Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:23 12.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: Tony Stewart]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.07.12 17:11



ВСИЧКИ ЩЕ УМРЕМ!!!

уф, поже, стегай се!

Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: Lincecum]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано23.07.12 17:12



things in common? like what?

уф, поже, стегай се!

Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: pollo]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано23.07.12 17:37



Never mind.

You should never go to bed with someone kinkier than you.


Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: Jair]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.07.12 17:42



Нещо ме съмнява, че има повече от 10 човека общо във Ферари и Макларън, които да са в отбора от повече от 20 години. То ако става дума давай да включим и Колин Чапман, човекът само от 30тина години е мъртъв. И идеята ми беше, че се дразня като се говори на изус. Макларън може да са имали талантливи дизайнери преди 20 година, ама сега не е точно така.

Много ми е интересно как така се оказа, че всичките изброени дадоха най-доброто от себе си като работиха в Италия. Ако Рон Денис трябваше да ги наглежда, щяха да са си издрали очите още през първата година. Видяхме колкото трудно се възприема в Макларън, ако някой не припада по маминото синче Хамилтън. Как пък веднъж не е имало такива драми във Ферари?

А по въпроса за втория пилот - във Ферари се подкрепя пилота с повече точки. Затова 2007 помагаха на Кими повече на края, а 2008 - на Маса. В Макларън се опитват до последно да правят кола и за двамата и затова шансовете им за титла се изпаряват някъде към края на септември всяка година.



Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: Maldini]  
Автор Jair ()
Публикувано23.07.12 18:40



мен ме съмнява да има повече от 10 човека във ферари и макларън последните повече от 12 години...дай тогава да броим титлите в последните 5??

не е имало драми във ферари? Да ти пускам ли физиономията на баричелко? Във макларън алонсо и хамилтън може да се изядоха, ама такъв публичен цирк като подиума в австрия нямa:



Колкото дали са дали най-доброто от себе си точно в Италия спорна работа. Доста от тях дадоха най-доброто от себе си още в Бенетон...а други от тях си го дадоха и след това(Браун). Изведнъж ще излезе, че бай Марко, мияча на пода в завода в Маранело е с най-големи заслуги в титлите...

Колкото до приказките наизуст...по време на доминацията на Ферари са не повече италиански отбор, отколкото мерцедес са немски в момента. Мерцедес поне имат 2 германски пилота, нещо което легендарният италиански тим не е имал доста отдавна.




Тема Re:Re: Да обобщимнови [re: Jair]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано23.07.12 18:50



Казах 20, не 12. Има разлика.

Публичен цирк, ама после Рубенс още 2 сезона кара във Ферари, нали? Ако му е било толкова тежко, да се беше изнесъл към Хонда по-рано!

А квалификацията в Унгария 2007 хич не беше публичен цирк. Така де, всички пилоти се чудят как да прецакат квалификацията на съотборниците си. Какво по нормално има от това стюардите да ти кажат преди състезанието, че няма да вземеш точки за състезанието заради свинщината в квалификацията и разправиите на пит-уола между Рон Денис и физиотерапевта на Алонсо? Това ако не беше публично, не знам кое е!



Тема Re: Да обобщимнови [re: nerra]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано23.07.12 22:20



Въобще не виждам нещо за себе си....

Не те обичам,да знаеш.....



Тема Re: Да обобщимнови [re: El Capitan]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано23.07.12 22:54



Е как можа?! Само искам да ти кажа, че в петъчното издание поне три пъти помолих да не бутат стола на Капитана, който седеше до мен, Редо да се яви и да потвърди.
После те цитирах като същински класик, разказвах за двуметровите зидове и стефка костадинова.
и накрая кво - ти сърцето ми разсечееееее...
върни си сега думите назад! :р



Тема Re: Да обобщимнови [re: nerra]  
Автор redo (hardcore)
Публикувано24.07.12 08:15



като орлица бдеше над тоя стол, факт!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.