Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:33 08.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ред бул играят на ръба на правилата  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано25.07.12 10:35



или Тод демонстрира скрития си розовизъм?

"FIA set to force Red Bull to change engine mapping"

Какъвто и да е случая, аз съм прекален оптимист и все още въжделеия за някакви си титли, та това е добро дошло !



Your message has been sent. View message

Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.07.12 17:31



Това беше ясно, ако не бяха с толкова добри адвокати можеше и да не участват в състезанието миналата неделя. До 1 час преди старта не беше ясно.

Малко прекаляват Ред Бул струва ми се, това им е третото плясване през пръстите за последните пет състезания. Време им е за някое по сериозно наказание, а не само "сменете го за другия път".



Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано25.07.12 19:53



Ако не се лъжа все още се водят преговорите за новия договор, за ограничаване на разходите и затова не ги притискат да не правят глупости.

Your message has been sent. View message


Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.07.12 21:58



Те Ред Бул не го ли бяха подписали? Мислех, че Мерцедес се дърпат (Хауг преди ГП на Германия потвърди, че нищо не са подписвали).



Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано25.07.12 22:14



Не знам, пропуснал съм този момент. Те нали излезнаха от ФОТА заедно с Ферари, за да договарят индивидуално. Нататък съм изпуснал развитието.

Your message has been sent. View message


Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.07.12 22:26



Последните слухове бяха, че Ферари, Макларън и Ред Бул са доволни, защото Бърни е подсладил сделката с тях, обаче Мерцедес това ги дразни.

Почвам да си мисля, че Мерцедес ГП може и да не съществува догодина.



Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано25.07.12 22:40



Те нямаха ли някакви ядове с борда на директорите, който искаше Мерцедес да се оттеглят ?
Ако това е така, се чудя твоят любимец Уити откъде ще взима двигатели :)))

не знам що се усмихвам, но признавам физиономията на Уитмарш искащ двигатели от Рено ще е безценна*.


* Ако Земята съществува, разбира се

Your message has been sent. View message


Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано25.07.12 23:04



Ако излязат, не мисля, че ще се махнат и като доставчици на двигатели. Предполагам, че имат договори с Макларън и Форс Индия поне за догодина със сигурност*. Точно преди промените в правилника от 2014 едва ли на някой му се рискува с двигателите.

* Ако има Формула 1 на Кораба.



Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Maldini]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано25.07.12 23:35



За 2013 ясно. Аз визирах точно за 2014 и нататък*. БТВ, правилата за двигателите твърди ли са вече? Защото ако са, то тези които мислят да предлагат двигатели, вече трябва да са хвърлили първата порция десетки милиони в тяхната разработка.


* на Кораба няма да има време за такива странични занимания, но според квантовата теория едно Ферари, може да бъде едновременно на няколко места и да притежава маса!

Your message has been sent. View message


Тема Re: Ред бул играят на ръба на правилатанови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано25.07.12 23:46



Понеже техническата ми компетентност е на завидно ниско ниво, така и не мога да разбера РедБул ли си играят с огъня постоянно или ФИА ги гледа под лупа и се чуди да ги бие щото са с шапка или щото са без шапка...:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.