Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:36 28.05.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема За хейтърите неверницинови  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 12:36



Кои са ви по-противни - Лимонадите или Розовата дружина на еднорога?



Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Maldini]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:40



Избора е много труден. Има нещо безкрайно противно във Фетел. Пък и Нюи е предател. А онзи Марко ми е противен колкото на теб Уитмарш.

И все пак РОЗОВОТО е РОЗОВО и по-добре напитка с прекалено много вредни съставки, убиваща бавно милиони младежи, отколкото розовите спагети.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Windows98 SE]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.07.12 12:42



Има нещо безкрайно противно във Фетел.
Че е много добър пилот?





Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Windows98 SE]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 12:46



Сигурно това, което ти е противно във Фетел, е точно това, което на мен ми харесва в него.

Втори въпрос: Марк Уебър или Нико Розберг? (понеже знам, че съотборниците им са въплъщение на Злото за вас)

Е Марко поне обикновено го държат далеч от камерите.
ПС: От как сър Франк се задържа в бокса в Уилямс са се постегнали, добре че на Рон Денис не му идват такива идеи да въдворява ред при вас.



Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: nerra]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:48



Всеки с мнението си многоуважаема. На мен ми е противен. Не коментирам качествата му на пилот.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: За хейтърите неверници [re: Maldini]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:53



Сигурно, в крайна сметка не знам какво харесваш в него :)

Марк Уебър е пич, ако не се беше поддал на напрежението преди три години, сега можеше и да е шампион. Розберг ми е безразличен.

"Е Марко поне обикновено го държат далеч от камерите" Явно не гледаш Ф1 по РТЛ, идея си нямаш какво е там :)

Денис си движи другия бизнес в Макларън груп. Онзи ден докато ми зареждаше макларанския тайминг, ми попъна рекламка за новия НИ бизнес - Макларан Анимейшънс, WTF?!?!?!

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Windows98 SE]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.07.12 12:54



е добре де, кажи защо, интересно ми е, пък изобщо не ми пречи, че ще похейтиш, малко хейт винаги е здравословен ;)



Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: nerra]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:59



Изпитвам органична омраза за начина по който се радва на победите си.
Не харесвам и това че оставиха Ред бул с два отбора във Ф1, което ме дразни почти толкова колкото фетел сам по себе си.
Марко пък ме дразни повече от всичко до момента, нещастен ли е Марко, аз съм един щастлив член!

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Windows98 SE]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.07.12 13:08



Ясно, омразата ти е на органическо ниво





Тема Re: За хейтърите неверницинови [re: Windows98 SE]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 13:15



Да, Формулата не я гледам по РТЛ. Нормално - нали се сещаш, че бройката немскоговорящи е ограничена (но с много повече потенциал от англоговорящите).
Между другото Скай и ВВС се сблъскаха много брутално по време на грид-уолка в неделя. Брандъл и ДС се засякоха челно и имаше едно въртене на камери.

Ред Бул вярно, че е с два отбора, ама кога се е случвало Торо Росо да им помагат. Едните и другите коли рядко се засичат по пистата, макар че преди години Фетел доста здраво е изнервил Уебър.

Какво му е по-различно на радването на победите? Това заради пръста ли е? (мисля, че трябва да почна да ползва по два).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.