Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:03 06.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.09.12 16:25



Аз мисля, че успях да синтезирам най-точното описание на клуба в едно изречение:

"Група от изключително ерудирани и всестранно развити философи, които скоро няма да ги има тук."





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: pollo]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано28.09.12 16:26



От вестник не стават... в смисъл...стават де...ама не са хубави..баси хора...нереално е колко време от живота си съм отделил в експерименти за това...та значи..вестници се използват за димки с амониева селитра (огромна отделна тема, ще ви разказвам друг път), само за това...фунийки от вестници се правят малко по-бавно (няма кво да се лепи, хартията не е гланцирана) хартията е тежка и мека, просто ако някой се появеше с пакетче листчета от вестник в джоба в началото на следобедната война, моментално беше изпратен обратно вкъщи,щото ние като се стреляме с Калашников,не искаме в ротата някой с кримка нали....

Отделно че диаметъра на цевите на пушката и материала за тях трябва да е точно подбран-имаше серсеми с някви ПВЦ тръби (НИКОГА,НИКОГА ПВЦ!!) дето бяха по два сантиметра широки и с това трябва да си с 6 литра дробове за да закараш фунийката на повече от 10 метра, а когато си на 10....ъъъъ....не си....затова....абсолютно перфектния материал е алуминий...първо от антени,после когато имахме изобщо някви джобни-от железарията с много малък диаметър-под един сантиметър примерно, не знам колко точно се води тва...

Е това е Карабината Хенри на пушките с фунийки-с такова и с подходяща хартия можеш да целиш ( и да уцелваш) мрежата на прозореца на леля Ели на 9тия етаж цял ден докато тя не изпадне в истерия, хохохо...това като не си на война де и стреляш е така за кеф....

Иначе, ние се биехме най-често в мазетата-ужасно стресово, първо защото е тъмно и си е като Дуум, а ние сме на по 12 примерно и второ защото е тясно и всичко се решава за милисекунди-а си вдигнал пушката по-късно, а си умрял...чак после минахме на по-широки батални сцени,ама тва в мазетата ни беше любимо....



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор Jung Yoon JongМодератор (New Hope №1)
Публикувано28.09.12 16:33



ааах, димките
потапяш вестника в леген с разтвор на амониева силитра закупена от някоя селскостопанска аптека и после мяташ пред някой преминаващ . а ако добавиш и стандартна пиратка в димката се получива доста интересно за някой по любопитен!





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор Jair ()
Публикувано28.09.12 16:39



все едно аз съм го писал...моята тръба беше месингова, имах връзки. Но да, диаметъра мисля, че беше малко повече от половин сантиметър. Голяма драма беше като стане запек, трябваше специално да се носи тел за целта.




Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано28.09.12 16:42



ахахахаха това с "нарешетената" мрежа със стърчащи десетина фунийки го бях забравил ... безценно!





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: LordVader]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано28.09.12 16:54



очаквах накрая да има "..и петела"



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: Jung Yoon Jong]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано28.09.12 16:59



Като спомена пиратките, се сетих за модата да слагаме от ония най-маломерните пиратки замаскирани в цигарите на пушачите и да гледаме сеир като ги запалят





Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: El Capitan]  
Автор пeтльo (неетичен)
Публикувано28.09.12 17:00



Димките беха най-якото нещо за мене щото се чувствах като батковците хулигани на стадиона, а аз освен да се задушавам сред тълпата на ТИ, нямаше как иначе да се докосна до димките, които все още са ми любимата хореография. Нищо по-яко от тва да ебеш майката за 10 минути на мач с 2-3 военни димки(може би да хвърлиш ленти преди това и да подпалиш сичко, ама тогава често знамена дават фира)
тва с амониевата селитра беше голяма драма, щото като идеш в аптека и сякаш всеки знаеше, че ше правя бели с тва и се притеснявах повече, от колкото да си купя презервативи примерно.
а аз от тва съм хванал мноо малко, по нашето време вече мноо бяха навлезли секви видове арсенал с пластмасови топчета и от мазето сички ни е било супер шубе(ирония майна, без никва причина) и за тва играхме на един недовършен строеж със стърчащи арматурни железа практически навсякъде, ама най-далавера беше да играем зимата като си навлякан с повече дрехи, че на голо една такава пластмаса да те шибнеи ти ебава майката отвсякъде



Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано28.09.12 17:01



ние слагахме главички от кибритени клечки :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Обединението прави шампиона!нови [re: nerra]  
Автор Jung Yoon JongМодератор (New Hope №1)
Публикувано28.09.12 17:02



Това не сме го практивали..та ние бяхме пушачи о ттрети клас нататък. Альоша лепилара ни научи , а после взе че пукна от задушаване.

Но пък правихме водни бомби от капути. Тези дето бяха над петиклас ги беше срам да си купуват и ние по-дребните купавахме и за тях и ги разменяхме за картинки от дъвки турбо*!


* След което тия над седми клас ни изгърбваха преди училище и ни лишаваха от картинките. Нещо като свободния пазар но за тийнейджъри :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.