Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:32 28.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: pollo]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано06.10.12 22:38



Интересното на сериала беше неговата нърдовскогийковска всъщност. Пени беше добър образ защото създаваше контраст между тези двата свята. А персонажите наистина изглеждаха истински.. циклене до пет сутринта в мрежа, цяла вечер гледане на някой класически космически сериал, комикс сторовете(това повече амекинаски стил, но си е така). Когато вкараха допълнителните образи, размиха точно този гийк лайф стайл и за да коменсират почнаха да вкарват абсурдизми-- единия на МКС майка му звъни все едно си говорят по скайп, втория не е правил секс и не се е целувал с гаджето си вече две години-дори Айнщайн е имал жена и я е чукал!
За мен е същото като с АЙ ТИ Крауд(сори ако вече съм го казвал) - първия сезон беше супер точно заради това че нещата са наистина така в съпорта - готиното място с многото компютри, половината от които със валени капаци, лепенките от типа "МП3, Долу Гейтс и тн", отношенията с останалия персонал и тн- бил съм ПС съпорт! Точно така беше!!! После решиха да го правят мейнстрийм, за целта стигнаха до абсурдизми - шеф който ходи в кабинета си или скача от 20тия етаж или пък вади оръжие и почва да стреля за веселбата. Разбираш ли, и двата сериала бяха ГИЙК, но рийл гийк. Сега ги направиха мейнстрийм, но тъй като мейнстрийма не разбира ГИЙК-овското, правят някакви доведени до абсурд преувеличения.



Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.10.12 22:58



аз съм напълно съгласна с всичко, което казваш, също така чудесно бих минала без ейми, не го харесвам нейния образ, но някак ми се стори крайно да се каже, че допълнителната бройка жени разваля сериала... бе, де да знам, то и на мен ми харесваше много повече преди, като не беше толкова мейнстрийм... иначе шелдън още цепи най-яките лафове :)

уф, поже, стегай се!

Редактирано от pollo на 06.10.12 22:58.



Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: pollo]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано06.10.12 23:12



Просто едното е следствие на другото - решиха да правят мейнстрий -->давай да вкараме гаджета, ама и те да са асбурдни по някакъв начин.
Мен Бърнадет повече ме дразни :)



Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: Диxидpoлипoилтpaнcцe]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.10.12 23:18



да, двете с мама му ми идват в повече... :))



уф, поже, стегай се!

Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: pollo]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано06.10.12 23:59



Ахам!
Ако искаха да извадят майка му от сериала, Бернадет щеше да се справи добре със заместването ѝ. Така, вече ми идва в повече, което не значи чене е съвсем реалистично. но това с баща и реднека кука и тн. Точно това беше вече прекалено.



Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: Sandino]  
Автор Jair ()
Публикувано07.10.12 01:12



ми трейси е железен в момента, поне мен ултра много ме кефи, знаеш му дикцията, ето един цитат от първия епизод след като чува разговор на френски:

-I see you learned the language of the most enthusiastic nazi collaborators

Еми няма друг сериал, който да ме накара да цвиля от смях. Много гавра и много самоирония има в тоя сериал, ама това не е новост...




Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано07.10.12 01:13



в гийковски сериал жени, сватби и романс няма място...иначе не е гийковски
не че ми пречат женските персонажи в повечето сериали, които гледам.




Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: Sandino]  
Автор Jair ()
Публикувано07.10.12 01:14



мен па напоследък само ейми ме кефи, пени се изтърка отдавна - тя всъщност никога не е била нещо кой знае какво, освен да се размотава с къси потничета и панталонки насам-натам. Бернадет е дразнеща с тоя глас, а и няма нито една отличителна черта по принцип...




Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано07.10.12 01:16



тоя сериал се крепи точно на шелдън, ама и той изнемогва вече




Тема Re: Тема за филми/сериали (4)нови [re: Jair]  
Автор ДиxидpoлипoилтpaнcцeтилaзМодератор (Комплекс №1)
Публикувано07.10.12 01:55



Пени си беше супер когато се беше запалила по WOW. Този епизод и е най-силната роля !




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.