Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:30 21.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема офтопик: За шарлатани като СС-а!нови  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано04.09.12 18:49





какво само ни лъжете и ни карате да си купуваме скъпи лекарства! съвеЦките учени ви го казват: няма рак, няма диабет! едни упражнения се правят и всичко се фиксва!



Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.09.12 20:34



Това все едно Генади го е писал!

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: LordVader]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано05.09.12 01:01



Добре де, само на мен ли ми прави впечатление че името на радетеля на лечението с вода е...цитирам... "Проф. Неумивайкин"......



Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: El Capitan]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 01:28



HAHAHA
въобще не се бях загледал

КЗП!


Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: El Capitan]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.09.12 08:57



явно си има фетиш към водата



Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: LordVader]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.12 10:05



Човека си казва съвсем смислени неща, вода и упражнения и ще се чувстваш по-добре.
Пък и плацебо ефекта не е измислен от съвеЦките учени, така че не виждам що хората да си нямат аналог.

Фани листоваката на повечето лекарства и гледай, че лекуват основно симптоми. Да не говорим, че са е модерно след антибиотици да взимаш пробиотици, демек некакси да възстановиш т'ва дето антибиотика е изтрепал.

Аз лично вземам всякаки скъпо струващи лекараства, дори само да се разкихам, но познавам хора, които не взимат дори парацетамол. Лично аз смятам, че лекарствата са отрова, но от нея ми става по-добре, за т'ва си ги пия.



Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: BG-2]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано05.09.12 10:13



Абе и аз не отричам възможността за нови, по-напредничави методи на лечение, които същевременно да са по-щадящи към организма. За фармацевтичната мафия в световен мащаб да не говорим.
Ама тоя го избива на сектантство. Какво му е смисленото на това:


Хипертония няма. Това, което наричат тежка хипертония, се лекува за 2-3 месеца. А що се отнася до диабета, ще ви препоръчам новата си книга „Диабетът: митове и реалност”. Как да кажа, че има диабет, когато няма такъв?

- Но нали 300 милиона души в целия свят страдат от това, задстомашната жлеза не изработва инсулин…

- Задстомашната жлеза е труженик. При нас дори съществува обществена организация „Прощавай диабет”. 2 седмици – и диабет няма! Само се прави физкултура около един час всеки ден. Но, и още нещичко… Тялото – това е твоят мотор, твоята машина. По-добре се занимавай с нея, отколкото да страдаш. Диабетиците трябва да отделят особено голямо внимание на краката си. Там е цялата система. Посети занятията, а след това бъди така добър да си ги правиш сам у дома.


Още малко ще каже, и че бактерии и вируси няма, и са направили "обществена организация 'Прощавай СПИН' - 2 седмици и СПИН няма само с физкултура около един час всеки ден" ... За последното изречение пък да не говорим: просто вода, ама не точно, трябва да ти я прилага съвеЦки специалист под строг контрол!



Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: BG-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 10:16



по дефиниция повечето лекарства са отрови, в което няма нищо чудно - те трябва да убиват!

КЗП!


Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.09.12 10:18



"Само се прави физкултура около един час всеки ден." Всъщност този нищо ново не казва. Тренирането с тежести има доста добро влияние върху регулацията на кръвна захар, защото мускулите стават много чувствителни към инсулина часове след тренировката. Затова блъскачите пият колосално количество белтъци със захари след тренировка, а инак това се използва и при болни от диабет - помага им много! Така че тук той не казва нищо ново и революционно - разбира се "сбогом диабет" е пълна глупост. Пък може би не е чувал че има различни видове диабет - липса на инсулин или инсулинова нечуствителност на мастните депа са две съвсем различни състояния !!

КЗП!


Тема Re: офтопик: За шарлатани като СС-а!нови [re: LordVader]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано05.09.12 10:27



С хипертонията може и да стане, доста хора търсят алтернатива на лекрастват по тоя проблем, щото цял живот ги пият и ползата само от хапче до хапче. Мога да ти каже, че има бая алтернативи в тая сфера, като се почне от билки, начин на хранене, спортуване и т.н. Дали дядото е прав, незнам, защото по-принцип водата повишава кръвното незначително след прием, обаче аз не съм експерт.

Са диабета незнам, но така или иначе никой не го лекува, пък и тоя не е написал, че трябва да спреш да си взимаш инсулина докато се чекнеш на физзарядките.

Тялото – това е твоят мотор, твоята машина. По-добре се занимавай с нея, отколкото да страдаш. - С т'ва съм 100% съгласен, всеки лекар ще ти каже същото.

трябва да ти я прилага съвеЦки специалист под строг контрол! - Става въпрос за кислородната вода. Аз не бих вземал на своя глава такова нещо, без лекарски надзор, риска да си увредиш хранопровода и стомаха е значителен, дори до самоубийство може да се докараш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.