Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 27.04.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема малко бичинг от Бътъннови  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано09.07.12 23:45



""The Sauber is quicker in high-speed corners than us, the Williams is quicker in low-speed corners. It's tricky. We don't seem to be exceptionally strong anywhere at the moment, and we did think we would be here. It's a high-speed circuit and we did think that was one of our strengths."

Не че не съм съгласен, ама нека първо бие съотборника си пък после да реве от потенциала на колата.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано09.07.12 23:47



"Silverstone promises to learn lessons after traffic chaos"

Зимата ни изненада за пореден път
Аз не знам година в която да няма задръствания в състезателния ден на Силвърстоун!

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано10.07.12 00:30



е никой няма да прави специална инфраструктура за нещо, което има пиково натоварване веднъж годишно, паркингите тип ливади са ясни, но иначе трябва да асфалтират огромна зелена площ за 1/365...няма ти обяснявам как се освинихме всички на спа миналата година в калта, а после 3 часовото задръстване се оказа, че имало твърде малко хора щото предишни години било по-тежко.

за пистите, които са в град или около град може да е лесно, ма иначе няма как - задръствания си има.




Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Jair]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 08:41



Може би трябва да се предвиди някакъв специализиран масов транспорт?

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.12 09:47



В перспектива, ще му е все по-трудно да бие Хамилтън. Все пак Хамилтън има на къде да се развива, докато малко или много Бътън е в пика на кариерата си.

Абсолютен турист, беше тегаво да бъде гледан к'ви ги върши на Силвърстоун, явно нещо не може да влезе в час. Иначе да, Макларън са бавни, видимо бавни и не мисля, че се дължи само на твоите "приятели" от Пирели.



Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Бr-2]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 10:12



По-едно време беше равностоен на Хамилтън. После стана този рязък срив в представянето, който си остава загадка.

И аз така мисля, в началото доброто представяне беше свързано с това че автомобила ни беше еволюция на стария и си го познаваха. Другите им трябваше повече време да стигнат максимума на болидите си. Сега се вижда че сме далеч от истината. Какво да се прави, поредната пропиляна година, а новия договор на Хамилтън ще е за много пари. Щото след като не мога да му дадат конкурентен болид, ще му дадат повече пари за утешение..

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 10:56



И на мен това ми е непонятно в цялата история. Какво пречи да се пуснат повечко автобуси от околните села и градове, които да спират горе долу там където почват задръстванията?
Тогава няма да стават такива драми около пистата, освен ако присъстващите не са с американското мислене "аз никога не се качвам на автобус" (миналото лято се запознах с едно момиче от Маями, което на 21 за първи път в живота си се качваше на градски транспорт тук в Европа).



Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Maldini]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.07.12 10:59



пак трябва да има паркинги там, откъдето почват задръстванията, а тия автобуси трябва и те да се вземат от някъде, нито са без пари, нито растат по дърветата...



уф, тони, стегай се!


Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Tony Stewart]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 11:05



Искаш да ми кажеш че в цяла Англия няма да се намерят автобуси ?
Един автобус заема в пъти по-малко място от 10те коли с които ще дойдат инак хората

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Tony Stewart]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 11:15



Е откога на един автобус му трябва цял паркинг. Спира за 5 минути, разтоварва хората и се връща за още.
А автобуси винаги могат да се вземат под наем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.