Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 09.06.24 
Авто-мото
   >> Формула 1
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3) [re: Sandino]  
Автор Jair ()
Публикувано22.08.12 13:40



да, поне 2 сезона повече отколкото му се полагаха му дадоха




Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: Windows98 SE]  
Автор Sandino (докторче)
Публикувано25.08.12 20:08



The Expendables 2.
Еми страшно съм доволен. Да сюжета естествено е безумно тъп, но няма как да не се изкефиш, ако си от поколението отраснало с екшъните на касетка с по два филма, дублирани от мекаща какичка. Абсолютен фенсървиз. Пичовете през цялото време се самоиронизират, а и екшъна е на ниво.

Total recall
Ми ставаше, въпреки че сега като се замисля, седмица по- късно вече започвам да го забравям, което е рано дори и за мен. Стария филм, въпреки че много ме кефеше навремето, тотално съм го забравил, та не успях да се подразня ако са избягали твърде от оригинала. То е ясно че са избягали де, все пак не се развива на Марс ебати!

I am not crazy about reality, but it is still the only place to get a decent meal.


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: Sandino]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано25.08.12 21:53



The Expendables 2.
Абсолютно! Специално правен за поколението на 80те години, които сме отрасли със Силвестър, Арни, Брус и Норис. Самоиронизирането им се е получило страхотно! А пък снимането в България е само допълнителен бонус "яяя Витоша", "Вас двамата ще ви изнасиля " - казано от истинска бгмутра-пишман актьор към Сталоун и бате Арни - БЕЗЦЕННО!!! пък и научих нещо ново, албанския бил смесица от български и украински! Май се опитваха да се оправдаят за многото статисти от тези две страни!:)

Тотал Рикол, ню едишън:
Ми като цяло слаб, най-интересното е намигването към оригинала, запомнящи се сцени от оригинала, само че тук с изненадваща развръзка. Като цяло тази част им се е получило, но за сметка на сценария. Следват хем оригиналния филм, хем въвеждат нови елементи за да са различни и накрая нонсенс. Не стана ясно цялата схема на Хаузър/Куейг(в оригинала суперагента на лошите се инфлитрира до ниво Мелинда, след това му трият спомените за да е искрен в намеренията и да се добере до Куато(Куато е мутант и може да чете мисли, затова никой от лошите не го беше доближавал). Има и други примери, като цяло слаб филм, който може да бъде гледан и от замундата.

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: lMSeed]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано25.08.12 22:45



Е,аре стига цъкали спойлери баси, и двата предстоят да ги гледам...





Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: El Capitan]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано25.08.12 23:25



чак пък спойлери ..

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: lMSeed]  
Автор El Capitan (vengeance)
Публикувано27.08.12 02:16



Сталоун и Джейсън Стейтъм..



-I'll be back!
-You've been back enough. I'll be back

Умрях от кеф просто. А появата на Уокър беше ААААААААУУУУУУУУУУ!!!

Не си спомням откога не съм се забавлявал така диво....



Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: El Capitan]  
Автор Lincecum (slugger)
Публикувано27.08.12 02:36



Спойлери!!!! А се оплакваше от тях!!! Добре, че само 4 букви прочетох....

You should never go to bed with someone kinkier than you.


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: Lincecum]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано27.08.12 10:47



Филма няма завладяващ сюжет, всичко е в актьорите и ебавките между тях, тъй че споко :)

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: El Capitan]  
Автор lMSeedМодератор (Протос №1)
Публикувано27.08.12 10:48



ХАхаххаа, да.

Норис буквално унищожи Киноцентъра :)

“Robin was desperate to come to Manchester United” says Sir Alex


Тема Re: Кой какво е гледал*/чел/играл напоследък?(3)нови [re: Windows98 SE]  
Автор nerra (creepy)
Публикувано27.08.12 14:40



Обсъдихме ли Снежанка и ловецът или още никой не се е прежалил да го изгледа


То няма и кой знае какво за обсъждане де, изненадана бях от това, че филмът е безкрайййно муден, имам чувството, че Кристен Стюард, където и да отиде и действието покрай нея заспива. Освен това е мега дразнещо същество, набедено за актриса, което трябва да си има специален асистент, който да й напомня да стои със затворена уста, когато не говори...
Даже и ефектите не бяха нещо кой знае какво. Чарлийз Терон разбира се беше чудесна, но сама няма как да направи филм от това.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.