Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:52 20.09.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Windows98 SE]  
Автор naja_haje ((не)познат)
Публикувано08.07.12 22:52



е така кажи... но, ако пък ще си говорим за пилоти... то в тоя клуб има само един и не знам някой да го мрази, по-скоро обратното. Освен, ако не му пристават от омраза :)

A man only sees what he wants to see...


Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: ya2011]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано08.07.12 23:05



АЛОНСО АДСКИЯТ ГЕЙ, ДОПЪЛЗЯЛ ОТ РОЗОВИТЕ НЕДРА НА ЕДНО ВСЕ ПО-ВЕРОЯТНО ПЕДЕРАСТКО БЪДЕЩЕ!



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Maldini]  
АвторБr-2 (Нерегистриран)
Публикувано09.07.12 00:49




Втрисам се и се чудя, какво да сторя против уроки, направо ме втрещи.

Така че Алонсо ми е една идея по-малко неприятен, защото знае какво прави във Формулата. - Всеки, който знае какво прави ли ти е неприятен?!



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Бr-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано09.07.12 06:23



Не просто, когато колата ти е бавна (заради гумите) вместо да се чудиш как да караш супер неадекватно по състезателната линия та да се халосаш в някой, можеш да не се правиш на ударен и да свършиш 4ти. Все си мисля, че четвърти е по-добре отколкото в стената. Обаче сакън някой освен Бътън да ми не покрай него.
Някак си не мога да си представя на Алонсо или на Уебър да им се случи това, което му се случи на Хамилтън във Валенсия. Като са си заминали гумите - заминали са си. Алонсо ще вземе титлата пак, защото знае кога може и кога не може да поема рискове. И че е по-добре 18 точки вместо близка среща с бариерите.
Ако идеята на Хамилтън е да се претрепе на пистата, да продължава в тоя дух.



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Maldini]  
АвторBG-2 (Нерегистриран)
Публикувано09.07.12 10:04



Обаче стюардите не са на твоето мнение, справка виж, кой отнесе наказание в случая.

Всъщност, клипчето го сложих по повод т'ва да видиш к'ва атмосфера е създал шефа на отбора и да послужи за пътеводна светлина на жабешките отбори, да речем, ако решат да излязат от страната на злото.



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: BG-2]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано09.07.12 17:02



Не говоря за самият инцидент, там ясно че и Малдонадо не е в час (той затова си отнася глоби всяко второ състезание тая година). Имам предвид, че Хамилтън подходи към ситуацията с мисленето - "Никога не пускаш никого". Това е хубаво като ти е всичко наред в колата. Ама ако се изсилиш прекалено много да затваряш гумите ти ще отидат съвсем на кино. (12 точки са по-добре от 0)
А за атмосферата в Макларън - то си личи, че се разбират добре (ама същото важи и за Шуми и Розберг примерно), затова Хамилтън само при битка с Бътън не се държи като луд колумбиец/застаряващо божество в Унгария.
За гениалността на Уитмарш са доказателство множеството конструкторски титли за Макларън под негова опека! А чакай, те май нямат нито една.



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Maldini]  
АвторBg-2 (Нерегистриран)
Публикувано09.07.12 19:21



Шумахер е взел-дал, ако т'ва беше преди 10 години, щеше да се възцари тъмната империя в Мерцедес, още повече в тандем с Рос Браун, направо щеше да има "Нико, лет Майкъл пас фор дъ чемпионшип", отново и отново....

В к'во ме убеждаваш сега, че Хамилтън е заразен с вируса "никой не може да ме задминава ли"?! То т'ва всеки го знае за т'ва са взели и батко му Бътън да го учи на смирение!



Дали е гениален Уитмарш, незнам, не съм го и твърдял......



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Bg-2]  
Автор LordVader (one man army)
Публикувано10.07.12 00:21



е той сега примерно нямаше как да го пусне, щото Розберг се движеше найсти ... а уж нямаше сблъсъци или проблеми с техниката .. що така .. де да знам и аз



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: LordVader]  
Автор Maldini (фенка)
Публикувано10.07.12 00:43



Мерцедесите не им понесе топлото. На свободната тренировка в събота като не валеше бяха много бавни. В неделя като не валя беше любимото на Галфонсо "damage limitation". Просто при тия температури нямаше как да се мерят с Лотусите, Фераритата и Ред Булите, затова и Той в събота се майтапеше, че ще се моли за дъжд. Добре, че поне Макларъните бяха по-зле, но там Галфонсо е пробил (!) множество механици и дизайнери, така че това не е изненада.



Тема Re: Кой Ви е по-противен?нови [re: Maldini]  
Автор Windows98 SEМодератор (Windows9x №1)
Публикувано10.07.12 08:42



"Галфонсо е пробил (!) множество механици и дизайнери"
като модератор винаги с удоволствие гледам как клубната култура попива и в привидно сериозни хора



а беше време:
В отговор на:

TAC 04.12.2004 г. 19:50 Super sam dovolen, zapalih Jaira po utopia !


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.