Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:26 05.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: nerra]  
АвторБГ-2 (Нерегистриран)
Публикувано10.07.12 11:46



Хе-хе-хе-хе, учудващо е също как сър Марк май пак ще трябва да го натирят да е втори пилот, а?!





Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: BG-2]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 11:48



Разбира се, има още кръгове до края а и много от проблемите ни идваха от митичния, и извънземен бокс. За радост следващия старт го пропускам но ще съм в компания на тъмночервени фераристи, перспектива която все повече ме плаши!

Бътън вчера беше писал че е във фабриката да помага с правенето на новите компоненти. Това ме успокои и увери в нашето светло нерозово бъдеще !!!!

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Jair]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 11:50



Ако е предварително заложен разход могат да намерят автобуси. Все пак става за голямо посещение и теоретично много пари.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Tony Stewart]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 11:55



1. задръстванията са налице при преминаването над някаква критична маса на автомобили. Ако половината от тях дойдат с автобуси е възможно да няма задръстване
2. Билетите за ф1 не са от най-евтините удоволствия. пък и често става въпрос за цял уикенд. Не е като да ти хрумне в последния момент за едно бързо кино в София мол. Смятам, че повечето хора планират този ивент в адванс. Да не говорим, че има намаление за ранно закупени билети. А и с какво не е удобен автобуса? Не говорим за икаруси нали ?
3. Бил съм с автобус за Истанбул, явно съм проспал момента в който са ни пробутвали сувенири..
4. Да не би англичаните да живеят в комунизъм и частната инициатива е забранена ? Когато си търсих за екскурзия до Плитичките езера имаше над 10 различни оферти за хърватия за този месец. Вярвам, че ще се намери кой да предложи тази услуга.


Това не ме радва много, икарусите имаха хубави класически единични седалки. Новите дето до един са с двойни или без добра вентилация са кошмар за мен.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: БГ-2]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано10.07.12 11:56



Че защо да трябва да го натирят, на малкия подобна конкуренция му е полезна, да не се отпуска, явно Макларъните не могат да са му конкуренция тая година





Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.07.12 11:56



50000 човека, 50 места в автобус средно, значи хиляда курса от неизвестен брой градове... неизвестно колко в петък и събота и неделя трябва да извозиш обратно всички... ако искаш организирай :)))



уф, тони, стегай се!


Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Tony Stewart (smoke)
Публикувано10.07.12 12:02



1. 25000 коли, добре че няма да има задръстване
2. не можеш да спреш да си починеш когато искаш, имаш ограничено количество багаж, седиш дълго време на едно място в задръстване
3. :)
4. пистата е нечия, от тях зависи



уф, тони, стегай се!


Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Tony Stewart]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:03



разбрахме се, че говорим за половината
или 500 курса което не мисля че е толкова феноменално число

"неизвестно колко в петък и събота и неделя трябва да извозиш обратно всички"
купуват се билетите минимум седмица по-рано, тогава бройката я пределно ясно и заложена в плана.

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Tony Stewart]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 12:10



25000 хора не са 25000 коли. Това да не ти е софия, където е фешън да пътуваш сам?
2. като изключим малката група аерохроникьори(между другото много харесах материала за онзи падналия самолет), де що е турист използва комбинацията от самолети и автобуси, и като цяло е оцеляло- почивките са на няма и два часа,при необходимост се спира и повечко, миналата година за ахтопол мъкнех два големи сака и чадър за 4ма, раница и торба за вътре в автобуса. " седиш дълго време на едно място в задръстване " и е по-добре да седиш в кола и да се нервиш или да си седиш в автобус и да си слушаш музика полузаспал?
4. Да и тези на които е пистата всяка година обещават да направят нещо за задръстването

а беше време:

В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !

Тема Re: малко бичинг от Бътъннови [re: Windows98 SE]  
Автор Jair ()
Публикувано10.07.12 12:18



да, ама тия 500 курса са 500 автобуса. На отиване ОК, може да комбинираш курсове, ма на връщане никой няма да му се чака втори курс автобуса да се върне от някъде си, т.е. всички 500 курса=500 автобуса трябва да тръгнат почти едновременно.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.