Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 01.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано09.09.12 23:08



Ми ти го каза, всяка дума им е преценена предварително. Защо си правят труда с тези интервюта не знам.

КЗП!


Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: lMSeed]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 00:08



Фетел все пак успява да прекара някоя простотия покрай неособено кадърната си ПРка (това ми е професионалното мнение). Но да - интервютата им са голяма скука.



Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Maldini]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.09.12 02:31



Абе вие какво очаквате да говорят на тези интервюта??
Те са повече за забавление, отколкото за някаква полезна информация.
Всичко се вижда по време на състезаниято и по диалога с бокса.
Има някои неща, които се обсъждат само в екипа и едно от тях са са инцидентите на пистата. Ако толкова искате разяснение на инцидентите нека направят интервю и със стюартите, защото те определят наказанията, нали така?


Аз даже се чудя как могат да премълчават толкова неща като говорят,
защото стратегията и тактиката на един отбор за една писта се осмислят много и трудно и накрая ние искаме да ни каже едвали не как е спечелил някоий, или как се е добрал до подиума от 10-12-то място.
Никой няма да си изписне нервите пред камерата. Фетел беше виновен - получи си наказанието.
Много по-притеснително за мен е ненадежността на МакЛарън и особено на Ред Бул.



Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 02:43



Не просто е някакси липса на уважение. Фетел стои до тебе, какво пречи да му кажеш "Мисля, че сбърка тука"? А вместо това Бътън се прави на подиума в Германия, че нищо не е станало.
Алонсо поне си каза - Фетел отпадна, за какво да го обсъждаме това? Бътън направо си играеше театро, защото знаеше, че немците хич няма да му се зарадват, ако се заяде с Фетел.
Хамилтън между другото днес се оплака, че тифозите са го освиркали - е какво точно е очаквал? Че изведнъж всички ще преминат на вълна оргия с Бърни и Уитмарш?



Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Maldini]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.09.12 05:48



Не просто е някакси липса на уважение. Фетел стои до тебе, какво пречи да му кажеш "Мисля, че сбърка тука"? А вместо това Бътън се прави на подиума в Германия, че нищо не е станало.
Алонсо поне си каза - Фетел отпадна, за какво да го обсъждаме това?


Така са инструктирани.
Какъв е Бътън да казва нещо на Фетел. Това се решава от стюартите на пистата. Винаги за всеки ще е прав за себе си, за това има съдии по състезанията.
Няма смисъл да се заяждат на интервютата, на всикчи им е ясно какво е играта.
Както казах интервютата са за забавление, а не за реална информация или още по-малко решаване на спор.
Примерно във фирмите на Запад като имаш проблем с колега е противопоказано да се саморазправяш с него,
а е задължително да се обърнеш към вашия общ мениджър и той да реши спора, разбира се във ваше присъствие. Просто хората имат друга култура и едни сплетни, особено пред камерата не биха довели до нищо хубаво, освен до спекулации в медиите.

Ако забеляза Бътън каза на Фетел след състезанието, че са оведомили стюартите (културните хора водя спор по малко по-раличен начин)







Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 09:22



"Хамилтън между другото днес се оплака, че тифозите са го освиркали " А той милия толкова им се мазнеше цял уикенд .. хех!

КЗП!


Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Kykepa]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 09:24



Тогава честно казано няма много смисъл от тези интервюта.

КЗП!


Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Kykepa]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.09.12 10:22



Явно тоя инструктаж не са го дали на Фетел, защото той обикновено като е замесен в инцидент няма проблем да се опита да обясни неговата гледна точка пред камерата. И в такъв случай Бътън не изглежда като джентълмен, а като някой, който лъже Фетел в лицето.



Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: lMSeed]  
Автор Kykepa (-: Зевзек :-)
Публикувано10.09.12 17:50




Тогава честно казано няма много смисъл от тези интервюта.


Смисъл наистина няма много, но както казах са забавни.
НА мен даже ми е много по-интересно какво си казват пилотите отзад, преди да излязат на подиума, отколкото самото интервю на подиума.
Точно там си говорят точно, каквото искат да си кажат, някои неща остават незабелязани.



Тема Re: Хамилтън коментарите в туитърнови [re: Kykepa]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано10.09.12 18:07



"НА мен даже ми е много по-интересно какво си казват пилотите отзад, преди да излязат на подиума, отколкото самото интервю на подиума. "

Мдам, това си е най-интересното :)

КЗП!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.