Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:29 26.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано29.07.12 20:31



Шампиони сме але, але!!!



Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Bg-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 20:51



Някаква ирония ли усещам ? Или просто повече алкохол? :)

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Битката за Унгариянови [re: lMSeed]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано29.07.12 20:53



Нито съм пил, нито съм ироничен. Как го реши т'ва не знам!



Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Bg-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 20:55



Много еуфория просто ми се струва. Реално Кими и Грожан щяха да двойни победители на не толкова спъната писта. Имаме доста работа по колата, квалификациите са супер, но след това имаме проблеми особено с прайм гумите.

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Битката за Унгариянови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано29.07.12 21:04



Т'ва няма как да го знаеш, сцепление, настройки всичко може би щеше да е друго за друга писта. За мен всичко си беше ок сметнато за Хамилтън, за Бътън как не се усетиха и го пуснаха зад Сена незнам, иначе нищо чудно да беше завършил около Фетел.
Мен ме притеснява т'ва колко много седя Кими на софт гумите на пистата и как ги запази за бързи обиколки и в края на стинта. Лотус са им фанали цаката, а и Райконен е грамаден, плашещо голям.



Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Бr-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 21:11



Добре, съгласих се за пистата
За Бътън, мисля че нямаха избор. Времената му бяха около тези на Сена и може би леко по-бавни. Преценила са че с нормален пит стоп ще излязат точно преди него, но както знаем нормален питстоп и Макларън са рядко препокриващи се явления.

Да, нали ? А, я си представи че Грожан е леко некадърен, Райконен е все още далеч от предишната си форма, а просто Лотуса имат кола изтрбител но не и пилот, който да реализира потенциала ? :)))))

Инак да, на много топли писти Реното пази много добре опциите. Плашещо си е.

The president is dead. Long live the President!


Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано29.07.12 21:42



"LH: He was never really close enough. I purposely allowed him to close up in certain corners, so that he may have problems with his tyres eventuall"

Черничкото ми то!



The president is dead. Long live the President!

Тема Re: Битката за Унгариянови [re: lMSeed]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано29.07.12 22:13



уахахаха Стратег от величината на Пената :)



Тема Re: Битката за Унгариянови [re: lMSeed]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано30.07.12 14:11



Не съм го следил, но или трябваше да го извадят пред Сена или да седи на пистата, докато Фетел е там, та да не го изпуска пред себе си. Според мен са считали, че ще изпревари Сена, но......


Възможно е, но не ми се вярва. Иначе ебах ти малшанса за Кубица, като нищо си ставаше шампион тая година. Представяш ли си ако Кими не е във форма сега, к'во ще става догодина, ще има направо поцепени бивши, настоящи и бъдещи шампиони.



Тема Re: Битката за Унгариянови [re: Бr-2]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано30.07.12 16:53



"Според мен са считали, че ще изпревари Сена, но...... " кой? Бътън? След като Фетел рева зад гърба му от безсилие ? Надали точно на това са разчитали..


Догодина не се знае нищо.

The president is dead. Long live the President!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.