Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 23.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:46



Мене? Нееее, шефче, аз съм тооолкова неагресивно съществе





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:52



хаха, да, а пък на всичкото отгоре тия различни подредби на висти, на експи-та и т.н. допълнително внасят съспенс.





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 20:55



Единственото дето може да ме накара да пропиша на фонетика е ако си взема клавиатура на Razer, че нямат кирилски символи.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 20:58



Ами аз не съм сигурна дали може нещо да ме накара да пропиша на фонетика


Ако на БДС кпд-то ми е около 450 символа в минута, на фонетика е сигурно някъде 30
Освен това ще трябва тепърва да се уча пак да гледам в клавиатурата. Между другото, не знам дали ти се е случвало, ама като почна да пиша, обаче съм мръднала пръстите една буква надясно примерно, ми се разместват всичките букви и става пълно мазало



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 21:29



При мен не е толкова фатално, щото пиша с два пръста, така и не се научих по десетопръстната. Иначе и с два пръста доста бързо пиша де.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 21:41



Затова така и те ебават
Бъди агресивна и да видим дали някой ще те пипне!!!



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 21:42



Аз къщо
БДС си е супер.
Фонетика е тотално мъчение



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 21:58



Ехаааа, не се и надявах тука да намеря някоя сродна душа, дето да ми разбере фонетичните мъки, а те цели две





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Sandino]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 22:05



Трябва да пробваш да ползваш повече пръсти, нови хоризонти ще ти се отворят :) Аз не съм учила десетопръстната, не знам точно системата кой пръст къде трябва да ходи, обаче ползвам, да речем седем от пръстите. И шефът ми се забавлява като си записвам, докато ми приказва, да ускорява говора, та да ме затруднява:))



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 22:13



Бях хванал по едно време една програма да се уча на десетопръстна, обаче беше за латиница и се оказа демо и научих десет от букви примерно:) Иначе аз ползвам два и палеца за спейсбара. Както и не съм се научил да не гледам съвсем клавиатурата чат пат трябва да поглеждам, а точно това е май едно от основните предимства не десетопръстната.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.