Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 12.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кими във Фераринови [re: Maldini]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 20:54



АЗ не твърдя, че Макларън правят по-добри коли от ферари. Но със сигурност не правят по-лоши, така че това да му е причина.

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Кими във Фераринови [re: Бr-2]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано29.07.12 22:11



Е Кими във Ферари при Алонсо ще е колоритно време, но ще мине като миг - надали ще продължи повече от сезон :)) Но ще остане в златните архиви, като например подвизите на един друг талант, заминал да се доказва в един овален шампионат*

* - знам, че Жаира ще почива и няма да следи кво става тук, та сега е момента да антимонтойстваме :)



Тема Re: Кими във Фераринови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано29.07.12 22:14



Е що, Кими не е конфликтна личност, това не ти е Хамилтън. Стига да го държат перманентно на шампанско/водка е доволен. Между другото, май лятото на 2009 е бил решил да не пие - сигурно това му е замъглило съзнанието тогава.



Тема Re: Кими във Фераринови [re: LordVader]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 22:17



Ти вярваш ли му на Жаира ? Той от година твърди, че няма да има Батак, но ние си знаем, че в момента "тайно" го организира !

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Кими във Фераринови [re: Maldini]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано29.07.12 22:51



е аз не искам да кажа, че нарочно ще предизвиква конфликти .. по-скоро ще си го премести от единия в другия крачол, когато там chain of command-a почне да му се пеняви за нещо, за разлика от овчото изражение на Маса, който най-вероятно след десетина години ще "разкрие" някои "факти" както разкриваше наскоро Баричело, че го заплашили по радиото как ще му сторят невъобразими неща, ако не се подчини - може би са щели да му отнемат любимия плюшен вибратор знам ли ...



Тема Re: Кими във Фераринови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано29.07.12 22:56



След тригодишна връзка с Фламингото ме е страх да си помисля какви подробности от интимния им живот може да разкрие.



Тема Re: Кими във Фераринови [re: LordVader]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано31.07.12 21:13



ахах, тъкмо шефчето шерна нещо във фейса, което моменталически ми напомни за въпросния любим плюшен атрибут





уф, поже, стегай се!

Тема Re: Кими във Фераринови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано31.07.12 22:24



Като ще шерваме под криейтив комонс, да кажа че пък аз го видях от Шакил ОНийл !



Тема Re: Кими във Фераринови [re: Maldini]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 01:13



трябва да има нова новинарска категория "Maldini News"

включва основно новини за това как всякаква паплач минава през ферари, в повечето случаи противоречащи на всякаква логика :)





Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.