Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:17 16.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Haterite na pirelli  
АвторJair (Нерегистриран)
Публикувано29.07.12 16:52



...ako sa mnojestveno chislo...

da si kajat kvoto imat da kazvat sled tova sustezanie tuk, az shte oburna vnimanie idnite dni.

Ritorichen vapros: koga za posledno vreme e imalo trupka v ungaria, makar i bez izprevarvaniq?

Aide, nazdrave, minavam ot vtora na chetvurta s mentata



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 17:00



Ritorichen vapros: koga za posledno vreme e imalo trupka v ungaria, makar i bez izprevarvaniq?

ПРедлагам, Пирели гуми за Монако, Валенсия и Хунгароринг.
За другите писти някой нормален доставчик!


"ako sa mnojestveno chislo... "
Ми множествено число сме, но се страхуват от теб и да не ги триеш много във Велинград!
Какво да кажа? Непредвидимо поведение на мидеумите, очаква се да държат повече от софта, но тъй като това е Рандъм Капути(Пирели), то се оказа че да сложиш Медиум на втори стинт е много, много лоша идея и трябва да влезеш в бокса 10 обиколки преди онези със Софта...

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 17:01



и наздраве разбира се

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано29.07.12 17:17



а на мен може да ми се караш за маймуницата... явно ти липсва ерата на Шуми :)

аз напоследък не изпитвам негативни емоции към пирелките, ама май е защото не се и шуми толкова покрай тях, а и явно на средата на сезона отборите им хванаха цаката... е, някои отбори...

наздраве :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 01:25



Бега ми състезанието вече, ма както казах не знам къв чук трябва да си за да не ти хареса това, което се опита да направи фетел накрая: знае, че не може да изпревари, знае че има достатъчно преднина пред следващия - бокс и юруш на маслините квалификационни обиколки накрая като изоглавен. В крайна сметка неуспешен опит ама си беше красиво. И е доста елегантен начин за справяне със спънатите класически писти и новите тилкедроми...

А и като цяло мисля, че отборите влезнаха в час със гумите и точно това което направи фетел е демонстрация на допълнителните стратегически опции, които се отварят..трябваше им по-малко от половин сезон.

От онова състезание дето ебаха фламингото няма май някакви фундаментални крахове с гумите, за сметка на това има смяна на стратегии по време на самото състезание(честите съобщения по радиото за plan A и plan B) и то смяна предизвикана не от ранно скапване на "капутите" както беше в първите няколко старта, а смяна предизвикана от развитието на състезанието. Мега яко е, че 2-3 различни схеми могат да доведат до подобен резултат, а по ония години по които въздишаш като девица в дистопия имахме кажи речи програмирано и очевидно, в коя обиколка ще влезе всеки.

иначе, че ти ще си хейтиш колкото да не е без хич до живот е ясно, също както е ясно че аргументите ти издишат




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 01:25



бдс-а трябва да се забрани със закон - лично мнение




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано04.08.12 09:02



подкрепям!

как изкара на морето?

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 09:21



Ох фак, а така добре си говорихме във Велинград! :(((

"А и като цяло мисля, че отборите влезнаха в час със гумите " Споко де, нали ще вкарват нови твърди гуми, за да трябва още половина сезона, за да влязат отново в час!

Преди година радио комуникацията беше шифрована, така че няма начи нда знаем дали не са сменяли плановете си и тогава!



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 11:12



и без да ти пускат разговора с боксовете като се надънят всички в бокса в прозорец от 2-3 обиколки ти е ясно колко свобода са имали...едно състезание на фетел помня аз дето изненада всички и кара с твърдите гуми до последно и смени чак в последната обиколка и това е. Та дори рекламните паузи бяха изчислени по тоя начин, коментаторите казваха: кратка реклама и се връщаме преди първите спирания в бокса.




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 11:23



нормално...ма мисля за догодина да си намеря нещо по-изкривено тип кариби, тайланд, етц. Ма ще видим.




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Авторnerra (Нерегистриран)
Публикувано04.08.12 11:25



Е какво ти пречи БДС-а, не мога да разбера? Проблема ви е, че не сте свикнали да пишете на него, иначе е безкрайно по-функционален, защото е направен спрямо нашата азбука и буквите са подредени така, че да е по-лесно за писане.

Ааа, да, и мога ли да тегля една на дира, сега пък ми обяснява, че за първи път влизам в дира и трябва да си регистрирам юзър нейм

Изпаднах в такъв шок, че все още не съм регистрирала нищо, обмислям как да отиграя ситуацията



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 11:27



това за бдс-а съм го слушал много пъти, практически съмнявам се да има повече от 5% хора, които ползват бдс и да са по-бързи от мен с фонетиката :)

иначе много ясно, че не сме свикнали, все едно тебе да те треснат изведнъж на DVORAK клавиатура - и тя е мислена с цел да е по-ефективна

успех с дира :)




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 11:34



Преборих се с дира, след като за пореден път се запознахме наново



Аз като трябва да пиша на фонетична и ме облива студена пот Интересното е, че когато пиша на английски, съм си ок, обаче на български нсъм пълен дизастър.
Обаче аз съм се учила да пиша на пишещата машина на баща ми преди 150 години, това обяснява всичко :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 11:35



Много ми се иска да продължа да хейтя здраво по Пирели, но откакто престанаха да се разпадат брутално по пистата, ме дразнят далеч по-малко.



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 12:18



Възстановило ти е регистрацията. Не си съвсем нова :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 12:21



Е трето зануляване щеше да ми дойде твърде много, шефче, и аз имам сърце все пак





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор петльо (неетичен)
Публикувано04.08.12 13:14



и мен ми се случи. не изтръпнах и за миг, че може да ми е изтрило всички мнения. сефте



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: петльо]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано04.08.12 13:49



е нормално, ти вече си имаш други тръпки





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 14:43



Щеше да те избие на агресия ли ? :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 17:45



И аз пиша на бдс. Еднакво пиша и на кирилица и на латиница, но фонетиката ми ебава майката. Така и не запомних коя шибана скоба е ч,ц и подобни путки майни.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:46



Мене? Нееее, шефче, аз съм тооолкова неагресивно съществе





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:52



хаха, да, а пък на всичкото отгоре тия различни подредби на висти, на експи-та и т.н. допълнително внасят съспенс.





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 20:55



Единственото дето може да ме накара да пропиша на фонетика е ако си взема клавиатура на Razer, че нямат кирилски символи.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:58



Ами аз не съм сигурна дали може нещо да ме накара да пропиша на фонетика


Ако на БДС кпд-то ми е около 450 символа в минута, на фонетика е сигурно някъде 30
Освен това ще трябва тепърва да се уча пак да гледам в клавиатурата. Между другото, не знам дали ти се е случвало, ама като почна да пиша, обаче съм мръднала пръстите една буква надясно примерно, ми се разместват всичките букви и става пълно мазало



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 21:29



При мен не е толкова фатално, щото пиша с два пръста, така и не се научих по десетопръстната. Иначе и с два пръста доста бързо пиша де.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 21:41



Затова така и те ебават
Бъди агресивна и да видим дали някой ще те пипне!!!



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 21:42



Аз къщо
БДС си е супер.
Фонетика е тотално мъчение



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 21:58



Ехаааа, не се и надявах тука да намеря някоя сродна душа, дето да ми разбере фонетичните мъки, а те цели две





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 22:05



Трябва да пробваш да ползваш повече пръсти, нови хоризонти ще ти се отворят :) Аз не съм учила десетопръстната, не знам точно системата кой пръст къде трябва да ходи, обаче ползвам, да речем седем от пръстите. И шефът ми се забавлява като си записвам, докато ми приказва, да ускорява говора, та да ме затруднява:))



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 22:13



Бях хванал по едно време една програма да се уча на десетопръстна, обаче беше за латиница и се оказа демо и научих десет от букви примерно:) Иначе аз ползвам два и палеца за спейсбара. Както и не съм се научил да не гледам съвсем клавиатурата чат пат трябва да поглеждам, а точно това е май едно от основните предимства не десетопръстната.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 22:15



Айде за Жаира в странство иди дойди, ама тия тука в бг не мога да ги разбера, що се учат първо на тая фонетика и после като някъде няма фонетика почнат да ми мрънкат и да ми търсят буквичките по сто часа. Айде навремето всички пишехме на маймуница, щото кирилицата почти никъде не излизаше така или иначе, ама сега не виждам причината.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 22:18



я чакай да проверя с колко пръста пиша.. ми и аз ползвам само два :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 22:19



Жаира в странство първо години наред е ползвал комп тука :)

ми с това са свикнали
В работата масово ползват фонетика.



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 22:41



Като пишеш с много пръсти въобще не ти трябва да гледаш клавиатурата, необходимо ти е само да погледнеш при първата буква къде да се позиционираш, за да не стават грешки

Оттам нататък е супер лесно, щото ако трябва примерно да набирам текст, мога да си чета в текста, докато пиша. Абе благинка си е с повечко пръсти



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 22:43



изпуснал съм момента да се науча
сега се пробвам и е много удобно, но съм много бавен



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 22:49



Да де, ама там едва ли има на разположение надписана на кирилица клавиатура.:)

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 23:23



можел е да си вкара, ако беше чак толкова свикнал



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано05.08.12 00:59



ми прехода от латиница на кирилица с фонетиката е много по-лесен, отколкото латиница - бдс. Аз пък не разбирам за чий човек трябва да се мъчи с тотално различна подредба, вместо да адаптира леко тази на която е свикнал...




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.08.12 10:49



Аз откакто имам компютър си ползвам БДС. Но все пак съм проимал сравнително късно, около уин 3.1 . А тогава и да е имало фонетика, далеч не съм разбирал или знаел..



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.08.12 16:09



абсолютно... за кво да се пъна да уча изцяло нова клавиатурна подредба, като и без тва първо усвоих маймуницата най-вече покрай мирката...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.08.12 17:15



едно време лесно се разбираше кой идва от мирка беграунд покрай увлечението към писане на шльокавица :)



Тема оффнови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.12 17:39



Абе демоноида как ти е? От 10 дена ми дава че го нема...

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.12 17:44




Ебати късмета, поне повече книжки да си бях изтеглил:( Я кажете някакви пак добри за книжки? Жаира беше казал нещо, ама не мога да намеря къде беше.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.

Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.08.12 19:37



Това е нещо временно така като чета ?



Тема Re: оффнови [re: lMSeed]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.12 20:55



Абе казал е че не е съвсем сигурен дали ще го върне. Аз поне така го разбрах.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.08.12 21:44



Гадно



Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано05.08.12 22:05



споко, тва не е за сефте, поне 2-3 пъти се случва да изчезне за по няколко седмици в последните няколко години... криво много :(
аз успях да си сваля няколко книги преди да изплющя лаптопа на земята, ама са на неговия хард, не съм дала да ми прехвърлят нещата още... сега слушам една дистопийка пак, втората част на uglies, че нея успях да си я кача на телефона...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано05.08.12 22:10



И аз съм на дистопийка- Incarceron, нещо не съм във възторг. А твоето заслужава ли си първата част?

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано05.08.12 22:26



Само да спомена, че като форма на протест на случващото се във Велинград, мисля да се настаня в клуб Роувър !



Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор Jair ()
Публикувано05.08.12 23:32



http://fb2lib.net.ru/




Тема Re: оффнови [re: lMSeed]  
Автор Jair ()
Публикувано05.08.12 23:33



до там ли опре революцията




Тема Re: оффнови [re: Jair]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано06.08.12 07:34



Поне докато се върне Наджата!



Тема Re: оффнови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.08.12 17:26



ами аз я четох доста отдавна май, не беше излязла още втората част... хареса ми, да, само се чудя дали няма да ти дойде много девича :)) а аз във втората част в началото имах силни позиви за повръщане, защото всяка втора дума беше bubbly или bogus, ама няма начин, така върви историята...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: оффнови [re: lMSeed]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.08.12 17:28



ако не се е върнал наджата преди аз да се прибера, ще ти дойда на гости :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.08.12 17:56



милите те




Тема Re: оффнови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.08.12 18:02



аа, не бързай да ни ожалваш... аз само на гости ще ида, иначе пак ще си се развяваме из велинградско :) ама сега ми е толко скапан нета, че ми умира искрата и не мога да се развихря...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.08.12 18:06



правилно - всичкия нет в момента трябва да отива по адрес на стрийминга на волейбола, а всички мозъчни сили да са насочени към това сс-а да не пуска телевизора




Тема Re: оффнови [re: Jair]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано06.08.12 18:20



йееееее, нашокахме им репите!
стрийминг ми не требе, гледах го на телевизора на мама в кухнята, докато се възхищавах на готварските й умения... сандино си е чел дистопийките сигурно



уф, поже, стегай се!

Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор Jair ()
Публикувано06.08.12 18:28



хахаха, аз гледам стрийминг без коментар и се чува всяка дума казана от треньори и състезатели. След края някой от наште се изцепи: "айде вкъщи мама ви деебаа". Не знам дали се чуло по тв-то, класика :)




Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано06.08.12 18:52



Сандино хвана само последните 4 точки на нашите :)

Авариите по съоръжения на ЧЕЗ, предизвиквани от животни, не са рядкост


Тема Re: оффнови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано06.08.12 18:55



Сандино гледа от средата на трети гейм, предостатъчно да ни обърнат, но не стана!

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: оффнови [re: lMSeed]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано06.08.12 20:05



Доколкото разбирам сме ебали жабите,така ли?
Ми тва в много похвално....Кур за Маранело!



Тема Re: оффнови [re: El Capitan]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано06.08.12 20:09



качествено ги наебахме !

Авариите по съоръжения на ЧЕЗ, предизвиквани от животни, не са рядкост



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.