Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:28 27.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано12.07.12 09:30



Ето виждаш ли колко помня. Гледахме го до отпадането на Тройзан :)))

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано14.07.12 10:00



Демек нищо не сме изпуснали.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: За Пожетонови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано16.07.12 20:56



абе, защо сте такива хейтъри сексисти? отидоха си мъжете и, айде, нищо интересно за гледане...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано16.07.12 21:09



А защо обобщаваш и за двамата на постинг на Сандино, в който той изразява своето мнение ?



Моето уважение към Ким и останалите, но не случайно в тези игри има сериозно профилиране. В крайна сметка се очаква човек да симпатизира на тези в които се открива по някакъв начин или имат качества които харесват(това е различно от ценят). От чисто субективна гледна точка сезона за мен е слаб. Не открих себе си или нещо особено интересно или което да ми харесва в който и да е в участниците.
Мъжете или бяха яки но тъпи парчета или комплексирани безполезни лайнари. В жените имаше няколко много противни екземпляра - Алиша, Китайката дето и плюха в пазвата многократно, но тя само питаше дали да гълта или да плюе.. поредната безполезна негър-мама, която грам работа не свърши нито в лагера или в кемпа. От останалите Ким единствена изпъква, докато другите и бяха послушни дружки, но този тип жени не са ми интересни, пък и за мен победата в един момент си и беше нарисувана.

Your message has been sent. View message

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано16.07.12 21:13



Доста режисират нещата. Имам чувството че продуцентите са си казали- дееба нещо са ни паднали рейтингите сред женската аудитория, я дай да вкараме само пълни тъпанари и ако случайно има шанс нещата да се обърнат да вкарваме само имюнитита дето са типично женски- балансиране на дъска, висене от някъде, където да си по- лек е предимство и тн.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: За Пожетонови [re: Windows98 SE]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано16.07.12 22:02



ами нали те виждам и теб, че хейтиш по женските алианси... иначе си прав, и за мен тва от един момент нататък беше мач предрешен и без капка интрига...
да видим другия сезон, 3 племена, 3ма завърнали се, евакуирани по медицински причини... надявам се, че няма единият да е Колтън...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано16.07.12 22:04



ама верно бяха вкарали пълни тъпанари... много слаби мъжките образи... а и тва да отидеш на съвет след спечелен идол за имунитет беше една от най-блестящите сървайвърски идеи евър...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано16.07.12 22:12



Конкурира оня фена, дето си даде имюнитито на Парвати.

"You can't trust quotes on the internet." – Benjamin Franklin


Тема Re: За Пожетонови [re: Sandino]  
Автор pollo (СЕДЕМ)
Публикувано16.07.12 22:24



гробарят, дето го блайндсайднаха с двата идола и той беше уникат...

уф, поже, стегай се!

Тема Re: За Пожетонови [re: pollo]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано16.07.12 22:24



Хейтя, да.
За толкова сезони не видях нито един чисто мъжки алианс. Само жените се делят на този принцип. Кой после е сексиста ?

Не ми харесва. Колтън е най-вероятно завръщащ се
Може би онзи пич от сезона на Първати, който те го мачкаха и той накрая суингна вота си ще се върне.

Your message has been sent. View message



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.