Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:14 21.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Авторnerra (Нерегистриран)
Публикувано04.08.12 11:25



Е какво ти пречи БДС-а, не мога да разбера? Проблема ви е, че не сте свикнали да пишете на него, иначе е безкрайно по-функционален, защото е направен спрямо нашата азбука и буквите са подредени така, че да е по-лесно за писане.

Ааа, да, и мога ли да тегля една на дира, сега пък ми обяснява, че за първи път влизам в дира и трябва да си регистрирам юзър нейм

Изпаднах в такъв шок, че все още не съм регистрирала нищо, обмислям как да отиграя ситуацията



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Jair ()
Публикувано04.08.12 11:27



това за бдс-а съм го слушал много пъти, практически съмнявам се да има повече от 5% хора, които ползват бдс и да са по-бързи от мен с фонетиката :)

иначе много ясно, че не сме свикнали, все едно тебе да те треснат изведнъж на DVORAK клавиатура - и тя е мислена с цел да е по-ефективна

успех с дира :)




Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 11:34



Преборих се с дира, след като за пореден път се запознахме наново



Аз като трябва да пиша на фонетична и ме облива студена пот Интересното е, че когато пиша на английски, съм си ок, обаче на български нсъм пълен дизастър.
Обаче аз съм се учила да пиша на пишещата машина на баща ми преди 150 години, това обяснява всичко :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: Jair]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 11:35



Много ми се иска да продължа да хейтя здраво по Пирели, но откакто престанаха да се разпадат брутално по пистата, ме дразнят далеч по-малко.



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 12:18



Възстановило ти е регистрацията. Не си съвсем нова :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано04.08.12 12:21



Е трето зануляване щеше да ми дойде твърде много, шефче, и аз имам сърце все пак





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: lMSeed]  
Автор петльо (неетичен)
Публикувано04.08.12 13:14



и мен ми се случи. не изтръпнах и за миг, че може да ми е изтрило всички мнения. сефте



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: петльо]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано04.08.12 13:49



е нормално, ти вече си имаш други тръпки





Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано04.08.12 14:43



Щеше да те избие на агресия ли ? :)



Тема Re: Haterite na pirelliнови [re: nerra]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано04.08.12 17:45



И аз пиша на бдс. Еднакво пиша и на кирилица и на латиница, но фонетиката ми ебава майката. Така и не запомних коя шибана скоба е ч,ц и подобни путки майни.

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.