Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:13 28.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Пожетонови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано18.07.12 10:36



е, що да е тъпотия? all stars-а беше с 3 племена, след това Панама и Куук Айлъндс с по 4, и то разделени първо по пол и възраст, а следващия път - по раса.

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 10:54



аз не казвам, че е иновативно
а, че за мен си е леко тъпичко :)
помним ги по расата и как Ози паднаха нарочно за да изгонят латинометала и оттам се сринаха :) ми и тогава не ми хареса, защото имаме доста бързо сливане на племена и размешване. Мен не ме кефи, защото грешните решения не се наказват така.

Your message has been sent. View message


Тема Re: За Пожетонови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано18.07.12 10:59



ами дали ще са 3 племена или 2, кото след 2-3 съвета ще се размешат, не е ли все тая?
на мен това ми прави впечатление - легнеш ли в някое изпитание, правейки си тънки сметки да изгониш някой, неминуемо се връща и те ухапва по задника... не се научиха... ей ся последните тъпаци даже не паднаха, просто си дадоха имунитета и отидоха на съвета да гонят... и гризнаха дръвцето съответно...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 11:10



не знам дали е вселенска справедливост или просто мотивацията/психиката падат.
Мен ми се е случвало същото. Тука с онзи ферариста и Сандино играем 21 на баскет. По едно време си ги мажех редовно, реших да симулирам една игра, за да ми дръпнат с десет точки и да ги настигна и бия. Лигавих се. Ми последва една серия от 18 поредни загуби. И то баш на връх рождения ми 30ти рожден ден. От тогава никакви симулации!

помня, че това прееба сезона на Ръселското племе. За да изгонят Ръсел симулираха, загубиха и оттам Роби ги нагъна.



Your message has been sent. View message

Тема Re: За Пожетонови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано18.07.12 13:03



не съм играла баскет повече от 10 години... липсва ми от време на време... цъкахме доста преди... сетих се как на едно градско училищно първество тренерката ме пусна само за 2 минути да играя... вкарах тройка и си счупих два нокъта... болезнено беше, как съм играла с тия дълги маникюри, питай ме...

много обичам симуланти, шефче, това ти е било за урок :)

ръселското племе си беше обречено, няма как да има висок отборен дух, морал, мотивация с ръсел в отбора...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 13:05



Без него си бяха добре :) Но просто трябваше да изчакат момента в който да го изгонят!

много уроци , Поже. Моеж ли ги запомни всичките !



Your message has been sent. View message

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 13:06



А не те пускаха защото си с маникюр ли ? :)

Your message has been sent. View message


Тема Re: За Пожетонови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано18.07.12 13:10



не, едва ли, поскара ми се за маникюра само... не ме пускаше щото имаше други по-добри от мен, спечелихме градското тогава :)

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: Aндpoчлeнeн Koлaйдep]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано18.07.12 13:11



да, абсолютно, ама те се пренавиха и държаха да го изгонят на момента, че много ги смущаваше явно присъствието му... баси, ама как плака като отпадна третия път, мъчно ми стана, беше жалка картина...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Aндpoчлeнeн KoлaйдepМодератор (Колайдер №1)
Публикувано18.07.12 17:01



точно казано
жалка картина
мъчно ми стана

но не е като да не си го заслужава като отношение към съотборниците.този човек не знам дали е милионер, но определено е с много комплекси.

Your message has been sent. View message



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.