето ходех боса из тръните... аутопсията на врабчето, което единия от батковците отстреля с прашка, гривната от кожата на водната змия, която ни се моташе из вира, гущерите, дето ловях и после изпукаха забравени вързани в черната ми блуза на припек на скалите, мухите, дето давехме в една кофа и после съживявахме със сол... баси, много е смахнато колко от щастливите ми детски мигове са свързани с умрели от насилствена смърт живинки, а пък иначе толкова ги обичам...



уф, поже, стегай се!

Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: pollo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано29.09.12 19:10



Животните,Поже,са цял един отделен клас от теми,за които можем да си говорим без да спрем почти година, огромно е.
Но ще ви помоля да не засягаме само риболова,защото ако включим и него,няма да млъкна никога и ще изпушим сървърите на Дира, а Члена ще се чувства виновен...



С животните са ми свързани най-големите възходи и падения евър...всъщност падението е едно,което ме скърши завинаги...и не само минах от другата страна, ми започнах да проповядвам хуманност..или...как се казва тва към животните.....анималност или майната му....абе възпитано отношение и да не се убиваме ако може....

Таааа,първо за лошото....около един от Нашите блокове (да се чете Камъка...Сърцето на Силата, там където живееха Бат Сашо и Бат Краси-кралете във Войните с орките, Елендил-а и Гил Галад-а ни, там където провеждахме следобедните войни с фунийки-в мазетата, и на пейките пред който се обсъждаше военната стратегия за следващата ни смазваща атака срещу Трите Блока, или футболната ни стратегия как да неутрализираме техните най-опасни играчи, или просто се клатеха крака и се люпеха семки.....офф ебаси скобата отворих...извинявайте), та около този блок вечер се играеше на бъз.

Не знам дали знаете какво е бъз, затова сега ще обясня.
Бъз е малко усложнена игра на криеница, в смисъл,включен е лекоатлетически елемент.
Състои се в следното-един от нас (в началото е произволно избран мъченик,после-който загуби предишното раздаване) си затваря очите и се навежда на пейката, в смисъл привежда се...(стига Алонсизъм,за деца говорим все пак и искам да се знае че в тая игра момичетата бяха равноправни партньори,защото беше удобен повод да им правим гадничко и да си им го връщаме на сестрите ни за разни простъпки през деня) и цялата компания го пипа с пръст по гърба и му вика бзззззззз.....и най-накрая един го ръгва леко....идеята е мъченика да познае кой е бил....тва разбира се рядко се случва,защото хахаха да не сме тъпи....и въпросния...светец после трябва да направи ЕДНА обиколка около блока, с тичане,или ходене...кой както може...

През това време всички останали се крият и той като си свърши обиколката за овации,се връща и почва да търси...в твой интерес е да си бърз,за да докопаш някое момиче (дето бяха по-заблудени и се мотаеха излишно) и да запишеш първи точки..

Та това беше играта на бъз.

По някое време обаче ни писваше,изгонвахе си сестрите (мисля че почти всички имаха...или поне 4 със сигурност) да се прибират че е късно (Късно,ахаха баси Макиавелитата, щото то за нас не е,нали,ама те бяха всички по-малки,та беше по-лесно да ги гърчим) и тръгвахме ЗА ЖАБИ.....начи представете си 10 и нещо вечерта, тъмно и ние с фенерчета обикаляме наоколо и търсим жаби.

Жабите-както знаете, в един определен момент излизат отнякъде и тотално непредпазливо почват да си търсят женски жаби (или мъжки) и ние ги хващаме ииииии......сега идва лошото..........слагаме ги в найлонов плик.......иииии......вижте наистина съжалявам да ви го кажа.......но заклевам се че това сме го правили един единствен път (после само ги търсехме къде са и ги слагахме една върху друга да видим дали ще направят нещо....е освен Златко,който си взе една да пробва да си я храни с хляб и парчета кюфте вкъщи)...та....и...после плика се взема.....изчаква се да пристигне поредния автобус на улицата дето беше ей там.....и се слага под гумите....

При звука който чухме,при тръгването на автобуса,чувствата бяха смесени:от една страна: ЕБАТИ разплякването ехаа.......а от друга.........абе ние не направихме ли ЕБАТИ тъпотията............

Та това ми е най-ниската точка, за другите ще ви разкажа малко по-късно,обещавам...

Редактирано от El Capitan на 29.09.12 19:25.



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано29.09.12 20:45



Но за малко да продължим с не чак толкова розовите неща,защото знаете-едно нещо преди да стане много добре обикновено трябва да стане много зле.

Та,за една котка искам да ви разкажа накратко:това е коте което ние със сестра ми спасихме: в смисъл една котка ги роди в махалата ни и те нямаха шанс нали,защото никой не ги искаше и не знам кво щеше да стане с тях,щото наоколо е пълно със стафордширци и питбули....и ние се събрахме компанията и решихме да сме Грийн Пийс и майки Терези и там квото още се сетите и да ги спасим като си ги вземем по къщите да си ги гледаме....

И те бяха пет и ние мислим и гледаме и сестра ми вика: искаме това,навит ли си брат ми? И аз:много ясно...и си го взехме...и си го отгледахме...

Ахахах,кво сме и правили после на тая котка от любов няма да ви казвам-подрязвания на мустачетата (за да е хубавка), маникюр (МАНИКЮР на котка!!!!!-това сестра ми).....и един ден въпросната ми сестра, подтикната от не знам какво-филм някакъв сигурно е гледала, си взима една от хубавите носни кърпички от колекцията...ииии и връзваме ЗАБРАДКА на котката, да прилича на кого?

На Даря Колхозничката!



И после казва:Сега ще я пратим в Сибир,ЗА ДА И Е ХУБАВО!!!
И къде е Сибир според вас?

Ако не знаете,аз ще ви кажа, няма смисъл да търсите по картите:във фризера на хладилника, къде другаде!

Котката всъщност като че ли имаше възражения да ходи в Сибир, но ние с общи усилия (баси не знам как съм се навил на тва) и помогнахме да замине... след което седнахме пред Сибир и зачакахме да видим кво става, защото тва в края на краищата си беше нашата котка и на нас ни пукаше (ахахахаха,оффф пукало ни било) за нея и както каза сестра ми:Веднага ще си я върнем ако се уплаши от мечка или настине...

Оффф.....баси идиотите....

И естествено, на втората или третата минута в Сибир стана нетърпимо и се наложи рескю мишън.. и после я уверихме че като не ще да ходи там,да си стои при нас на топло,няма проблем...



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: pollo]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано29.09.12 20:59



Експериментите с животните беше нещо, което крайно не толерирах, в резултат на което стигахме до сериозни разриви с брат ми, който принципно беше твърде гнуслив, та да прави дисекции на жаби, но пък нищо не го спираше да стреля с прашка по врабчетата. Когато свали първото врабче, установи колко отвратително досадна мрънкаща и сръдлива може да бъде сестра му

В крайна сметка врабчето го спасихме, брат ми не ги целеше повече (пред мен) и естествено, никъде не искаше да ме взима с него



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано29.09.12 21:01



хахах, приятелю, сестра ти е имала доста ексцентрични виждания за изразяване на любов към котарака





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано29.09.12 21:23



животни не съм убивала и измъчвала, но като са били мъртви вече, ме е кефело да ги отворя да видя какво има вътре или да си направя сувенир от тях... а за гущерите ми беше много мъчно, че се задушиха, аз мислех да ги пусна, но ги забравих :( всички животни ги харесвам, мишки и змии включително, само от насекоми ме е гнус и са ми неприятни, бррррр...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано29.09.12 22:50



това е нищо, синовете на кръстницата ми бяха ебати садистчетата, първо, че бяха цесекар и левскар и се биеха като тъпани един друг без капка жал... слагаха котката в калъфка, завързваха я, пъхаха я в раклата и натрупваха одеала отгоре й... слагаха й щипки по опашката... горкото животно, като ги видеше, се качваше до тавана по деколина в коридора... накрая избяга, те бяха на втория етаж, изтърваха я на козирката и дим да я няма...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано29.09.12 23:29



Мога да те уверя че никога в света не е имало котка,която да изпадне в по-голям ужас при думите "Джеси,ела тук,кукличката на кака!"





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано30.09.12 10:51



Хахаха



Ние винаги сме имали кучета и брат ми проявяваше висша форма на садизъм, като не ми позволяваше да ги галя, за да не се лигавели Котка имахме за кратко, няколко месеца, преди майка да установи, че е алергична към него, един сиамски дребосък, наречен от нас Ричард Харолд Блекмор Втори
Ричи щеше да пострада ужасно след един запой на брат ми, аз на 14, той на 18, прибира се вкъщи с негови приятели и казва - дай котката да я галя. Да ама аз му нямам вяра, че няма да я смачка, галейки я, и цяла вечер я крих из стаите Не беше лесна задача, щото проклетницата все искаше да влезе при брат ми, но оцеля в крайна сметка Същата тая вечер приятелите на брат ми като го оставяха, ми казаха сутринта да не му давам в никакъв случай вода, защото ще му стане лошо. Само си представете гледката на сутринта - брат ми се събужда, лошо му е, изобщо не може да се надигне да се добере до долния етаж, където е водата и ми се моли с най-милия гласец да му дам вода, а аз твърда и непоклатима му казвам, че вода няма да получи И така до обяд, когато сам се добра до безценната вода
А пък едно друго коте се беше появило отнякъде в двора ни, което аз го вкарвах тайно вкъщи и го хранех с пастет. И после баба ми обясняваше, че това е явно домашно коте, щото като отвориш входната врата и то се шмугва вътре
Обаче най-любимият ми домашен любимец беше една кокошка Бях решила да докажа тезата си, че всяко животно може да се дресира и кокошките на баба ми се явиха удобен тестови материал :) Отивах при тях и давах само на една трохи, след около седмица тази кокошка, щом ме фиксираше тичаше с всичка сила към мен (няма такъв смях като тичаща кокошка ) и ходеше навсякъде като кутре по мене. Тоя експеримент го повторих и със заек, ама ударих на камък



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано30.09.12 11:54



Е баце сичко се прави с образователно-художествена цел, мен ми е ясно миниумките как се правят и колко са опасни, кви ли не истории съм чувал или съм присъствал, като например разкопаване на цялата ТИ(едно време като имаше плочки и там растяха треви, както ся около таблото) дни преди дербито, за да се напълни отдолу с материали и тем подобни щуротии... а нали най-якото предимство е, че около 80% от хората по поделенията, дори по висшите постове, са канари и ако ти трябва димка обикновено немаш особено проблеми да пуснеш нещо, което и на гребната да почнат да се задавят




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.